Imperia Online Poland  
Kwiecień 19, 2024, 02:02:29 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Ankieta
Pytanie: Czy podoba wam sie swiat pl 6 era3 ??
Tak
Nie
Swiat jak swiat

Strony: 1 ... 10 11 [12]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: PL6 - luźna pogadanka  (Przeczytany 26315 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kyzrej
Sierżant
**

Karma: +75/-23
Offline Offline

Wiadomości: 57



Zobacz profil
« Odpowiedz #165 : Listopad 03, 2011, 21:40:31 »

W starej wersji 4  - Świat: 13, Startuje: 08.11.2011 12:00
Zapisane
AbadoN
Major
*****

Karma: +434/-40
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 828


Ja-Chodząca Ikona Polskiego Monopolu Spirytusowego


Zobacz profil
« Odpowiedz #166 : Listopad 05, 2011, 01:46:44 »

szał Ciał co tu się porobiło Huh? *xxx*
Zapisane

http://www.youtube.com/watch?v=0EoJpNSSWTQ

TM-->GM-->TL-->CM
nie pisz bo prawdopobnie trzezwieje...
adam8787p
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 14


Zobacz profil
« Odpowiedz #167 : Listopad 05, 2011, 21:33:40 »

uuuu widze ze jeszcze Abadon i Tamasaki ciagle na IO Wink
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #168 : Listopad 06, 2011, 02:18:32 »

Tamas owszem. Chwilowo znadziesz mnie na pl9 gdzie zapraszam Smiley Witaj  Smiley
A ab przypomniał sobie o mnie niedawno  :Smiley Sad
Zapisane

Kyzrej
Sierżant
**

Karma: +75/-23
Offline Offline

Wiadomości: 57



Zobacz profil
« Odpowiedz #169 : Listopad 07, 2011, 20:24:09 »

     Za kilkanaście godzin koniec ery na PL6 więc pozwolę sobie na skrobniecie  *WRITE* kilku zdań na pożegnanie.

     Gratulacje dla wszystkich (tych nielicznych  Smiley ) którzy dotrwali do końca ery oraz podziękowania dla całej ekipy sojuszu SCUTUM za mile spędzone chwile, fajną zabawę i osiągnięcie założonego na początku ery celu sojuszu czyli TOP1 wojskowego  *hooray* co tym bardziej cieszy, że TOP1 i 2 wojskowy indywidualnie też należy do nas   *YAHOO*

Pozdrowienia dla tych którzy są aktualnie w naszym sojuszu ale też dla osób które grały u nas w pierwszej części a ze względu na brak czasu nie dotrwały do końca  *BYE2*  

     Natomiast szczególne podziękowania dla kolegi CUIAVIA  *FRIEND* pod którego bacznym okiem zaczynałem swoją przygodę z IO podczas 1 ery PL6 i dzięki któremu wiele się w tej grze nauczyłem  *PAINT* a dzięki wspaniałej atmosferze jaką stworzył wtedy w sojuszu Bandziory nabrałem ochoty na dalszą grę w kolejnych erach.  
No i oczywiście gratulacje CUIAVIA za zdobycie TOP1 Honoru  *hooray*  , gdyby nie moja słabość do zapałek  *FOCUS* to moglibyśmy konkurować ale rekord w nieklasyfikowanej ilości puszczonych dymków  *BOSS* - 228 to dla mnie też powód do radości  *YAHOO*

Na koniec należały by się też gratulacje dla sojuszu Victory i Achillessa vel porshe  *db* bo tam od kilku ostatnich dni gra kolega A. za zajęcie TOP1 w eko sojuszy i indywidualnie ale po tym co się tam działo (2 zgłoszenia 2 bany itp. ) wypada pogratulować Achillesowi prawdziwości jego tezy  Wink
Cytuj
... dałem tylko przykład, że grając w taki sposób można na IO wygrywać ery i chcę wszystkim pokazać jak duże są tu niedociągnięcia ...

     Jeszcze raz pozdrowienia dla wszystkich zakręconych  *xxx* na punkcie IO i miłej zabawy dla tych którzy będą kontynuować grę w kolejnych erach. Dla mnie to już koniec przygody z IO  *BYE2*  

     Uff, sprzęt  *gamer* mi się przegrzewa więc pora kończyć tym bardziej, że zostały wysłuchane modły mojego pieska Bobika a nie moje  *bye*


« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2011, 23:00:00 wysłane przez Kyzrej » Zapisane
slawin
Sierżant
**

Karma: +42/-43
Offline Offline

Wiadomości: 98


Zobacz profil
« Odpowiedz #170 : Listopad 07, 2011, 21:48:46 »

Również pozdrawiam wszystkich graczy pl6. Grałem tu pod nickiem oli89. Gratuluję zwycięzcom w poszczególnych kategoriach i chce podziękowac za grę wszystkim, którzy przyczynili się do "pudła" sojuszu Liburnia.
AVE wszystkim!!!!
P.S.
Wie ktoś dokładnie kiedy konczy sie ta era pl6?
Zapisane
Kyzrej
Sierżant
**

Karma: +75/-23
Offline Offline

Wiadomości: 57



Zobacz profil
« Odpowiedz #171 : Listopad 07, 2011, 21:51:11 »

pewności nie mam ale skoro jutro zaczyna się nowy świat w wersji v4 o 12:00 to możliwe że PL6 też koło południa się zakończy  Cool
Zapisane
porshe
Szeregowiec
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #172 : Listopad 11, 2011, 12:05:08 »

eee ta era była nudna. poprzednia była duzo fajniejsza. dajcie juz luz marchewie Achiemu Tongue pozdrowionka dla wszystkich graczy, z ktorymi miałem okazje pobawic sie na IO.
P.S. Ciułałka mi tez sie fajnie z Toba gadalo Smiley
Zapisane
CUIAVIA
Szeregowiec
*

Karma: +61/-23
Offline Offline

Wiadomości: 38


Zobacz profil
« Odpowiedz #173 : Listopad 16, 2011, 08:26:51 »

Miło Cie znowu słyszeć porshe  Cool i potwierdzam że początek ery z Tobą był fajny i szkoda że Achii Twoje konto tak rozdrobnił na koniec ery bo nawet małe kuku  Grin  na ostatnie minuty świata PL6 się zdażyło  Tongue aż nie chce mi się wierzyć że porshaka 2 razy trafił medalowo do tego  *xxx*   
http://www9a.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/46/2011_11_8/46003764_46030275_1053536
Zapisane
Achilless
Sierżant
**

Karma: +8/-68
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 69


Zobacz profil
« Odpowiedz #174 : Listopad 16, 2011, 23:47:33 »

Ciułała a Ty masz jakiś kompleks na moim punkcie? niemal w każdym poście tutaj pijesz do mnie  *HOSPITAL* weź na wstrzymanie bo era już się skończyła jakbyś nie zauważył Smiley widzę, że jak małe dziecko musisz się wszystkim pochwalić, bo gdybyś nie umieścił tu tego linka to świat by się nie dowiedział jaki to z Ciebie wielki wojownik Smiley

niestety muszę Cię zmartwić - to nic nie znaczące dokonanie jak większość z tego co osiągnąłeś w tej erze - nie miało kompletnie wpływu na końcowy wygląd tabel Smiley
ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma i ja akurat rozumiem Twą radość  Grin niektórzy na pl6 przez całą erę wypracowali sobie taką przewagę w interesujących ich rankingach, że nie musieli nikomu nic udowadniać na ostatnią chwilę  Lips Sealed
 *hahaha* *hahaha* tylko dwa minusy do karmy za tego posta dostałem - muszę bardziej się postarać bo średnia mi spada  Wink
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2011, 17:17:52 wysłane przez Achilless » Zapisane
CUIAVIA
Szeregowiec
*

Karma: +61/-23
Offline Offline

Wiadomości: 38


Zobacz profil
« Odpowiedz #175 : Sierpień 05, 2016, 08:50:26 »

ale człowiek był wciągnięty kiedyś w tą gre hehe  Grin  *hahaha*  *freak*
Zapisane
Krajcak
Sierżant
**

Karma: +4/-0
Offline Offline

Wiadomości: 57



Zobacz profil
« Odpowiedz #176 : Sierpień 10, 2016, 10:25:44 »

Fakt, jutro dobiega końca moja ostatnia era. chyba ostatnia *crazy*
Pamiętam, jak się uczyło tej gry na 10 polskim. Co to były za sojusze? Hmm... Na pewno Wolni ludzie, potem X-men, a potem to miałem urlop w realu na 20 dni i tyle samo w grze, więc wyleciałem z sojuszu. Trochę szkoda mi było, bo chłopaki zdobyli brąz, w dodatku dobrze żyli z Banditti i Rumcjasami Grin
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2016, 12:14:57 wysłane przez Krajcak » Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 [12]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!