Imperia Online Poland  
Kwiecień 19, 2024, 02:09:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Legalne oszukiwanie??  (Przeczytany 2980 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
sirlouis
Kapitan
****

Karma: +177/-132
Offline Offline

Wiadomości: 352



Zobacz profil
« : Czerwiec 18, 2014, 18:24:58 »

Dear fans and friends,

Thank you for continuing to share many adventures and exciting moments with us in the 'classic' Imperia and Version 4 realms. Your support means a lot to us and we always try to listen to your wishes, so we made an effort to dedicate separate servers for those realms, in which you could play your favorite version of our game.

Unfortunately, after splitting the codes of the old and new versions of Imperia Online, we can no longer afford to offer support for all of them. As a result, as of 18/07/2014, we'll have to discontinue our technical support service for the two 'classic' realms and the Version 4 realm (classic.imperiaonline.org). What this means, is that these three realms won't be receiving any content or bug fix updates; also, won't be able to perform any further follow-up on player signals concerning multi-accounting, fixed battles, etc.

The Realms themselves will remain open - for as long as you care to continue playing in them. The game rules remain unchanged and the Realms Eras will continue to restart as usual.

Thank you once again for your understanding and for believing in us. Imperia Online could never be what it is without you: our faithful fans.

Imperia Online Team


Dostałem informację jak powyżej. Nie wiem czy moja znajomość angielskiego jest odpowiednia - mam jednak nadzieję, że coś źle zrozumiałem - ale czy to oznacza, że od podanego w tej informacji momentu będzie można łamać zasady gry, handlować między kontami, ustawiać handel itp. bez żadnych konsekwencji? Administracja nie będzie karała banami, gdyż nie będzie się już zajmowała tym światem?

Bardzo proszę o oficjalne potwierdzenie kogoś z administracji.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2014, 18:44:58 wysłane przez sirlouis » Zapisane
slawin
Sierżant
**

Karma: +42/-43
Offline Offline

Wiadomości: 98


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 18, 2014, 18:47:15 »

Zdaje się , że własnie tyle to oznacza. Niestety z v4 nie da sie kasy wyciągnąć, bo rzeczywiście jest darmowa. A więc hulaj dusza... tym bardziej, że mistrzami hulania są .............Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?
Zapisane
mirocin
Porucznik
***

Karma: +54/-15
Offline Offline

Wiadomości: 224


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 18, 2014, 20:47:28 »

jeżeli  jest  to  prawdą    Shocked  to  czy  jest  sens  dalej   w  to  grać   Shocked Shocked Shocked  Huh?
Zapisane
sirlouis
Kapitan
****

Karma: +177/-132
Offline Offline

Wiadomości: 352



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 18, 2014, 21:00:38 »

Jeżeli to prawda, to proponuję odśpiewać marsz żałobny z okazji pogrzebu IO  Cry
Zapisane
slawin
Sierżant
**

Karma: +42/-43
Offline Offline

Wiadomości: 98


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Czerwiec 20, 2014, 17:01:47 »

a może kolega Romek przełoży TE ENIGMATY z oficjalnej wiadomości IO, na nasze czyli w sposób jednoznaczny i zrozumiały dla wszystkich.
Zapisane
rico
Mistrz IO
Major
*****

Karma: +327/-456
Offline Offline

Wiadomości: 544


kaabooooom?


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Czerwiec 21, 2014, 00:57:40 »

Przecież tłumaczenie jest proste. " Kasy z tego nie ma, to nie maco się tym przejmować. Róbta co chceta, cieszcie się, że macie gdzie grać"

Myślę, że panowie się przeliczyli i złym posunięciem było danie darmowych opcji premium. Nie wypaczają one w sposób oczywisty rozgrywki a gdyby one były, to pewnie obsługa sama by się utrzymywała. Wiele osób by zakupiło kredyty, a przy tak obleganym serwerze wpadłoby sporo kasy. Co do tego, że jest bardzo oblegany chyba nikt nie ma wątpliwości. Rozgrywka jest mocno wyrównana, różnice punktowe małe.
Zapisane

stop cenzurze w sieci!
sirlouis
Kapitan
****

Karma: +177/-132
Offline Offline

Wiadomości: 352



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Czerwiec 21, 2014, 06:30:34 »

A ja nadal nie otrzymałem swojej odpowiedzi. Czyżby już nawet moderatorzy nie zaglądali na forum v4 ?  *hmm*
Zapisane
TEQUILA
Major
*****

Karma: +171/-51
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 930



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Czerwiec 21, 2014, 15:04:17 »

Zaglądają-jak tylko nasz CM wróci z urlopu to zapytam
Zapisane

slawin
Sierżant
**

Karma: +42/-43
Offline Offline

Wiadomości: 98


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Czerwiec 21, 2014, 17:12:20 »

Na Ciebie Tequila zawsze można liczyć *rose*
Zapisane
sirlouis
Kapitan
****

Karma: +177/-132
Offline Offline

Wiadomości: 352



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Czerwiec 21, 2014, 22:32:34 »

Zaglądają-jak tylko nasz CM wróci z urlopu to zapytam

Będę wdzięczny  *rose* *kissgirl*
Zapisane
romek
Ex-IO Team Member
*

Karma: +17/-2
Offline Offline

Wiadomości: 902


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Czerwiec 30, 2014, 10:40:17 »

Witam,

Oto pełna informacja:

Drodzy fani i przyjaciele
Dziękujemy wam za wiele przygód i ekscytujących momentów które spędziliście z nami  w  świecie „klasycznym”  Imperia Online, wersji 4. Wasze zgłoszenia wiele dla nas znaczą i zawsze staramy się słuchać waszych sugestii, więc staramy się stworzyć oddzielny serwer dla światów tej wersji, w których będziecie mogli grać w waszą ulubioną wersję gry.
Niestety po rozdzieleniu kodów starych i nowych wersji Imperia Online, nie możemy wam zaoferować wsparcia części z waszych zgłoszeń.  W rezultacie  od 18.07.2014 jesteśmy zmuszeni przerwać prace techniczne dla 2 światów „klasycznych” i dla świata wersji 4 ( classic.imperiaonline.org. ). Oznacza to , że te światy nie będą poprawiane i aktualizowane, jednocześnie nie będziemy mieli wpływu na działa pod kontem Multi-kont, Rynku, czy też ustawianych Bitew., itd.
Wymienione wyżej światy zostaną tak długo otwarte, jak będzie wam zależało na grze w tych światach. Co do samych zasad, pozostają bez zmian a światy w trakcie walki o zamki  będą się również resetowały po zakończeniu turnieju.
Raz jeszcze dziękujemy za zrozumienie i za wiarę w nas. Imperia Online zawsze jest z wami: nasi wierni fani

Przepraszam za opóźnienie w odpowiedzi.
Zapisane
sirlouis
Kapitan
****

Karma: +177/-132
Offline Offline

Wiadomości: 352



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Czerwiec 30, 2014, 15:32:57 »

Czyli ja już nie widzę większego sensu grania w tą grę. Rozwalenie komuś wojska, by odbudował je w tydzień, mija się z celem. Kiedyś można było choć liczyć na bany i skasowanie takiego gracza w czasie zbanowania. Niestety, obecnie oszuści zbudują sobie takie armie, że rywalizacja z nimi jest bezcelowa. Od czasu do czasu może jeszcze zaloguję się do tej gry, ale dzięki wszystkim za wspólną zabawę przez te kilka lat grania. Oj troszkę tych lat grania było Smiley
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!