Imperia Online Poland  
Marzec 29, 2024, 04:08:38 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Moje sugestie  (Przeczytany 1288 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kober
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 22


Zobacz profil
« : Lipiec 22, 2014, 15:21:38 »

1) Brak możliwości usuwania wpisów na trybunie sojuszu oraz jego ogłoszeniach.
2) Warto umożliwić przesyłanie między sojusznikami nie tylko złota ale również surowców.
3) Naprawić wreszcie błąd związany z ekskluzywnymi terenami, w dalszym ciągu nie można stawiać prowincji obok skarbonek. Wiecznie otrzymywałem odpowiedzi że po pewnym okresie czasu od powstania skarbonki można obok niej stawiać prowincje. Niestety to guzik prawda!! NIE MOŻNA...

4) Zmieńcie dostawcę usług internetowych i przestańcie robić ludzi w bambuko bezsensownymi odpowiedziami supportu. "spadły Panu/Pani morale" lub "podczas przestoju musi Pan rozwijać ekonomikę" niby jak? sam mam sobie żelazo i kamień wykopać w ogródku? Po to są ataki żeby się rozwijać ekonomicznie... Nie każdy ma tak dobrze jak osoby odpowiadające na pytania/BUGI http://screenshooter.net/9714795/skrin997

 Z przykrością stwierdzam że gra w dalszym ciągu idzie w złym kierunku Sad

Zapisane
andrea
Sierżant
**

Karma: +4/-3
Offline Offline

Wiadomości: 52


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Lipiec 25, 2014, 18:56:58 »

nie napisales o jednym dlaczego posiadlosci sa tak blisko siebie? gdzie mam postawic kolonie, baze nie mozna zwiekszyc odleglosci?
Zapisane
niedziel
Szeregowiec
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Wiadomości: 37


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Październik 12, 2014, 15:43:22 »

dziwne bo ja usunołem skarbonke obok mojej posadłosci i mogłem postawic na jej miejscu kolonie:)http://prntscr.com/4vfsp7(--fox-- to mój obecny nick)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!