Imperia Online Poland  
Marzec 29, 2024, 08:29:56 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Litości !? bez JaJ!  (Przeczytany 8460 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
BlackTurkey
Szeregowiec
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Wiadomości: 5


Zobacz profil
« : Wrzesień 23, 2014, 10:54:03 »

Witam, gram intensywnie w IO od kilku dni, nawet dniami i nocami ( mam urlop Wink )
Jako gracz, z 10 letnim stażem w śród społeczności MultiOnline patrząc się na zasady panujące w tej grze to ogarnia mnie szał i czysta złość. Czuję się lekko oszukany i szczerze mówiąc żałuje, że tej grze poświęciłem tyle czasu.
Jeśli chodzi o grę jest naprawdę w porządku, podoba mi się i jako lider swojego sojuszu na tym jak i na kilku innych grach Via jak i kilku prestiżowych grach Multi-pudełkowych że tak się wyrażę. Planowaliśmy przenieść się na ten Wasz świat. Jednak po kilku analizach stwierdzam, że nigdy więcej się tutaj nie zaloguje.

Dlaczego, zaraz powiem.

1. Jako nowy gracz nie mam możliwości wyboru świata, wszystkiego dowiaduję się na forum i/lub u Wujaszka Googielka, jest to dla mnie nie zrozumiałe, jak gra o takim wysokim topie może mieć takie podejście? Nie rozumiem!
Na forum są informacje z przed 2 lat albo i nie ma ;/ brak jakich kolwiek informacji o światach, samemu trzeba wyedukować, że WoW są też inne ...  o są światy x4/10 ... gdzie by ... tu się do tego dostać ...

2. Brak możliwości rejestracji na światy, trzeba PROSIĆ graczy lub support o link do poszczególnych światów,  *crazy*

3. To mnie boli najbardziej! Potrafię zrozumieć, że czasami zdarza się, że na forum jest bajzel i przez opieszałość niektórych MoD'ów forum jest takie a nie takie jakie powinno być. ( nie znam żadnych z Was - MoD'ów i nikogo nie obrażam, oceniam to co widzę ) - wracając.

Kto był na tyle inteligentny i wymyślił, że gracz MUSI zapłacić za włączenie urlopu? Mam konta na wielu grach online i tych F2P i tych płatnych, mam także swój kanał na YT i w swojej karierze pierwszy raz spotkałem się na takie bezczelne wyciąganie pieniędzy od graczy. Naprawdę podziwiam graczy, którzy grają tu od lat i się na to zgadzają. SzaCun!
Z daje sobie sprawę, że koszty utrzymania gry są spore, ( z własnego doświadczenia ) i rozumiem, że tworzy się je głownie dla graczy a potem dla zarobku, IO jak dla mnie jest zbudowany odwrotnie najpierw dla kasy potem dla graczy.
Sorry ale to widać. I ja mimo tego, że wielokrotnie dorzucam te kilka złotówek do skarbonki dla twórców gier ale na to trzeba zasłużyć. Jest dużo gier małych, od prywatnych osób i są lepiej przemyślane niż IO (nie mam na myśli okna gry tylko podejście do graczy)

Mimo wszystko samą grę oceniam bardzo pozytywnie, nie wiem jak wyglądała wcześniej - podobno lepiej było kiedyś (takie opinie czytałem graczy kilku letnich) jednak dla mnie na początku każdej gry ważne jest podejście twórców gry do graczy, jeśli gra jest skarbonką nie warto w to grać, bo apelując do pustych mózgownic nie których twórców sr to nie pomaga. Wierzę, że osoby odpowiedzialne za tą grę przemyślą to. W tej branży liczy się gracz a nie kasa. Wiele "dużych" gier tak już skończyła lub w miarę wcześnie zmieniło podglądy i to ratuje.

No cóż, mimo moich wypocin zdaje sobie sprawę, że to co napisałem albo zostanie usunięte (standard, wielokrotnie się z tym spotkałem w swojej hobbistycznej pracy) lub kto wie... różnie bywa.

Pozdrawiam wszystkich graczy, stronę administracyjną także.
Proszę nie mieć mi niczego za złe, opisałem jedynie swoje podglądy na temat tego co zaobserwowałem w tej grze.
Do zobaczenia, ale gdzie indziej Grin

Wylogowuje się, BT




Zapisane
anabella71
Ex-IO Team Member
*

Karma: +20/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 236



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 23, 2014, 11:24:16 »

witaj
nie będę rozpisywała się długo

1. " Jako nowy gracz nie mam możliwości wyboru świata, wszystkiego dowiaduję się na forum i/lub u Wujaszka Googielka"
http://www103.imperiaonline.org/imperia/game_v6/game/help/?speed=4 zauważyłeś coś takiego jeszcze?

2. czas rejestracji na konkretnych światach jest ograniczony, po restartach , podczas logowania jest informacja , jest ikonka "dołącz" , jednak restarty nie są codziennie i mogłeś tego jeszcze nie zauważyć

3. powodzenia w grze , IO czy jakiejkolwiek innej
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 23, 2014, 12:38:42 »

Cześć
Do Twych paru uwag mógłbym napisać znacznie więcej o różnych problemach i wadach IO
Zważywszy na wszystkie mankamenty gry jest jeden czynnik ,który trzyma nas przy niej ... ludzie

To dzięki poznanym ludziom wielu z nas gra tak długo i wraca do tej pozycji


PS
bez diamentów nie ma szans na zabawę w top eko ,ale ranking militarny jest jak najbardziej osiągalny

Pozdrawiam wyleczonego chyba od uzależnienia od IO Grin
powodzenia
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2014, 12:47:08 wysłane przez Demeskinos » Zapisane

BlackTurkey
Szeregowiec
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 23, 2014, 17:19:57 »

Drogi graczu anabella71
Cytuj
1. " Jako nowy gracz nie mam możliwości wyboru świata, wszystkiego dowiaduję się na forum i/lub u Wujaszka Googielka"
http://www103.imperiaonline.org/imperia/game_v6/game/help/?speed=4 zauważyłeś coś takiego jeszcze?

Temat kwesti poradnika się nie wypowiadam bo jest bardzo dobrze zrobiony nie mam zastrzeżeń, cały czas mam "ale" w stosunku do podejścia bo nie ma żadnej informacji, jak można dołączyć do innych światów.

Osobiście od razu rejestrował bym się na serwery pvp/x a nie tracił czas na 1x. Nie dano mi takiej możliwości tym bardziej wkurza mnie to, że sam się dowiedziałem o światach których team nie informuje - trzeba grzebać na forum. W moim przypadku to ok bo zawsze staram się aktywnie brać udział w życiu gry i forum. Jednak dużo ludzi - graczy nie zagląda na forum owszem to błąd, jednak czemu nie żadnej informacji na stronie gry?

Jeśli chodzi o termin "ważności rejestracji" nic o tym nie wiem bo niby skąd?
Pomysł ery w świecie IO uważam, za odważny i dobry.

Demeskinos
Cytuj
Do Twych paru uwag mógłbym napisać znacznie więcej o różnych problemach i wadach IO
Zważywszy na wszystkie mankamenty gry jest jeden czynnik ,który trzyma nas przy niej ... ludzie

Wnioskuję, że masz wiecej doświadczenia w tej grze, ja oceniam kilka dni spędzonych w na tym świecie, gdzie cały czas farmie, zbudowałem 3 armie ponad 1k jednostek na armie, zarabiam wiele złota na handlu kamieniem Wink osiągnąłem prawie 5k pkt. - to nie tak że byłem zalogowany i uśmiechałem się do monitora. Jednak te kilka chwil - miłych, uraziło mnie podejście twórców gry do mnie, do gracza.
Jak pisałem jestem aktywnym graczem na wielu portalach, na jednych gram regularnie a na nie które zaglądam koleżeńsko.
Po kilku dniach stwierdzam fakt gra jest bardzo dobra nie dziwie się, że ma duże noty. Ludzie owszem to najważniejsza kwestia.
Na każdym serwerze znajdą się niedorajdy, idioci i przymuły z uzależnieniem tłuczenia baranów w ścianę pokoju "bo ktoś mnie najechał" To ta mniejsza ilość, reszta to poważni gracze, nie jednokrotnie dorośli z bagażem doświadczeń, posiadający na swoich barkach dom, rodzinę - dzieci. Tak jak i w moim przypadku. Szczerze pozdrawiam takich graczy i ogromny SzaCun.

Jednak na samych ludzi patrzeć nie można, zawsze można zmienić portal Wink

Nie raz, przechodzę na urlop z różnych powodów. Czasami rodzinnych, czasami związanych z pracą ( pracuję w wielu miastach polski, nie raz mam kilku dniowe wyjazdy służbowe) i jak mam celowo kupować diamenty za to, że MUSZĘ ZAPŁACIĆ za włączenie urlopu? to dla mnie śmierdzi skarbonką i od razu widać podejście twórców do Nas, do graczy. I to mnie wkurzyło.

Przeanalizuję i porozmawiam ze swoimi chłopakami z sojuszów, jak ktoś się zdecyduję do grania - zostanę.
Na razie to temat na pół-zamknięty.


 


Zapisane
anabella71
Ex-IO Team Member
*

Karma: +20/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 236



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 23, 2014, 18:00:18 »

Twoje spostrzeżenia są nadzwyczaj trafne , biorąc pod uwagę kilka dni grania w IO
wszechobecna komercja doprowadza do sytuacji że wszędzie i za wszystko każą nam płacić , gier to nie omija , w sumie trudno się do końca dziwić , każdy chce zarobić , jednak za urlop nie trzeba płacić , wystarczy uzbierać darmowe diamenty z ankiety jeśli masz potwierdzonego maila
co do informacji o forum , na grze jest odnośnik http://screenshooter.net/100105045/movosob , http://screenshooter.net/100105045/xrqomts
kiedy zaczynałam swoją przygodę z IO , w czasach dinozaurów  *hahaha* , wszystkie informacje czerpałam z poradnika , forum oraz pytań/rozmów wewnątrz sojuszu i na PoP ( Prośba o Pomoc ) , ciągle się uczę jak grać "lepiej" Wink
nie raz i nie dwa gra wywoływała u mnie dzikie napady szału  *freak* ale póki co , pozostaję jej wierna   *FLIRT*
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 23, 2014, 18:26:04 »

Cześć
Od samego początku mej przygody na IO urlop jest płatny 10 diamentów. Z tą małą różnica ,ze dziś można dostać 1 diament za systematyczne logowanie(ankieta). Większość gier zrobiła się mocno płatna - co się stało np. z ogame. Tutaj można spokojnie walczyć bez diamentów. Dużą frajdą jest pokonać przeciwnika z "mocną kartą kredytową"


x1 - świat z prędkością podstawową , najkrótszy atak trwa 40 minut (światy w starszych wersjach) ,roczna era
x2 - świat z prędkością jednostek x2 ,najkrótszy atak trwa 20 minut (większość światów v6) , era trwa max 8 miesięcy , przyrost surowców x2
x4 - świat z prędkością jednostek x4 ,najkrótszy atak trwa 10 minut (światy blitz) ,era trwa max 4 miesiące ,przyrost surowców x4
x10-świat z prędkością jednostek x10 ,najkrótszy atak trwa 10 minut (świat mega blitz), era trwa max 1 miesiąc , przyrost surowców x10

Twoi sojusznicy nie powiedzieli ,ze pl21 jest światem x4 Wink

Grałem dwa razy puchar z prędkością x10. Była to jazda bez trzymanki. Jesteś u każdego w max 1-2h. Światy są międzynarodowe - w dzień Bułgarzy ,a w nocy Brazylijczycy. Era trwa miesiąc czasu . Coś szybkiego ,ale bardzo męczącego.Parę dni nieobecności i czołówka odleci daleko.

Osobiście już dawno zrezygnowałem z polskich światów. Przyjemniej się gra na światach inter. Jest jednak troszeczkę wyższa poprzeczka i w wielu wypadkach mentalność w kwestii porażki.
Mnie najbardziej bawią bohaterzy atakujący wszystkich w koło ,a w razie odwrócenia ról najwięcej płaczą ,lamentują

Pozdrawiam
Zapisane

BlackTurkey
Szeregowiec
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 23, 2014, 19:04:55 »

Obecnie, gram tutaj sam.
Sojusznicy o których mówiłem graja zemną gdzie indziej i szukamy czegoś innego. Kilku z Nas chwilowo gra na różnych serwerach i szukamy alternatywy i nowego miejsca "zamieszkania" Wink I tak znalazłem się tutaj z Wami.

To prawda, ale nie zawsze. Nie wiem czy gracie tylko w IO, jednak ja poznaje nowości i jak pozwala mi na to czas staram się być na bieżąco ze światem gier. I nie zawsze jest tak że każdy chce zarobić, z mojego doświadczenia i z tego co widzę tam gdzie jest mniejszy budżet na grę tym autor ma więcej szacunku dla graczy i nie koniecznie trzeba płacić by być top 1 kwestia czasu.
Sam gram w podróbkę Ogame gdzie na nowym serwerze jest obecnie prawie 1k graczy, aktywnych około 150. Prawie każdy to gracze 20-30 lat. to tylko przykład i mogę dać kilka więcej.

Tutaj od razu widać, że gra jest nastawiona w złym kierunku. Nie wiem czy IO jest wysoko budżetówką - nie sprawdzałem jednak smuci mnie fakt tak lekko niedopieszczonego działu informacyjnego i złe podejście do graczy. Smuci mnie to bo naprawde uważam grę za mocną w topie i 2 inne tytuły popuścił bym w topie na rzecz właśnie IO.

no nic, dziękuje Wam za szczerą rozmowę
Ukłony w Waszą stronę.


pl21 to serwer 4x? xD dobrze wiedzieć  *xxx*

Na razie coś tam sobie popykam, aczkolwiek nie sądzę by IO stał się dla mnie stałym miejscem grania ale też tego w 100% nie wykluczam.

Życzę wiele dobrego  Smiley
Pozdrawiam BT



PS.
"Trusted Member" - Zaufani Użytkownicy, są powoływani przez Global Moderatorów do pomocy na forum, są kandydatami na przyszłych moderatorów

Szkoda tylko, że MoD'ów tutaj nie ma Wink, przy najmniej nie widzę ich obecności ^.^




« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2014, 19:07:45 wysłane przez BlackTurkey » Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 23, 2014, 19:42:12 »

Witam, ktoś wzywał moderatora? Smiley

Niestety, ale masz rację jeżeli nie we wszystkim to w większości. My nie jesteśmy jak zapewne wiesz administracją właściwą, więc na krytykę pozwolić sobie możemy, ale konstruktywną oczywiście. Mimo tego także w biurze w Sofii czują pewne niezadowolenie, ale to nie zwykli pracownicy tworzą koncepcję gry i nie oni ją modyfikują.

Jak każda gra IO zaczęło od systemu przystępnego dla każdego - diamenty były tanie, były możliwości pobierania 4h darmowej produkcji i tylko 10h i premium było płatne. Potem opcje premium się rozbudowały co obecnie bardzo zaburza działanie gry w wersji 5 i 6.  Dlatego niektórzy wzywali do reaktywacji światów w jeszcze nie aż tak skażonej wersji v4a i się to udało.

Odpowiadając na pytania - od początku wszystkim w polskiej drużynie przeszkadzał brak możliwości wyboru świata, dlatego dla każdego zainteresowanego udostępnialiśmy specjalne linki. Ale wiedział o nich oczywiście tylko ten kto przeglądał forum lub na nim napisał.

Co do prędkości światów - te ponad x2 bardzo zaburzają życie prywatne, jeżeli gra się uczciwie (1 osoba na koncie + sitterzy, bez oszukiwania). Są wymagające i trudne, więc może to i dobrze, że nowicjusze nie mają do nich dostępu, albo są kierowani umyślnie najpierw na światy lżejsze. Jednakże nie zmienia to tego, że tak naprawdę nie mamy wyboru, oprócz dolnego paska gry, gdzie pojawiają się zaproszenia na dane światy. Sięga to o tyle głębiej, że światów jest po prostu za dużo, a graczy za mało.

Na koniec powtórzę - polska obsługa forum to tacy sami gracze jak Ty, tylko że udzielają się na forum. Nie mamy dostępu do narzędzi gry, a nasz wpływ na kierunek jej rozwoju/zmian można porównać do próby zmiany kierunku chodu słonia przez muchę.

Pozdrawiam

Zapisane

anabella71
Ex-IO Team Member
*

Karma: +20/-1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 236



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 23, 2014, 19:51:17 »

TM mają podział obowiązków , nie każdy jest moderatorem forum jednak każdy może udzielać informacji , gracze także
pracuję zawodowo , nie mogę zawsze być dostępna , nawet administracja w Bułgarii ma godziny pracy i wolne weekendy , podczas których "poważniejszych" spraw nie rozpatrzymy
przymusu zaglądania na forum nie ma , więc trudno się dziwić że spokój tutaj , więcej problemów/pytań  rozwiązywanych jest poprzez dział "Pytania" bezpośrednio w grze , to także obowiązek TM
na temat polityki IO można dużo byłoby napisać...

 
Zapisane
BlackTurkey
Szeregowiec
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 23, 2014, 23:25:19 »

o witam MoD'a
Oczywiście rozumiem, że każdy z Nas (ja , Ty, gracze support i cała masa innych graczy to tylko ludzie) i zdaje sobie sprawę, że każdy z Nas ma swoje życie, obowiązki itd.

Jednak uważam, że nie każdy nadaje się na każde stanowisko. Ja tworząc własną grę uznałem, że nie nadaje się na założyciela/twórce gry bo moja wiedza jest nie wystarczająco. Nie wstydzę się tego, jestem świadomy swojej wiedzy i zdaje sobie sprawę z tego że może i miałem dobry pomysł jednak wymagania które sobie postawiłem były za duże do kwestii mojej wiedzy technicznej czy też graficznej. Oczywiście Was nie atakuje - przetaczam wypowiedź.

Zdaje sobie sprawę z tego, że Wy jesteście najniżej w tabeli "dowodzenia" jednak osobiście uważam, że to kwestia chęci tym bardziej , że macie lepszy dostęp do osób z rangę wyżej niż J.A, MoD itd.

Nie mówię, że jesteście nie kompetentni, absolutnie nikogo nie obrażam tym bardziej nie zarzucam opieszałości, być może nowicjusz tego nie zobaczy, ja gracz, który ma już powiedzmy bagaż doświadczenia i też pewne wymagania uważam, że są tutaj braki. Owszem na początku byłem wciekły bo nie lubię, wręcz gardzę prywaciarzami, którzy tworzą coś tylko dla kasy.
Po przeprowadzeniu rozmów w tym temacie, lekko cofam zarzuty bo mimo wszystko nie spotkałem się z agresją a jedynie ze szczerą rozmową na poziomie i to ogromnie świadczy o anabella71 i o Demeskinos. Rzadko można się spotkać z takim podejście do kogoś kto krótko mówiąc czepia się Wink

Mam nadzieje, że mimo wszystko warto było napisać ten temat i być może coś się lekko zmieni w kwestii informacyjnej bo naprawdę trzeba to dociągnąć. Nie pisał bym tego gdybym uważam, że ta gra to szmira. Moją opinie już znacie.

Takie pytanie niezobowiązujące, do GM skoro jesteście świadomi że gra przyciąga małą ilość graczy a światów jest za dużo to czemu nic się w tym kierunku nie zmienia? Wiem, że być może jestem marudny i czepiam się jednak jestem szczery i mam zdrowe podejście do czegoś co oceniam.

Zdaje sobie sprawę, że być może ktoś się zemną nie zgodzi jednak głupot też nie wypisuje. Też nie zamierzam działać przeciwko IO nie na tym mi zależy, raczej na przekazaniu opinii i być może pomoc informatyczną gdzie są braki. Wiem, że osoba siedząca przy jednej grze non stop tzn wie o grze wszystko nie zawsze się wszystko zauważy, nie raz sie lekceważy sygnały.

Jeszcze jedno

Cytuj
x10-świat z prędkością jednostek x10 ,najkrótszy atak trwa 10 minut (świat mega blitz), era trwa max 1 miesiąc , przyrost surowców x10

Cytuj
Grałem dwa razy puchar z prędkością x10. Była to jazda bez trzymanki. Jesteś u każdego w max 1-2h. Światy są międzynarodowe - w dzień Bułgarzy ,a w nocy Brazylijczycy. Era trwa miesiąc czasu . Coś szybkiego ,ale bardzo męczącego.Parę dni nieobecności i czołówka odleci daleko.

wielu graczy, takich jak ja i wielu innych oczekuje takiej właśnie dynamicznej rozgrywki Wink  >Grin

Edit:
Mam pytanie a nie chce tworzyć nowego temu, gram obecnie na pl21, gdzie na forum moge założyc temat handlu? szukałem ale nic nie widzę konkretnego a nie chce spamować forum?

Mam sporo złota i chciałbym jednorazowo coś nakupować na rozwój Wink
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2014, 23:51:36 wysłane przez BlackTurkey » Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Wrzesień 24, 2014, 14:33:31 »

na temat polityki IO można dużo byłoby napisać...

Cześć Smiley
Ja myślę, że na temat polityki IO nie można nic napisać. Tu brak jakiejkolwiek polityki, a fundamentem jest gangsterka i bezprawie Wink

Ps. Gramy jakiś puchar ?  Grin
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Wrzesień 24, 2014, 18:36:11 »

Turkey, nie jesteśmy w "drabinie dowodzenia". Jesteśmy poza nią. My tylko opiekujemy się forum. Było wiele inicjatyw, które miały cokolwiek zmienić i nic się nie wydarzyło Smiley Twój sprzeciw, jakkolwiek słuszny, też nic nie zmieni. Nie wiem czy ruszyłaby to choćby i petycja podpisana przed 5 tysięcy graczy. Zresztą trudno byłoby taką ilość graczy powiadomić, nawet jeżeli petycja by istniała.
Zapisane

Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Wrzesień 24, 2014, 22:44:45 »

Cześć Smiley
Ja myślę, że na temat polityki IO nie można nic napisać. Tu brak jakiejkolwiek polityki, a fundamentem jest gangsterka i bezprawie Wink

Ps. Gramy jakiś puchar ?  Grin

Zobaczymy jakie będą ostatecznie zasady
Wstępnie tak Wink
jak coś założyłem wątek
http://forum.imperiaonline.org/pl/index.php?topic=18634.msg124118#new



Mam pytanie a nie chce tworzyć nowego temu, gram obecnie na pl21, gdzie na forum moge założyc temat handlu? szukałem ale nic nie widzę konkretnego a nie chce spamować forum?

Mam sporo złota i chciałbym jednorazowo coś nakupować na rozwój Wink

Zależy o co Tobie chodzi. Jeśli masz pytania jak działa rynek itp. to odpowiednim miejscem będzie dział "Pytania"




GM ,TM to tylko plakietki. Każdy z nas ma takie same możliwości. Odpowiada ten ,który jest i ma na to chęć Wink
Zapisane

BlackTurkey
Szeregowiec
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Wrzesień 25, 2014, 05:38:29 »

Jeśli chodzi o dział handlowy.
Jak działa rynek itd to na bieżąco przeglądam forum i poradnik. Mam namyśli bardziej dział w którym mogę np zaoferować

"kupie drewno każdą ilość po dobrej cenie"

Jeśli chodzi o IO:
Szkoda, ale i tak warto było trochę popisać i rozruszać się Wink
Myślę jednak iż z takim podejściem supportu IO straci na "atrakcyjności" I kolejny dobry tytuł popadnie do kosza przez głupotę i zachłanność :/

 "...a w oddali odbija się echo ciszy bram rozumu" tak trochę poetycko ale idealnie pasuję ten fragment do mej wypowiedzi.

Będę się przyglądał IO i być może się z czasem przeniesiemy do Was, póki co rozpoczynamy klanowo rozgrywkę u konkurencji.
Jeśli chodzi o ten temat, jak dla mnie do zamknięcia. Dziękuję za czas i za kulturalną rozmowę Wink

Wyrazami szacunku:
BT
Zapisane
zemanek30
Szeregowiec
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : Grudzień 29, 2014, 10:43:18 »

 :)Witam serdecznie. Bez nerwów kochani- tym bardziej jak się w cos gra.... *pardon* Napisałbym więcej, ale konczy sie rok 2014



 *heart*SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2015 życzę Wam *heart*
Zapisane

Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!