Imperia Online Poland  
Kwiecień 18, 2024, 16:22:32 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Natychamiastowe przenoszenie wojska podczas ataku  (Przeczytany 3408 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« : Styczeń 29, 2014, 22:58:28 »

Witam
Bułgarzy  po pucharze 2013 wprowadzili zmianę ,której celem było nieblokowanie konta małymi atakami.
Teraz mamy coś niespotykanego wcześniej w IO , natychmiastowe przeniesienie wojska podczas ataku.
Próbowałem  kilkukrotnie się dowiedzieć u administracji na jakiej zasadzie jest ustalany ten magiczny atak
Nasi Bułgarscy przyjaciele postanowili zbywać nie udzielając jednoznacznej odpowiedzi

Po wielu zgłoszeniach postanowiłem spróbować rozwikłać ową tajemnicę
Gram na r64. Mam obecnie 56 125 punktów

1 . Jak widać możliwe jest przenoszenie wojska pod czas ataku 200 jednostkami.



2. Atak całym wojskiem gracza z małą armią również nie działa (wartość wojska w złocie 4 miliony)


3.Blokada natychmiastowego przemieszczenia (wartość wojska 6,8 miliona)






Wstępne wnioski
Gram na r64. Mam obecnie 56 125 punktów. Przenoszenie wojska było zablokowane dopiero przy 3 ataku. Atak miał wartość 6,8 miliona.
Natychmiastowe przemieszczenie nie jest możliwe podczas ataku ,jeżeli atakujący ma armię o wartości co najmniej 10-15% punktów obrońcy
Zapraszam do wymiany obserwacji i doprecyzowania ostatecznych wyników


Pozdrawiam
Demeskinos

« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2014, 23:00:43 wysłane przez Demeskinos » Zapisane

_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Styczeń 30, 2014, 01:07:37 »

Na razie nic nie powiem bo mnie nie atakują ale Demes wielki PLUS za poruszenie tego tematu Smiley
Zapisane
AresPG
Szeregowiec
*

Karma: +6/-8
Offline Offline

Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Styczeń 30, 2014, 21:10:17 »

Temat zauważyłem i zgłosiłem już bardzo dawno temu, jako jedna z pierwszych osób, oprócz tego dobrze, że poprawione zostało (także dzięki mojemu zgłoszeniu) opcje pilnowania innych osób Smiley
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Styczeń 31, 2014, 00:03:05 »

Temat zauważyłem i zgłosiłem już bardzo dawno temu, jako jedna z pierwszych osób, oprócz tego dobrze, że poprawione zostało (także dzięki mojemu zgłoszeniu) opcje pilnowania innych osób Smiley

Cóż za obywatelska postawa. Masz u mnie + Smiley


Zależało by dla mnie ,żeby ktoś sprawdził jak  wygląda przenoszenie wojska  przy kontach kilku milionowych i większych. Niby mechanizm powinien być ten sam ,ale jakos nie wierzę do końca naszym bułgarskim programistom Wink
Zapisane

Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Marzec 20, 2014, 23:52:29 »

Zmiany w grze
[02.10.2013 13:11:15]
Wprowadzona została następująca zmiana: jeśli różnica między wartością w złocie wojska atakującego i wartością punktów ekonomicznych w złocie obrońcy jest drastyczna, premium opcje będa dostępne dla obrońcy w czasie ataku.


Przy milionowych kontach też działa, sprawdzone na żywo - niektórzy nie wiedzieli i fejkowali sobie w najlepsze GrinGrinGrin
tak to jest, jak nie czyta się wiadomości od administratora GrinGrinGrin
Zapisane

Stop multikonciarzom!
kriss643
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Październik 06, 2014, 22:17:23 »

Spotkała mnie przykra niespodzianka jak przeciwnik mnie w ten sposób załatwił. Według mnie  pomysłnie trafiony  bo na plądrowanie wysłałem kilka tysiecy łuków konnych i 50k katów a i to okazało sie za mało aby skutecznie robic kontratak.  Gra robi sie coraz bardziej chora dojdzie za niedługo do tego że na plądry trzeba będzie posyłac całe armie z maszynami aby rywal nie mógł szybko sie podstawić no i co maja wtedy zrobic 2x słabsi jak liczona jest wartośc wysłanej armii do wartości atakowanego konta ?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!