Imperia Online Poland  
Marzec 29, 2024, 07:22:39 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Śmieszni gracze  (Przeczytany 7650 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Amator
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +25/-81
Offline Offline

Wiadomości: 112



Zobacz profil
« : Lipiec 05, 2014, 12:26:05 »

popiszmy dziś o smiesznych , słąbych lub nieudolnych graczach na tym świecie:) Moja pierwsza propozycja lulags którego nieudolność polega na tym,że od początku ery niemal non stop ma białą flagę. a aby było śmieszniej fa\lagę wywiesza przed graczem który jest na urlopie:) znacie podobne przypadki?co sądzicie o tym?
Zapisane
Siwucha
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Lipiec 05, 2014, 21:08:00 »

dla mnie smieszny jest gracz napoli77 ktory ubliza wszystkim na okolo a jak ktos mu odpowie to od razu zglasza....poza tym sam nie potrafi nic osiagnac dlatego ze nie potrafil nic osiagnac wylecial z innego sojuszu a teraz zgrywa wielkiego pana bo go diaksiarz chroni no zal....a tak poza tym to nie placz tyle podczas urlopu tego od diaksiarza Smiley a teraz poprosze tutaj o zbanowanie gracza napoli77 na pl14 oto przyklad:
http://prntscr.com/3zph70

takich mozna podawac wiele...ta gra dzieki takim graczom robi sie coraz gorsza
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Lipiec 05, 2014, 22:56:19 »

Siwucha, wystarczy zgłosić wiadomość zamiast odpowiadać. To działa Smiley
Zapisane

Siwucha
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Lipiec 06, 2014, 03:19:22 »

coz gdyby to sie dzialo pod moim profilem to bym to mogla zglosic....a te jego wszelkie komentarze znajduja sie pod profilami wielu graczy na tym oto swiecie...wiec jedyne co moge w tej sytuacji zrobic to oglosic to na forum niestety
Zapisane
Amator
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +25/-81
Offline Offline

Wiadomości: 112



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Lipiec 06, 2014, 14:51:30 »

Ją gram za swoje czego nie można powiedzieć o tym nieudaczników. Jego trzeba leczyć a nie popierać. Sucha czy ty wiesz że ten gamon nawet szkoły nie skończył z powodu gry ?a może dla ciebie ideałem faceta jest bezrobotny VO 27 który zamiast szukać pracy siedzi na utrzymaniu żony!Czy ty Siwucha  popiera każdego alkoholika,cpuna czy uzależnione np od gry a?Jeśli tak to współczuję bo ją jestem normalny,moje życie jest w realu nie w grze ,a patologie piętnuje.Normalni są po mojej stronie.
Zapisane
andrea
Sierżant
**

Karma: +4/-3
Offline Offline

Wiadomości: 52


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Lipiec 06, 2014, 22:27:07 »

po pierwsze nie mogl wywiesic flagi przed graczem ktory jest na urlopie,chcac przed kims skapitulowac musi mnie ktos atakowac i doprowadzic atak do konca a po drugie przeczytaj to co napisales
Zapisane
Amator
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +25/-81
Offline Offline

Wiadomości: 112



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Lipiec 07, 2014, 11:18:32 »

nieudacznicy bronią nieudaczników,ale nie dbam o wasze opinie. wystarczylo,że pojawił się bro na kilka minut a pawelas który zarzekał się,,że nigdy nie wiesza flagi już ją wywiesił. Żałosny człowieczek. Żałośni w życiu żałośni w grze. Pytam więc lukags ,vo27,pawelasa? Zdarzyło wam się kiedyś w życiu zachować jak mężczyznom ? czy jesteście tylko podróbkami facetów grającymi na koszt swoich żon,matek itd ?Smiley wzbudzacie politowanie biedaczki:)
Zapytam jeszcze Pani Siwuchy czy ten życiowy niedacznik Lukags nie umie sam zgłosić mojej wypowiedzi? czy za tą pierdołę całę życie ktoś musi coś robić? pieluszke też mu zmieniasz ? bądź rozsądna i stawaj po stronie cioty.
Ja wiem co pisze bo znam tego próżniaka z realnego życia.
Andrea jak będziesz coś o grze wiedziała wtedy pisz,ok?
Zapisane
Siwucha
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Lipiec 07, 2014, 12:35:57 »

wow no serio pokazales teraz klase:) po pierwsze naucz sie czytajc ze zrozumieniem bo widze ze ciezko z tym u ciebie Smiley to byla moja prywatna opinia na twoj temat a nie obrona luka czy innych...w tym momencie chciałabym przypomniec ci iz nie kazdy pochwala takie zachowanie....a teraz kolejna sprawa flagi....po co użerać sie z diaksiarzem skoro mozna go po prostu olac wywieszajac mu flage...tyle na temat Smiley
Zapisane
Amator
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +25/-81
Offline Offline

Wiadomości: 112



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Lipiec 07, 2014, 13:06:26 »

Pani Siwucho zdecyduj się na jakiś stały pogląd bo jesteś zmienna jako chorągiewka na wietrze i chyba sama siebie nie rozumiesz.A co do diamentów to zapewniam cię,że i vo wyciąga kasę od żony na diamenty i lukags od matki. Robal z tego co wiem,a ja na pewno diamenty kupuje za pieniądze które sam umiem zarobić:) taka jest różnica między nami. Aha nie wiem skąd ci przyszło do głowy,że jestem napoli77?
Jeszcze jeden Twój argument zbije/ piszesz po cdo mieli się użerać z diaksiarzem? ale diaksiarz grał ok 50minut więc czy dla tych małych tchórzy wytrzymać 50min to tak wiele? Ty też tak wieszasz ciągle flagę? inni tak wieszają? czy tylko te mocne w gębie gaduły a tak naprawde pośmiewiska?
Zapisane
Siwucha
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Lipiec 07, 2014, 15:22:28 »

no coz mam slay poglad ktorego twoja mala glowka najwidoczniej pojac nie potrafi Smiley nie obchodzi mnie kto i od kogo wyciaga kase jest to kzdego prywatna sprawa....po prostu nie widze sensu szarpania sie z diaksiarzem na multi skoro mogzna go olac...a przeciez nikt w myslach nie czyta aby wiedziec iz bedzie to tylko 50min Smiley
Zapisane
andrea
Sierżant
**

Karma: +4/-3
Offline Offline

Wiadomości: 52


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Lipiec 07, 2014, 21:13:15 »

jesli chodzi o gre to pewnie wiem wiecej niz Ty to po pierwsze nie bronie nikogo tylko stwierdzam fakt nie wywiesisz flagi komus kto Cie nie zaatakowal , a reszty nie bede komentowal  *shutup*
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!