Imperia Online Poland  
Kwiecień 19, 2024, 10:35:32 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: pl v5 łączmy się  (Przeczytany 4223 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
PanLeszek3512
Szeregowiec
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Wiadomości: 3


Zobacz profil
« : Lipiec 17, 2014, 14:11:05 »

Sam tytuł wskazuje  *freak* *freak* *freak* *freak*
Co wy na to by wszystkie światy dostały zaproszenie na najbliższy zrestartowany pl v5, i zagrali tam jedną ale porządną ere! *HI* *HI* *HI* *HI* *hahaha* *hahaha* Koniec pomysłu, wypowiadać się Grin  *crazy* *crazy* *xxx* *xxx* *hahaha* *hahaha* Cool Grin Wink
Pozdrawiam, Leszek3512
Zapisane
PanLeszek3512
Szeregowiec
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Lipiec 18, 2014, 09:23:50 »

Dlaczego każdy czyta a nie odpowiada  *SCRATCH* *headache* *tired*
Zapisane
Krajcak
Sierżant
**

Karma: +4/-0
Offline Offline

Wiadomości: 57



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Lipiec 21, 2014, 12:00:07 »

 Cool  Cześć!

Polskie światy idą w odstawkę przede wszystkim z powodu dominacji jednego sojuszu. Czy to 10, czy 12, czy inny. W sumie gratulacje dla nich, bo przecież i to chodziło, czyż nie? Palić, rabować, mordować i sięgać po złoto. Tak, to nudne i w...ące dla innych, ale tak ta gra wygląda.

JA do urlopu pykam sobie rekreacyjnie na 118 świecie, jesienią zajrzę na świat 30. Chcę przypomnieć się paru zagranicznikom... Grin Grin Grin
Zapisane
Krajcak
Sierżant
**

Karma: +4/-0
Offline Offline

Wiadomości: 57



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Październik 16, 2014, 21:08:01 »

Natknąłem się w "Zapytaj gracza" na melancholijny wpis jednego z doświadczonych graczy:

Cześć
Rozmawiałem na ten temat juz parę razy. Administracja nie zdradza takich informacji Sad. Uważam ,ze nie mają oni jakiejś odgórnej strategi.
Unikam polskich światów jak ognia ,a teraz na pl v5 gra po kilka osób
Polecam rezygnacje z v5 w wydaniu pl i próbę swych sił na interku , najlepiej zebrać cały świat i podbić jakiś inter .... rozmarzyłem się troszkę Grin


Oraz...:

http://prntscr.com/4wshhu

Za jakiś czas kończy się era na 118 inter, trochę na nim pograłem, bez rewelacji, ale i bez upadków, w każdym razie srebro mamy raczej pewne:

http://prntscr.com/4wsi2o

http://prntscr.com/4wsjc1

Jeśli są chętni po restarcie, służę linkiem, jak rozpocznie się nowa era:)



Zapisane
kriss643
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Październik 18, 2014, 23:11:24 »

Witam .Gram na IO jakieś 8-9 lat ale bez zasadniczej zmiany w rozgrywce i restartach er raczej nic się nie zmieni , gra po prostu zniechęca do siedzenia przy niej .Pamiętam czasy jak przy wersji v4 zarywało się nocki brało wolne w robocie aby dokopać przeciwnikom . Liczyło się na kalkulatorach kartografie i badania rywali robiło zbiorowe akcyjki na zerowanie przeciwnika była świetna i wciągająca rozgrywka .Przyszła pora na v5 część graczy zrezygnowała od razu bo w niej już za wiele rzeczy za diamenty było i zamieszanie z powodu wprowadzenia dwóch ras .W v5 rozegrałem 2 ery , wziąłem udział w pierwszych mistrzostwach w polskiej ekipie ale na tym skończył się mój zapał do grania w coś co już tylko przypominało IO .Zrobiłem sobie pauze 2 lata prawie nie grałem , aby po wznowieniu gry załadować się w świat v6 . Ten okazuje się całkiem do bani za dużo modyfikacji i jeszcze więcej za diaxy . Rozumiem że twórcy chcą zarobić ale to to już przegięcie na max jest . Więc każde wezwanie do zamknięcia polskich malutkich światków będzie ignorowane .Ci co grają na swoim światku nie będą chcieli się przenosić na inny a Bułgarzy nie zamkną zadnego który przynosi im choćby 10 euro zysku przykładem może być pl13 gdzie gra max50 osób a 20 jest z jednego sojuszu .
Zapisane
yamato69
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Październik 19, 2014, 13:39:08 »

Jedyna sensowna opcja jest abonament rozumie ze gra kosztuje chetnie zaplace miesieczny abonament zeby gra byla rowna dla wszystkich bo opcje gdzie mozna kupic zwyciestwo odstraszaja graczy
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Październik 19, 2014, 15:48:29 »

Wielokrotnie wspominałem ,ale na v4 i v5 jestem pewny ,ze bez diamentów można bardzo fajnie się bawić i odnosić sukcesy Wink
(bez diamentów na pl9 top2 eko ,a na r64 top1 militarny)


Każdy ma wolną wolę i gra tam gdzie chce.
Zachęcam wszystkich do gry na interkach. Zabawa w nowym gronie przeciw obcokrajowcom :d
Zapisane

Krajcak
Sierżant
**

Karma: +4/-0
Offline Offline

Wiadomości: 57



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Październik 19, 2014, 20:24:52 »

...a skończy się :)alnką wśród polskich graczy, którzy przeniosą animozje, fochy i pretensje z polskich światów *freak*. Reszta świata będzie przyglądać się ze zdumieniem *hihi*
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Październik 20, 2014, 14:06:06 »

...a skończy się :)alnką wśród polskich graczy, którzy przeniosą animozje, fochy i pretensje z polskich światów *freak*. Reszta świata będzie przyglądać się ze zdumieniem *hihi*


Idąc stereotypami nic tak nie łączy jak wspólny wróg Grin
Zapisane

Krajcak
Sierżant
**

Karma: +4/-0
Offline Offline

Wiadomości: 57



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Październik 21, 2014, 15:31:48 »

Niedawni federaci są dziś wrogami, a starzy wrogowie sojusznikami *xxx*
Zapisane
Krajcak
Sierżant
**

Karma: +4/-0
Offline Offline

Wiadomości: 57



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Październik 22, 2014, 09:03:59 »

Szpetnie, wczoraj puściłem w sumie osiem ataków na dwie wrogie kolonie. Na jedną poszło 20 tysięcy ciężkich mieczy ( po 5 tysiący żołnierzy w odstępach kilkusekundowych), to samo na drugą. Chłopaki dotarli, raportu z ataku brak, brak raportu z czasu powrotnego, tylko znaki zapytania. Wrócili, kolonie pozostały nietknięte, po czym czytam komunikat, że ataki do jutra (czyli do dziś) do 15 czasu serwera są zawieszone Cry Kurwicy może od tego się nie dostaje, jest wesoło Grin Gdybym nie miał wczoraj wyjścia do okulisty, to sprawa byłaby załatwiona, po koloniach nie zostałby ślad.

http://prntscr.com/4yapd3

http://prntscr.com/4yjk64

Aż słabsze oko zasłoniłem...Grin
Zapisane
andrea
Sierżant
**

Karma: +4/-3
Offline Offline

Wiadomości: 52


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Październik 22, 2014, 14:39:02 »

mam lepsza wiadomosc  ,, Z powodu problemów technicznych, z którymi nadal walczymy, ataki oraz utrzymanie wojska wciąż są wstrzymane, do czasu kiedy problem zostanie usunięty.
- wszystkie ataki, wysłane przed zawieszeniem zostaną wycofane;
- wszystkie wojny, prowadzone przez sojuszy i wszystkie premium pakiety zostaną przedłużone o tyle czasu ile trwało zawieszenie;
- utrzymanie wojska nie będzie pobierane, choć będzie ono widoczne w statystykach.
- jeśli trwa Turniej władcy świata i jest sojusz mający 60%, turniej zostanie przedłużony.

Zawieszenie ataków będzie trwało do 23.10.2014 do godziny 15:00 czasu serwera. Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za cierpliwość!,,    Grin Grin  tak ze nie do dzis tylko do jutra mozesz spac spokojnie
Zapisane
Krajcak
Sierżant
**

Karma: +4/-0
Offline Offline

Wiadomości: 57



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Październik 22, 2014, 16:22:01 »

Nie będę zdziwiony jeśli okaże się, że wstrzymanie ataków będzie przedłużone do niedzieli, skoro w sobotę będzie kolejna suspensa. Ma to dobre strony (odpalona kolejna ósma twierdza i czwarta kolonia), ale i złe(wróg również to wykorzystuje). Tak zawziętego sukinsyna, jak ten Belg patricko, nie spotkałem.

http://prntscr.com/4ymbcd

Gość grał tak sobie, jak go stuknąłem to zamilkł, po czym nastąpiła metamorfoza: zaczął pilnować wojska, poczynać sobie agresywnie. Podobno inny gracz gra tym kontem. Podobno, bo dowodów brak.

Zapisane
yamato69
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Październik 25, 2014, 22:06:09 »

znam tego goscia ciolem sie z nim na blitzie
Zapisane
Krajcak
Sierżant
**

Karma: +4/-0
Offline Offline

Wiadomości: 57



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Październik 26, 2014, 08:42:16 »

Dziś po wznowieniu ataków ja się z nim potnę Grin Era jeszcze trochę potrwa, prowadzący Macedończycy od 16 godzin są Władcami Świata. Długi czas pilnowali, by nie przekroczyć bariery 60% zasięgu. Starszy wyjadacze...
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!