Imperia Online Poland  
Kwiecień 16, 2024, 15:10:02 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: pl v5 łączmy się  (Przeczytany 4212 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Krajcak
Sierżant
**

Karma: +4/-0
Offline Offline

Wiadomości: 57



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Październik 29, 2014, 12:44:22 »

http://prntscr.com/50w33o

No i koniec imprezy, wreszcie! Wink

Trzecie miejsce, moja pierwsza blacha w tej grze przy skromnym udziale. Niestety, popełniłem sporo poważnych błędów, m.in. podczas urlopu 48h pod moim nosem wróg zbudował 2 kolonie. Chłopaki nie dopilnowali, ja natomiast nie byłem w stanie zareagować, jak w przypadku pewnego Gruzina: wytropiłem jego kolonię w budowie, zdziwił się chłopaczyna kiedy poszły na nią cztery ataki i padła, nim zdołał cokolwiek w niej zbudować Grin

Czego nie było w tej erze... Gracze prowadzili po 5-6 kont, na nasz sojusz donoszono do supportu dniem i nocą, ale byliśmy w porządku. Niestety, nie było aktywnych rodaków w tej grze, może obrodzą w następnej erze? Cool
Zapisane
SZTUKA
Porucznik
***

Karma: +18/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 121

Postać Leonidasa jest symbolem bohaterstwa.


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Listopad 02, 2014, 20:42:25 »

Zapraszam na 118 Smiley
Zapisane

młodypakto86
Krajcak
Sierżant
**

Karma: +4/-0
Offline Offline

Wiadomości: 57



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Listopad 07, 2014, 12:17:41 »

Hej!

Pod koniec grudnia będę miał chyba nieco więcej czasu, więc będzie replay: dołączę do IO w trakcie gry. Jakoś tam jest, że nigdy jeszcze nie grałem od początku do końca ery lecz dołączałem w trakcie. Z uwagi na pewne sprawy zmuszony byłem urlopować konto, które imenuje się ...Smiley
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2017, 20:09:12 wysłane przez Krajcak » Zapisane
Krajcak
Sierżant
**

Karma: +4/-0
Offline Offline

Wiadomości: 57



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Listopad 28, 2014, 18:10:58 »

O ho ho, ależ zmienił się układ sił w nowej erze Grin

Cieszy wysokie, piąte na razie, miejsce ekipy z Polski. Gram jako wolny elektron, mój sojusz z poprzedniej ery znacznie zmienił skład: część ekipy gra w zajmującym drugie miejsce VUKOVI, paru graczy miało własne pomysły na grę i realizuje je poza BROTHERS... Zobaczymy, co z tego wyjdzie *freak*
Zapisane
Krajcak
Sierżant
**

Karma: +4/-0
Offline Offline

Wiadomości: 57



Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Grudzień 04, 2014, 11:40:18 »

Wystarczy na ta erę, przynajmniej w 118 świecie.
Skromny bilans bez wydanego diamenta: kapral, nieco ponad sto wygranych bitew, jedno defensywne zwycięstwo.

http://prntscr.com/5d2iyq

Niestety, mamy restrukturyzację w pracy, a co to oznacza, nie muszę wyjaśniać.
Szkoda, że chłopaki powielają stare błędy, tzn. pełne magazyny, które aż proszą się o ich splądrowanie. Ostrożności nigdy na wiele.
Może coś by się ugrało, może nie... Mój człowiek z sojuszu Royal Division podesłał mi skany: na początku gry ich lider, kokce, wpłacił do skarbca sojuszu skromne 17 tys, diamentów Shocked

Powodzenia w grze życzę:)
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!