Imperia Online Poland  
Kwiecień 25, 2024, 07:25:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Błąd w oblężeniu  (Przeczytany 1411 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
SecretPL
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 3


Zobacz profil
« : Wrzesień 03, 2014, 20:34:23 »

Witam.
Gram na świecie v6 PL 21 i mój problem wygląda następująco:
Atakowałem gracza i zgodnie z zasadami IO dezercja wojska występuje gdy morale spadną poniżej 50pkt a u mnie problem jest o tyle dziwny że wojsko postanowiło uciec z bitwy w momencie gdy ich morale wynoszą 86pkt (morale armii atakującej/ nie łuczników) i w tym momencie zdarza się coś dziwnego bo właśnie armia wyparowywuje a na polu bitwy zostają jedynie łucznicy ale akurat to mnie nie dziwi bo ich morale są z reguły wyższe i w tym wypadku wyniosły 113.
Jak już pisałem problem polega na wyparowaniu armii przy wysokich dość moralach a co jest niezwykle uciążliwe gdyż straciłem sporo wojska i wózków przez moim zdaniem poważny błąd.
Niżej załączam zrzut ekranu gdy miecznicy dezerterują wraz z resztą wojska  Shocked a następnie łuczników ze stanem ich morale co jednak nie ma wpływu na bitwie i uniemożliwienie wygranej przez brak ofensywy.
https://imageshack.com/i/idi06dehp
https://imageshack.com/i/idXXZiZ8p
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 04, 2014, 13:17:18 »

Cześć
Zapytam się dalej o wyjaśnienie przebiegu  walki
Pozdrawiam
Zapisane

SecretPL
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 21, 2014, 15:21:45 »

I w końcu wyjaśniło się co to był za błąd bo niby era już minęła ale nadal chciałbym się dowiedzieć dlaczego coś takiego miało w ogóle miejsce.
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 22, 2014, 08:31:39 »

I w końcu wyjaśniło się co to był za błąd bo niby era już minęła ale nadal chciałbym się dowiedzieć dlaczego coś takiego miało w ogóle miejsce.

Cześć
Jest to bardzo ciekawe ,ze nie wiesz.
Uzyskałem informacje ,ze równocześnie z założeniem wątku na forum napisałeś e-mail bezpośrednio do supportu. Miałeś otrzymać wyjaśnienia drogą e-mail.

Tak było ,czy nie ?



Pozdrawiam

Zapisane

SecretPL
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 22, 2014, 15:02:36 »

Maila żadnego nie wysyłałem a nie wiedząć że tam też dostane to nie sprawdzałem maila pod kątem IO i teraz nie przekopie się przez tony spamu :/
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!