Imperia Online International
March 28, 2024, 15:49:56 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: 1 [2] 3 4 ... 7   Go Down
  Print  
Author Topic: Eestlastele  (Read 25193 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Lembitu
Guest
« Reply #15 on: February 24, 2008, 17:51:10 PM »

Head Eesti Vabariigi aastapäeva !
Head Eesti Vabariigi aastapäeva !
Head Eesti Vabariigi aastapäeva !
« Last Edit: February 25, 2008, 00:04:25 AM by Lembitu » Logged
alcatel
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #16 on: March 08, 2008, 18:11:01 PM »

Kas keegi 18realmis ka on?
Logged
Lembitu
Guest
« Reply #17 on: March 11, 2008, 18:57:54 PM »

Kas keegi 18realmis ka on?
Ma ise küll mitte, aga sa ju peaksid nägema kas seal Eesti IP kasutajatega mängijaid on või mitte.
Logged
Wman21
Imperial
Private
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Posts: 3

I'm Imperial


WWW
« Reply #18 on: March 26, 2008, 17:50:04 PM »

Tere,

   olen siis suhteliselt uus tegija siin mängus, aga see paistab väga uhvitav olevat. Vähematl ei oel see selline mäng, kus saaks istuda 24/7 sees ja millegagi mässata, hea, et ehitus nõuab aega jne. Kuna lõpetan ise kooli siis on mulle see meelepärane. Ühesõnaga, mängin Realm3 ja oleme mängija Raunuga võtnud ideeks teha eestilaste allians. Muidugi pole kindel mis sellest kõigest välja tuleb, aga eks näis. Paar küsimust ka, et kas mängus tehakse kunagi wipe ka või on üks pidev arendamine ja sõdimine ja turul käimine? Ja siis, kui juba nõuks võtsime eestlaste alliansi teha, kas keegi on uhvitatud minuga meie kodulehe tegemisest. Mulle pole vaevaks lükata üles ilusa disainiga okduleht, ainuke mure on mis infot see sisaldab. Olen tegelenud veebindusega juba oma mitu aastat. Igatahes, kui kellelgi on millegi vastu huvi siin, siis andke teada.

Ilusat mängu ja ilusat talve taas!
Logged

Falcon
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #19 on: March 26, 2008, 18:20:28 PM »

Ma ka muidu realm 3s.Et kui teete selle alliance asja siis anna teada mis nimeks panete et äkki isegi liitub ka siis.Mul muidu teine mäng.Mingi aasta või kahe eest sai ühe pooliku roundi tehtud et nüüd proovib siis algusest peale vaatab kaugele jõuab.Eelmine kord oli armee mingi 20 000 - 40 000 vist isegi korra siis lõppes mäng ära.See kord tahaks mingi HULLEMA hunniku kokku ajada *freak*

Ja mis su nimi mängus on?
Roundi lõpp oli kuskil ka ära märgitud.Vist oli mingi suve paiku et päris mitu kuud kestab.Ja siis algab kõik uuesti

ah ja see ka et kui nime alliancile panete siis mõelge mingi korralik välja...noh et mingi imelik soperdis poleks nagu mõned mis näind olen *crazy*

ilusat talve?mis siin ilusat on kui hommikul ei saa uksest välja ja teid pole ollagi...
« Last Edit: March 26, 2008, 18:40:33 PM by Falcon » Logged
Wman21
Imperial
Private
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Posts: 3

I'm Imperial


WWW
« Reply #20 on: March 26, 2008, 18:42:25 PM »

Ma arendaks ka, aga seda kulla poissi tuleb nii vähe sisse, ma ei tea nagunii veel, kuidas mingi asja ehitamine või kuidas teaduslikud uuringud midgai mõjutavad. Loodan, sellega ühele poole saada millalgi. Mängus olen ka Wman21 nagu siin foorumiski. Nokitsen vaikselt omaette.. loodan piisavalt ehitada ja siis armee osta, nagu olen lugenud siis, suure armee ostmine on palju odavam kui ükshaaval. Nime kohta nii palju, et mina pakkusin Raunule nimeks Estonia vms. tegu pole siiski lastega siin või runescapre no-liferitega viitan siis nimedele EstKing, RuneRules ja mis iganes veel. Aga kui sul ideid on anna julgelt teada
Logged

Lembitu
Guest
« Reply #21 on: March 27, 2008, 19:16:43 PM »

    Tere, ma ise alustasin mängimist 11 kuud tagasi. mängisin koos vennaga Realm 5'es.  Olime alliansis nimega Legion_EST. Kuna allians oli kirju siis me liidusõdu ei pidanud. Küll aga hooaja lõpus kuulutati meile sõda ühe ja sama liidu poolt kaks korda (kuna alliansi punkti süsteemi muudeti siis too liit soovis kiiresti punkte koguda).  Kaotasime mõlemad sõjad (mina ja mu vend olime ainsad keda vastase alliansi liikmed said rünnata.) ,küll aga võitsime ka ühe sõja milles mina osaleda ei saanud, põhilise au selle eest sai endale Reich (mängib veel praegugi tolles realmis aga kullakaevanduseks muutunud).
 Ja natukene aega enne Realm 5 eelmise hooaja lõppu loodi Realm 10 (Blitz Realm). Otsustasin seda proovida ja farmeri strateegia asemel rakendasin hoopis "väheste netpunktide strateegiat".  Olin suhteliselt edukas jätkasin ka järgmisel hooajal (mängin nüüd 7 hooaega järjest Realm 10.)   Kuna üksikult mängimine muutus igavaks siis otsustasin liidu luua ja sõdu pidada.  Olen iga hooaeg loonud liidu ja vahelduva eduga sõdu pidanud. Kuna enamus eestlastest ei soovinud teisele ringile minna siis iga hooaeg alustasin enamasti uute liikmetega.
 Ma olen alati liidu nimeks valinud "Malev" ja motoks kirjutanud "... Ja nad õhutasid eestlasi kõigis provintsides, et need heidaksid endalt vaenlaste ikke ja hävitaksid maalt kristlase nime ... ... Ja maal sündisid kurjad asjad ..."
 Aga niipalju endast.  Mäng on aja jooksul pidevalt muutunud seega ei ole kursis iga realmi eripäradega.  Aga selle mängu puhul on sedasi, et üksteist ei saa majanduslikult  ega sõjaliselt otseselt toetada. (see muudaks sohitegemise legaalseks). 
Kui loote liidu ja liikmete arvuks on vähemalt viis, siis saate sõdades osaleda. Kui võidate sõja siis iga liige, kes pidas lahinguid saab tapetud meeste väärtuses rauda ja puitu.  Aktiivse liidu puhul (liit muutub aktiivseks kui liikmeid on vähemasti 5) saab iga liige küll 5% tootlikuse kasvu, aga peamine liidu mõte on ikka sõdu pidada.  Kui aga soovite liidusõdades edukad olla siis teadke ,et liit on nii tugev kui on selle nõrgim lüli. Ma olen kaotanud sõdu kuna mõni liige kes on alles roheline jookseb peaga vastu vastase müüri ja sellega on sõja käik otsustatud. 
Mäng ei nõua küll pidevalt liinil olemist, aga siiski leidub pühendunud  mängijaid, kes istuvad kogu vaba aja liinil ja nende vastu on raske saada.   Eelkõige soovitan tegutseda vastavalt sellele kui tihedalt liinil saate olla. (tavalistes Realmides on asi mõnevõrra lihtsam, kuna saab "army save" teha).
 
Jutt tuli pikk aga kui tekib konkreetsemaid küsimusi siis vastan meeleldi. 

 
Logged
Wman21
Imperial
Private
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Posts: 3

I'm Imperial


WWW
« Reply #22 on: March 27, 2008, 19:38:21 PM »

Sinu jutt andis hea mõtte alliansi nimeks .. muide ega sul juhuslikult MSNi ei ole, ma sooviks konsulteerida sinuga natukene oma ehitisite leveli osas ja kulla tootmises. Privaatselt sellepärast, et siin võib peale eestlaste teisigi käia, ja kuna mul varsti võib täituda 50 punkti ja mul pole mitte kui mingit armeed siis olen ma kergeks saagiks
Logged

Lembitu
Guest
« Reply #23 on: March 27, 2008, 20:03:00 PM »

Kui ma esimest korda alustasin ,siis kartsin, et peale 50 punkti ületamist kohe rünnatakse. aga selleks, et rünnata, peab sul olema vähemasti 1000 meest- mis annavad netpunkti väärtuseks 67-135, sõltuvalt mis väeliik.  Ja kui sul on  alguses lv. 3 linnus,  mehitatuna  vähemasti 100 vibumehega (mille netpunkti väärtuseks on vähem kui 10) siis see on piisav kaitse.  Ja kui keegi soovib võita sellist linnust siis palgates vastava tugevusega armeed ta langeb sinu ründe raadiusest välja.
 http://www.codegrrrl.com/imperia/index.php?a=calc_military
Logged
Raunu
Private
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #24 on: March 28, 2008, 18:25:48 PM »

Natuke veel ja mul esimene nädal Imperial nline kogemust olemas. Esimene konto sai nimeks Raunu. Ise nimetan seda õppeuseriks. Peale selle tegin endale veel paar kontot, kus juba targemana vältida eelnevaid vigu. Kiiresti sai selgeks see, et inimjõud ja ressursid tulevad juurde maru aeglaselt. Otsustasin vähendada ressursside vajalikkust iga teaduse ja ehitise kohta ja avastasin esmajärjekorras kolm universityt ja kolm architecturit. Tänu sellele vähenes tunduvalt marerjali hulk, mida ehtiste ja teiste teaduste tarvis vaja läks. Kui otstarbekas selline teguviis on ei tea, küll aga võiks selle kohta oma sõna öelda Lembitu, kes minu arusaamist mööda on rohkem kogenud kui me kõik teised siin kokku. Kuna punktiskoor oli veel suht madal ei hakanud ma kohe sõjaväe peale mõtlema. Raunu kontoga oligi see häda, et tegin väe liiga hilja ja enne, kui vägi valmis sai, käis üks Bulgaaria tont juba rüüstamas. Tappis tuhat töölist ja lasi jalga. Sai veel 5000 selle eest kulda ka, raisk! See selleks. Õnneks õppisin nii palju, et teistel kontodel tegin väe varem ja senini ei ole keegi kallale kippunud. Üldiselt piisabki arendamise ja ökonoomia õppimiseks nädalast, aga kuidas sõdimisega hakkama saada, sellest ülevaade veel puudub. Siit ka küsimus Lembitule: Kui ma olen umbes 120 punkti mees, ja mul on väge 250 swordmani, 400 Archerit ja 350 spearmani, kas tasub üldse üritama minna või tuleb mingit kindlat liiki sõjamehi teha? Ainult 1000 swordmani on ikka kuradi kallis ülal pidada. Maru vahva oleks saada mõni nõuanne, sest uutel kontodel ei tahaks väga palju vigu teha.
Raunu
Logged
Raunu
Private
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #25 on: March 28, 2008, 18:27:06 PM »

Seda veel ka, et tegutsen Realm3-es
Raunu
Logged
Lembitu
Guest
« Reply #26 on: March 28, 2008, 21:37:25 PM »

Tere.
Raunule:  Arhitektuuri ja ülikooli tasub alati arendada.  Enamasti arendatakse nad umbes lv 10 -15 piirini, sõltub kuidas mängid . Samas tuleb neid arendada tasapisi, pole mõtet ainuüksi nende jaoks ressursse koguda.   Realm 5 mängides olid mul vist mõlemad umbes lv 15 piires.   Aga Realm 10's mängides jäid nad mul alla 10 lv. , selleks ,et netpunkte madalal hoida ja mu üksainus lv 7 linnus püsiks võitmatuna. 
       Mis puutub armeesse, siis sinu kombinatsioon kõlbab  lv. 1 & 2 linnuste ründamiseks, milles pole vibumehi.  Lv 3 linnuse võid ka ehk ära  lõhkuda aga see riskantne , kuna ei tea mis fortifikatsiooni tase vastasel on (selle saab   muidugi välja arvutada).     
 Armee ülalpidamine tuleb lugeda kaitsekulutuste hulka, kui tahad ennast kaitsta siis pead sõjameestele maksma.
       Kui aga sul on 120 punkti juures lv 3 linnus ja see mehitatud paarisaja  vibumehega ja välja peal on ka paarsada  piigi/mõõga/ratsameest, siis küll ründama ei tulda.   Selle rünnaku vastu mida too bulgaarlane tegi, muidugi linnus ei  aita. Selleks vaja tugevamat väliarmeed, mis on seatud fighti peale. Aga pillaget saab ka ainult korra nädalas teha.
     Kui aga soovid kedagi rünnata ja kiiresti raha teenida, siis soovitan saadud raha eest lv. 4 linnuse ehitada. Mahutab vähemasti 800 meest ja algfaasis kaitseb hästi.
     Border outpost on ka muidugi asi mis rünnakuid sinu vastu väldib. Kui vastane ei saa spiooni sisse siis ta ei julge rünnata.
    Välirmeed (mehed kes ei mahu linnusesse ja siis peavad linnuse ees väljal istuma) tasub pigem omada siis kui sa ka seda ründamiseks kasutad.  Vastasel juhul piisab vibumeestega mehitatud linnusest ja kõrge lv. border outpostist.
Logged
Raunu
Private
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #27 on: March 28, 2008, 21:47:07 PM »

Ok, paneme õpetuse kõrva taha. Aga kas tasub arendada ka armorit, melee atakki jne või on targem vorpida rohkem sõdureid valmis? Battle calculatoris proovisin nii, et tegin ründajatel armori natuke tugevamaks, lõpptulemuses ei muutunud midagi.
Logged
Raunu
Private
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #28 on: March 28, 2008, 21:49:43 PM »

Ja veel üks küsimus. Kas on mõni maastikuvorm, mida pole mingit mõtet koloniseerida? Hills ilma metsata tundub suht mõttetu.
Logged
Lembitu
Guest
« Reply #29 on: March 28, 2008, 21:56:14 PM »

Ja veel üks küsimus. Kas on mõni maastikuvorm, mida pole mingit mõtet koloniseerida? Hills ilma metsata tundub suht mõttetu.
    Koloniseerimisel eelistatakse seda, et üks mägine provints saaks neljast küljest ümbritsetud teiste provintsidega (moodustuks rist).   Hooaja edenedes siis hoitakse ainult selles provintsis armeed. Sellist provintsi rünnates alustab ründaja 20 moraaliga vähem.     Farmeri  strateegiat rakendavatele mängijatele on olulised plains provintsid.
 
   Militaarleveleid tasub ikka arendada.  Need on ka vajalikud selleks, et tugevamaid sõjamehi teha. Aga kuna raske ja eliitsõdurite jaoks on vaja  lv 4 centralizationit siis pole mõtet kohe kõrgema lv  militaarnäitajaid arendada.
Logged
Pages: 1 [2] 3 4 ... 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!