Imperia Online Poland  
Kwiecień 27, 2024, 05:17:30 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 5 6 [7]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ataki na twierdze  (Przeczytany 16157 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #90 : Lipiec 27, 2014, 13:51:26 »

Tak na oko to chłop w szpitalu był umarł Sad
To koniec serwera i atakujący miał badania pod wojska elitarne-łuki, piki i paladyni. Bez konnicy.
Obrońca pewno też. Ale nie było tam jakiegoś sensownego jego wojska, podobnie jak generała więc to chyba bez znaczenia.

http://prntscr.com/46svhj

Prawda taka, że twierdza jest atakowana przez piechotę i maszynki i tu wiadomo, że nie cała piechota i nie całe wojsko atakuje ale ich max dozwolona ilość dla twierdzy 6 i ta twierdza musi paść skoro piechoty jest 40 K włóczników, 6 K ciężkich mieczy i prawie 200 maszynek a twierdza 6 z tego co pamiętam miała 23 M pkt życia.

Sytuacja analogiczna do tej która zaczynała moje tu pisanie - błąd onieśmielenia Sad
Nie wiem co to było ale przy pozostawieniu kilku taranów w twierdzy tak się działo i sugerowałem graczom w sojuszu zostawianie w twierdzach kilku tego typu maszynek.

Andrea nie można robić symulacji nie znając badań, generałów i pkt życia twierdzy. Podstawowe parametry - co to jest?



"Z tego co pamiętam". A koledze wcześniej wypominasz, że na oko to chłop w szpitalu... Grin

Idąc dalej, 23M pkt to ma w podstawie t9, nie t6 - wystarczy zobaczyć w poradniku. Garnizon t6 podstawowy to 1600. Mury może atakować 3x więcej żołnierzy i max 125 maszynek. Skoro to był koniec ery wystarczy, że obrońca poszedł w fortyfikacje.
Zapisane

Rtoipek
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #91 : Lipiec 27, 2014, 14:12:50 »

Czepiasz się chociaż:
cyt: tego co pamiętam... i Print, że to nie do sprawdzenia i pisałem, że nie ma co liczyć.

Poszedł w fortyfikacje i z tw6 dotarł do podstawowej wytrzymałości tw9 - może i dalej nie do sprawdzenia i dalej bez znaczenia.
Pkt życia twierdzy zależą od wielu czynników - badań, generała czy gubernatora, surowców spec. itd.
Moja twierdza 9  w stolicy miała ponad 80 mln pkt. życia.

To jedna z ostatnich walk na tym serwerze - era zakończyła się kilka godzin później chyba o 3,00 w nocy.
Dałem to by stwierdzić: że nic nie zrobiono Sad

Najważniejsza informacja to ta na początku - serwer wygrał sojusz który najmniej walczył i nie potykał się o takie coś Sad
Do obliczeń są te wcześniejsze walki gdzie wszystko jest podane i wiadome, ale jakoś nikt się nie kwapił a ja sam do dziś czekam bezskutecznie na odpowiedzi supportu.
Nie sądziłem, że ta walka jest jakaś wyjątkowa i wyjątkowo doczeka się odpowiedzi Smiley bo wrzuciłbym jej przebieg  runda po rundzie i wszystkie pozostałe dane  *hahaha*
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2014, 14:30:29 wysłane przez Rtoipek » Zapisane
andrea
Sierżant
**

Karma: +4/-3
Offline Offline

Wiadomości: 52


Zobacz profil
« Odpowiedz #92 : Lipiec 27, 2014, 14:42:07 »

jak nie moge robic symulacji a kto mi zabroni? podstawowe badania to ciezkie miecze -10lvl itp t6 forty 6 plus 8 wiez ,fosy i dodatkowy mur przy tych badaniach wygrywasz oblezenie ale przy 50 morale, a wiec  zamiast C.Wlucznik zacznijcie robic lekkie miecze do rozwalania twierdz sa skuteczniejsi
Zapisane
Rtoipek
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #93 : Lipiec 27, 2014, 14:54:22 »

Możesz robić nikt Ci nie zabroni, chociaż sugeruje mniej czasu na symulacje a więcej na ortografię.
C.Wlucznik
I może czytanie ze zrozumieniem Sad
były ciężkie miecze 6 K i widać to w raporcie !
a jak zostało napisane atakować tw6 może tylko 4800 żołnierzy i 125 maszynek  *YAHOO*

Nie możesz robić symulacji do tej walki bo może nie było wież, fosy i muru, może inne były badania, może atakujący gen...
Twoje symulacje nic nie wnoszą - przykro mi, masz za mało danych.
Zapisane
andrea
Sierżant
**

Karma: +4/-3
Offline Offline

Wiadomości: 52


Zobacz profil
« Odpowiedz #94 : Lipiec 27, 2014, 15:32:46 »

czasem robie bledy jak kazdy, C włócznik tak lepiej , puszczacie wojsko myslac ze wygra a tu niespodzianka porazka i szukacie bledow wszedzie tylko nie u siebie to by bylo na tyle
Zapisane
ARTUR83M
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +6/-25
Offline Offline

Wiadomości: 68


Zobacz profil
« Odpowiedz #95 : Październik 22, 2015, 13:46:32 »

Dodam coś od siebie :
Trzy  ataki wysłane różnica czasowa między pierwszym a 3 atakiem 7 minut .

1 mój atak:http://scr.hu/418q/cq9df
2 mój atak: http://scr.hu/418q/yya4q
3 mój atak: http://scr.hu/418q/mk07l

Jestem ciekawy czy zwrócą mi całe wojsko... bo skąd mam wiedzieć czy czasem wojsko mu nie wróciło 5 min przed wejściem mojego pierwszego oblężenia.
Zapisane
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #96 : Październik 22, 2015, 13:59:19 »

W sumie nie wiem o co chodzi - obrońca podstawił wojsko do obrony i przegrałeś polówkę nie dotykając murów. A wojsko mogło wrócić nawet na kilka sekund przed atakiem
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2015, 14:03:05 wysłane przez Zakwasix5 » Zapisane

Stop multikonciarzom!
ARTUR83M
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +6/-25
Offline Offline

Wiadomości: 68


Zobacz profil
« Odpowiedz #97 : Październik 22, 2015, 14:41:23 »

Jak mógł podstawić to samo wojsko 3 razy wciągu 7 minut skoro podczas oblężenia przesuniecie woja miedzy jedna a druga prowincja trwa 10minut?
Zapisane
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #98 : Październik 22, 2015, 18:40:40 »

Jest to możliwe w przypadku gdy wysyłasz wojsko do ataku a w pojedynczym ataku idzie jego niewielka ilość w porównaniu do wartości punktowej atakującego. Wtedy stają się aktywne tzw. opcje premium które powodują, że możesz zamawiać budynki w kolejce i przemieszczać natychmiast zasoby i wojsko pomiędzy prowincjami. Ma to zapobiegać blokowaniu konta atakowanego gracza niewielką ilością wojsk.
Zapisane

Stop multikonciarzom!
ARTUR83M
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +6/-25
Offline Offline

Wiadomości: 68


Zobacz profil
« Odpowiedz #99 : Październik 22, 2015, 18:44:48 »

To srac na taka grę bo ktoś ma premium to może wiecej.
Zapisane
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #100 : Październik 22, 2015, 19:34:02 »

To srac na taka grę bo ktoś ma premium to może wiecej.
Tu nie chodzi o wykupione premium, tylko o tzw. opcje premium  - nie myl z pakietem premium. Tzw. "Opcje premium" zostało tak nazwane przez administrację dla wyróżnienia działań które nie są normalnie dostępne podczas normalnego ataku i są one dostępne dla wszystkich graczy w przypadku gdy imperium atakowane jest bardzo małą ilością wojsk (dawniej określało się to mianem "fejków") - miało to na celu przyblokowanie gracza i było bardzo uciążliwe gdyż nie można było zakolejkować badań i budowli i przemieszczać szybko zasobów między prowincjami oraz między prowincjami a koloniami/bazami/targowiskami. Tak więc korzystają wszyscy,  nawet ci gracze co nie mają wykupionego pakietu premium dostępnymi metodami płatności. Przeczytaj dokładnie ze zrozumieniem o co w tym chodzi a nie od razu używasz inwektywów. Moim zdaniem to jest bardzo dobre rozwiązanie, gdyż wielu graczy porzucało grę z tego właśnie powodu - sam znam 2 przypadki - jeszcze z v5
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2015, 23:06:03 wysłane przez Zakwasix5 » Zapisane

Stop multikonciarzom!
ARTUR83M
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +6/-25
Offline Offline

Wiadomości: 68


Zobacz profil
« Odpowiedz #101 : Październik 23, 2015, 07:25:32 »

Jakby nie było ale ogólnie ci co maja premium mogą więcej więc się nie pomyliłem. Smiley
Zapisane
SZTUKA
Porucznik
***

Karma: +18/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 121

Postać Leonidasa jest symbolem bohaterstwa.


Zobacz profil
« Odpowiedz #102 : Październik 24, 2015, 19:57:12 »

to jak w każdej grze po to kupujesz premium zeby szybciej budowac czy sie rozwijać
nie ma co tu dyskutowac.
Zapisane

młodypakto86
Strony: 1 ... 5 6 [7]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!