Imperia Online Poland  
Kwiecień 20, 2024, 01:15:18 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Problem z pilnowaniem  (Przeczytany 1514 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
geralt1995000
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 6


Zobacz profil
« : Czerwiec 25, 2014, 02:45:35 »

Ostatnio próbowałem wysłać zaproszenie do pilnowania mojego konta przez kolegę z sojuszu któremu ja pilnuję konta. Po naciśnięciu "Zaproszenie" otrzymałem taki oto komunikat: "Nie możecie wysłać zaproszenia. Mieliście taki sam IP adres, jak ta osoba, która chcecie aby wam nadzorowała konta." Może ktoś pi z łaski swojej wytłumaczyć o co z tym chodzi? Czy to że ja pilnuję konta kolegi i wchodzę do niego jako jego pilnujący oznacza że on nie może pilnować mojego konta?
Zapisane
paco
Trusted Member
*

Karma: +15/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 257



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 25, 2014, 09:26:05 »

Oczywiście że Ci wyjaśnię Smiley

Oznacza to, że logowaliście się na swoje konta poprzez login i hasło co oznacza powiązanie i ukaranie jako podejrzenie multi  Wink
w związku z powyższym proszę Cię o podanie świata oraz nazw obu kont w celu weryfikacji w/w informacji  *freak*
Zapisane
geralt1995000
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 25, 2014, 11:31:16 »

Świat pl12 moje konto bardzo twórczo nazwane geralt1995000 konto kolegi WG47635. Mi multi konta nie są potrzebne, ponad to po jaką cholerę miał bym wysyłać zaproszenie do pilnowania swojemu multi kontu, to bez sensu, ale jeśli to jest potrzebne to proszę, ja nic do ukrycia nie mam. Poza tym gdyby to było moje multi konto czy zgłaszał bym taki problem na forum?
Zapisane
paco
Trusted Member
*

Karma: +15/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 257



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 25, 2014, 12:16:58 »

Nie no spokojnie Smiley zazwyczaj taka informacja wyskakuje jeśli konta są powiązane logowaniem się wzajemnie na swoje konta, sprawdzimy co tam się podziała i postaramy się to naprawić
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!