Imperia Online Poland  
Marzec 29, 2024, 12:16:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 32   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Do boju Polsko !  (Przeczytany 49616 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #240 : Październik 23, 2012, 00:33:19 »

Ja się nie odzywam, nockę sobie zrobiłem, musiałem, po południu zasnąłem i broniłem się bez balist mieszaną ekipą  *xxx* Prawie 6k pkt strat  *WALL*

Do szkoły, a nie nocki sobie robić :PPP

Ja teraz stracę pewnie z 10k pkt :PPP sobie centralkę postawiłam a wojo nietknięte haha :PPP

   Przepraszam za angielski



Deklaracja drużyny BG


MemoAga, leximov, redd, Dorian_Gray_mk,tyranul, Krath0s, micklyster, jooribeiro, CocoBill--, barestony, Leonidas, tharset, luky90, kl1m and all of you reporters - the Bulgarian team is faced upon hard choice - to play with a spy infiltrated in the team - the account of ex leader of Turkish team - darkswors or to stop playing in the WC
Most of the Bulgarian players don't have the financial capacity of the Turk player and therefor he will be part of the team. Darkswords himself have not once stated in Turkish forum, that he will give information to Turkish players about everithing in Bulgarian team. The admins and the support of the game know about this case, but they don't take any actions, breaking one of their own ruls - "Players compete only with their compatriots, ie - Each country has its own separate ranking.". Faced with that choice, Bulgarian internationals decided to finalize their parti:Otion in further the championship if no action is taken.Bulgaria is a strong team and all you will only lose by its absence.

Sincerely: Galahad


jeżeli dobrze zrozumiałam, to Bułgaria sama siebie wyeliminowała z pucharu? Bo niby jakiegoś szpicla ma? a co on niby robi? Przecież w kwalifikacjach nie można sobie ot tak zmienić kraju, co więcej nie gra się tam razem, tylko są sprawdzanie indywidualne zdolności. Nie chcecie mieć drugiego pucharu? Tongue
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #241 : Październik 23, 2012, 00:40:11 »

Mają Turka w drużynie na kwalifikacjach, który będzie z nimi w finale. Myślą, że będzie przekazywał całe info do swojego ojczystego Teamu. Nie wiem jak to zrobił, może był akurat na wakacjach w Bułgarii, albo przez proxy.
Asiu, właśnie się przygotowywałem do szkoły Grin
Centralka 8 puszczona u mnie na razie tylko a badania mam już na piki i elit.łuki.
Ta, nie liczyłem na razie, ale 7-10k to jakaś norma będzie przy tym ataku Smiley
Zapisane

Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #242 : Październik 23, 2012, 00:43:34 »

no wiem, wiem.. zrozumiałam... ale to dziwne... choć w tamtym roku jakieś dziwactwa się działy, bo ludzie z polski nawet byli w reprezentacji USA itp.. może tu coś też jest na rzeczy. Tak czy siak, dziwna sprawa... choć zawsze wszystko można wyjaśnić.


Mi się 10 centralka robi sesesesesesesese :PP najgorsze za mną Grin A pustki mam masakryczne Tongue Niestety nie potrafię być ekonomem, eko moje kwiczy i płacze Grin ale wojo porządne będzie, a co Grin

Zadanie domowe odrobione? :PPPP
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
ada
Porucznik
***

Karma: +52/-4
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 177



Zobacz profil
« Odpowiedz #243 : Październik 23, 2012, 00:45:10 »

ja to dopiero straty i wojsko liczę jakieś 20 min przed atakiem Grin a wy już tu na oko oceniacie Grin dziś już były trochę duże straty więc jutro pewnie podobnie :/ ale pomału ludzie odpadają to może może się coś uda haha Grin


już nie przeżywaj tego Grin najważniejsze, że się obroniłeś, ale następnym razem jak mi nie odpiszesz na grze przed atakiem to pośle smsa Wink

a ja cały czas nie wiem pod jakim nickiem Asia gra hrrr  >Grin
Aśka nie dobijaj mnie z tą centralką Shocked

w poprzednim pucharze Ormbywaly grał dla innej reprezentacji, ale on akurat mieszka w USA czy kaj tam i miałam kolegę w niemieckiej drużynie, bo też w Niemczech siedzi
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2012, 00:48:22 wysłane przez ada » Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #244 : Październik 23, 2012, 00:48:02 »

Są inne ciekawe rzeczy do roboty oprócz centralki jak 14 medka wojskowa ; P Chociaż to i tak mało ; / ale gratki, masz badanka na elite?
Jasne, że odrobione, chociaż mnie troche oszukali, bo siedziałem całą noc nad książką z której w końcu nic nie zrobili w szkole, myślałem, ze zeszyt zjem Grin

Ada, dźwoń, esemes nic nie da, mam sen jak suseł Smiley
Zapisane

Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #245 : Październik 23, 2012, 00:48:53 »

Boziuuuu już tyle dałam wskazówek, że ślepy by określił jaki mam nick hahaa :PPPP

Ja zawsze liczę dzień przed Tongue czyli po ataku liczę czy to co mam mi starczy do obrony Tongue zazwyczaj wychodzi że tak, i tylko dobudowuję jakieś wojo i jest ok Tongue a podstawiam do prowek kilka godzin przed, bo oczywiście mnie nigdy nie ma kiedy atak następuje Tongue za dużo zajęć Wink
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
ada
Porucznik
***

Karma: +52/-4
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 177



Zobacz profil
« Odpowiedz #246 : Październik 23, 2012, 00:51:18 »

Boziuuuu już tyle dałam wskazówek, że ślepy by określił jaki mam nick hahaa :PPPP

Ja zawsze liczę dzień przed Tongue czyli po ataku liczę czy to co mam mi starczy do obrony Tongue zazwyczaj wychodzi że tak, i tylko dobudowuję jakieś wojo i jest ok Tongue a podstawiam do prowek kilka godzin przed, bo oczywiście mnie nigdy nie ma kiedy atak następuje Tongue za dużo zajęć Wink

chyba przegapiłam te wskazówki Grin Grin Grin
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2012, 00:52:57 wysłane przez ada » Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #247 : Październik 23, 2012, 00:51:53 »

Są inne ciekawe rzeczy do roboty oprócz centralki jak 14 medka wojskowa ; P Chociaż to i tak mało ; / ale gratki, masz badanka na elite?
Jasne, że odrobione, chociaż mnie troche oszukali, bo siedziałem całą noc nad książką z której w końcu nic nie zrobili w szkole, myślałem, ze zeszyt zjem Grin

Ada, dźwoń, esemes nic nie da, mam sen jak suseł Smiley

nooo medka moja kwiczy i płacze.. nie mam 600k złota na godzinę, nie mam 30 baniek na koncie Tongue ale 10 centrę mam Tongue obciązoną kredytem ale mam :PPPP

ojj no tak w szkole jest :PPPP ja się męczę ze sprawdzianami... tak mi się nie chce sprawdzać tego bełkotu..... Tongue
Poza tym, zarządzenie dyrekcji na jutro - przynieść cytrynę na radę Tongue pewnie tequila będzie się lać haha Wink
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #248 : Październik 23, 2012, 00:52:11 »

Też jakoś tych wskazówek nie ogarnąłem xD
Malola? Grin
Zapisane

Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #249 : Październik 23, 2012, 00:54:14 »

taaa malola ma 27k pkt i 10 centra jej się robi :PPPP brawo brawo Grin Grin Grin
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #250 : Październik 23, 2012, 00:54:39 »

Grin:D Różne przypadki chodzą po ludziach  *hahaha*
Zapisane

ada
Porucznik
***

Karma: +52/-4
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 177



Zobacz profil
« Odpowiedz #251 : Październik 23, 2012, 00:55:05 »

Też jakoś tych wskazówek nie ogarnąłem xD
Malola? Grin

7 ataków nie obronionych... nie pasuje mi do Aśki ;P ale pierwszą dwudziestkę nicków już widziałam na różnych światach mniej więcej
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #252 : Październik 23, 2012, 00:55:49 »

Jeżeli nick damski to stawiałbym na tą huczkę, ino Asia mi już zaprzeczyła jakoby to ona miała być Wink
Zapisane

Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #253 : Październik 23, 2012, 00:56:38 »

kurde, to widzę, że ty Ada na wielu światach jesteś Tongue ja większości tych nicków nie ogarniam :PPP


no wiesz, jak przeciwnik może mieć -10mln pkt to i malola może mieć już 10 centrę Grin
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #254 : Październik 23, 2012, 00:57:08 »

Jeżeli nick damski to stawiałbym na tą huczkę, ino Asia mi już zaprzeczyła jakoby to ona miała być Wink

huczka mi się kojarzy z suczka :PPP pasuje to do mnie? :PPP no weźcie....:PPPP
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 32   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!