Imperia Online Poland  
Kwiecień 24, 2024, 12:48:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Weterani ze świata PL 8 w wersji Klasycznej  (Przeczytany 3258 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Leonidas
Szeregowiec
*

Karma: +6/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 15



Zobacz profil
« : Styczeń 10, 2014, 20:41:43 »

Poszukuję osób które grały na świecie PL 8 w wersji Klasycznej do wspólnej zabawy w wersji v6. Leonidas z Nocturny Smiley

Pozdrawiam !
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2014, 02:43:23 wysłane przez Leonidas » Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Styczeń 10, 2014, 20:54:02 »

Pamiętam !  Nocturna, Deus_Lex, MNISI, GLOBAL, Warlords Smiley
Vindex, arek_23, Leonidas lider Nocturny . W późniejszych erach HansOrpchel. Cała masa fajnych ludzi tam grała.
To własnie od PL8 v4 zaczynałem. To z tamtych czasów (Hellwars)  po dziś dzień gram z niektórymi osobami Wink
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Styczeń 10, 2014, 21:37:32 »

Druga moja era ... pl8
Jedyny świat w którym zrobiłem paro milionową armie i nie sejwowałem .... później już nie powtórzyłem tego błędu

Bardzo fajna er dzięki wazeremu i luskowi ,którzy mnie na nią namówili .... są już wyleczeni z nałogu ,a ja w nim ciągle trwam Wink


czy warto grać w v6 ?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2014, 21:53:30 wysłane przez Demeskinos » Zapisane

MK33
Sierżant
**

Karma: +26/-6
Offline Offline

Wiadomości: 69


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Styczeń 10, 2014, 22:18:20 »

Leonidas ile to już lat od tamtej ery mineło??? aż strach pomyśleć Grin
Zapisane
Leonidas
Szeregowiec
*

Karma: +6/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 15



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Styczeń 11, 2014, 02:38:30 »

Kupaaaa czasu Tongue ja po bratobójczej walce odpuściłem i rzuciłem się na imprezki z tego co pamiętam i inne gry Tongue ale 2 dni temu zacząłem na v6, gra ta sama troche reguły się zmieniły, ale nadal jest diplo, nadal jest wojo ^^ a w grze najważniejsi są ludzie ^^ Nocturna już powstała ! zacząłem 2 dni temu ^^ Do Hansa pisałem, do keosa też może się odezwą ^^ teraz będę walczył do końca ery ! chociażby z budki telefonicznej ! Grin Kto ze mną ?Grin stare dobre czasy... Trochę śmierdzi nudą na tym v6, ktoś chętny dołączyć i rozruszać ludzi ?

Są też chyba świeżo otwarte klasyki ^^ gdzie się ekipa zbierze ^^ ja wprawdzie zacząłem już na v6, ale mogę grać na kilku światach ^^

A co do twojego pytania Demeskinos, gra zawsze opierała się o ludzi ^^ kalkulator masz w grze, wszędzie wkurzają diamenty, nie ma oldschoolowego widoku, ale jak będą ludzie to będzie zabawa ^^ Pomyśl o tym jakbyś zmieniał samochód, ta sama firma, trochę lepiej wygląda, ma trochę więcej elektryki zamiast manuala, ale nadal bierzesz zakręty na ręcznym tylko w nówce sztuce... a co najważniejsze, czy do miasta czy gdziekolwiek musi byc ekipa ... Inaczej to nawet ferrari będzie cię po czasie wk ....

Jakąś piękność musiałbym też namówić na dołączenie ^^ Zawsze podnosi morale vide tanrida z PL8 ^^
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2014, 02:59:04 wysłane przez Leonidas » Zapisane
Zazamuch
Sierżant
**

Karma: +1/-2
Offline Offline

Wiadomości: 54


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Styczeń 12, 2014, 00:29:36 »

Hejka, nie znacie mnie i ja Was nie znam. Grałem kiedyś w wersje V4 podajże. Teraz gram na V6 na świecie PL 20. Trochę błędów, dużo świeżaków i masa graczy, którzy nie wiedzą jak grać.

Co do V6 myślę, że to najlepsza wersja, jaka istnieje. Chociaż bugi i te zadania mogą wkurzyć, jak i wielcy ludzi... ale i tak uważam, że to najlepsza wersja i szybko się przyzwyczaicie.

Co do społeczności... myślę, że 2 lub 3 sojusze jako tako ogarniają grę. Niestety trza czasu po prostu czasu by dogonić tych z czołówki. Jednak ludzie ogólnie spoko, mili, co najmniej w moim sojuszu Grin Jednak ludzie to podstawa, ja nie wiem czemu, ale kilka razy natknąłem się na idiotów, zakutych łbów lub po prostu na takich z którymi się nie można dogadać w innych światach i to mi popsuło grę.

PS: Grałem kiedyś 5 lat temu i teraz dopiero wróciłem do gry Grin
Zapisane
Aquarius27
Szeregowiec
*

Karma: +4/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Luty 25, 2014, 10:50:23 »

Pamiętam Ci ja tamten świat, choć krótko w nim grałem Tongue
W sumie można by popykać znowu..... internationale się znudziły Tongue

Kiedyś był taki post na forum z linkami do rejestracji w wybranym świecie, jak to teraz wygląda?
Zapisane
-optimus-
Porucznik
***

Karma: +85/-17
Offline Offline

Wiadomości: 130


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Marzec 23, 2014, 08:55:36 »

teraz to wlasnie ja tez nie mam linku do swiatow, które mogę powstać albo się koncza, wszystko poblokowali czy jakos tak
ewentualnie io classic tam może cosik będzie się dzialo z v4a Huh?
Zapisane
Samael
Szeregowiec
*

Karma: +3/-9
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Maj 16, 2014, 19:28:26 »

 Grin Grin ja też pamiętam byłem w sojuszu victory wtedy mój pierwszy swiat Smiley) stare dobre czasy, jak chcielibyscie jeszcze gdzieś zagrać dajcie znać Smiley)
Zapisane
ARTUR83M
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +6/-25
Offline Offline

Wiadomości: 68


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Październik 27, 2014, 16:42:19 »

A ja poszukuje osób które grały w latach 2008-2010 niestety z tamtego czasu pamiętam jeszcze gracza o nicku MISTRZ.
Jakby co gram na świecie PL20v6.

Z poważaniem
Artur
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!