Imperia Online International
March 28, 2024, 11:12:50 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1] 2 3 ... 7   Go Down
  Print  
Author Topic: Eestlastele  (Read 25190 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Lembitu
Guest
« on: September 12, 2007, 08:27:56 AM »

 Eestlased ei ole mitte kärbsed, kes täna sünnivad ja homme surevad vaid üks vana ja visa rahva sugu, kes ammu juba maailmas on elanud ja ka pärast meid veel kaua elama saab. 
Logged
Lembitu
Guest
« Reply #1 on: September 12, 2007, 08:30:26 AM »

Mõtlesin et need eestlased kes leiavad aega selle mängu mängimiseks, võiksid oma mõtteid ja ideid jagada. Oodatud nii vanad kui ka uued tegijad.
Logged
Eesti
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Posts: 3


« Reply #2 on: September 16, 2007, 01:35:07 AM »

 *bear*
Tere!
Tore leida eestlasi. Ja kohe ka küsimus(ettepanek)!
Kas eestlastel on oma liit?
nemola (kahjuks soome lipuga)
Logged
Lembitu
Guest
« Reply #3 on: September 16, 2007, 16:28:58 PM »

*bear*
Tere!
Tore leida eestlasi. Ja kohe ka küsimus(ettepanek)!
Kas eestlastel on oma liit?
nemola (kahjuks soome lipuga)
Tere, ise mängin hetkel Realm 5.  kus eestlaste poolt suuremat liitu pole loodud. Kui aga soovijaid on siis saab liidu moodustatud.  Enda kohta võin öelda et alustasin Real 5-s ja see mul nüüd teine era selles. samuti olen kaks hooaega  Blitz realmis mänginud.   Kuna nüüd algas kool siis pole palju aega selle mängu mängimiseks. Mängin sõdalase stiilis, tootlikus nõrk ja siis pole vaja oma ressurse valvata.  Lembitu.
Logged
Eesti
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Posts: 3


« Reply #4 on: September 16, 2007, 19:34:24 PM »

tre
mina olen muide (kahjuks  *Embarrassed* ) 7 REALM- ist
nemola
Logged
Lembitu
Guest
« Reply #5 on: September 16, 2007, 20:17:18 PM »

Mina isiklikult arvan et selle mängu puhul on esmatähtis sättida oma strateegia vastavalt sellele kui tihti liinil saab olla. Milleks panustada tootlikusele kui enamus ressursidest  võetakse vastasmängijate poolt vägivaldselt ära, seetõttu et oldakse sunnitud ainult üksikud korrad päevas liinil olema.   Koloniseerida mägine provints ja sinna ehitada  võimalikult kõrge taseme linnus (nüüd siis 8 tase juba) ja see ümbritseda nelja teise provintsi poolt. Linnustega on asi sedasi ,et pärast teatud punktide koguse ületamist ei paku see enam mingit kaitset. Muidugi 8 linnuse teke on asja pilti natukene muutnud.  Kui palju sul endal selle mänguga kogemusi on?
Logged
Eesti
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Posts: 3


« Reply #6 on: September 16, 2007, 21:34:45 PM »

kahjuks alles 3 päeva proovin nii, et täiesti roheline
Logged
Lembitu
Guest
« Reply #7 on: September 16, 2007, 23:57:33 PM »

Kui inglise keel suus siis loe manual läbi. Lühidalt öeldes on see ressurside ootamise ja statistiliste numbrite kogumise mäng. Need kes loodavad sellest suuremat actionit peavad pettuma, lahingud toimuvad ainult paberil. Need kellele ei istu see mäng, loobuvad õige varsti  aga teised jälle satuvad sõltuvusse.
Logged
Ms blakkk
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 1


« Reply #8 on: September 21, 2007, 21:46:09 PM »

yea panain game *freak* *cool* *YAHOO*
Logged
Lembitu
Guest
« Reply #9 on: October 10, 2007, 09:36:24 AM »

yea panain game *freak* *cool* *YAHOO*
mida "panain" tähendab ?
« Last Edit: October 10, 2007, 09:36:43 AM by Lembitu » Logged
allar14
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Posts: 1


« Reply #10 on: November 17, 2007, 00:51:45 AM »

Ma olen maailmas 9 ja ma ei saa täpselt nendest reeglitest aru,et era 5  vist on centralization julmalt kallis,mul on see lvl 0 ja juba kulub selleks   Centralization   08:26:04
   
[Wood]    28846   [Iron]    1923   [Stone]    19231   [Gold]    57692
0   You need 28028 more wood.
You need 16647 more stone.
You need 47943 more gold.

Kuigi base prize näitab hoopis teisi arve.Ei saa aru.Saak keegi aidata mul selgusele jõuda.
Logged
Lembitu
Guest
« Reply #11 on: November 17, 2007, 06:41:07 AM »

Ma olen maailmas 9 ja ma ei saa täpselt nendest reeglitest aru,et era 5  vist on centralization julmalt kallis,mul on see lvl 0 ja juba kulub selleks   Centralization   08:26:04
   
[Wood]    28846   [Iron]    1923   [Stone]    19231   [Gold]    57692
0   You need 28028 more wood.
You need 16647 more stone.
You need 47943 more gold.

Kuigi base prize näitab hoopis teisi arve.Ei saa aru.Saak keegi aidata mul selgusele jõuda.
Tere. Ma ise ei tegutse 9 maailmas aga jah... centralizationi hind on tõesti kallimaks läinud. Seeeest on aga iga järgnev enam mitte nii kallis eelmistest kui et võrreldes varasemaga.    Base prize all sa vist mõtled seda infot mis on kirjas aknas mis avaneb kui klikkida centralizationi peale. Neid tekste pole uuendatud.  Parimat.
Logged
Lembitu
Guest
« Reply #12 on: December 10, 2007, 15:38:00 PM »

Kuna ma plaanin varsti IO'ga lõpparve teha siis mõtlesin kirjutada oma tegemiste kohta kokkuvõte. Siis on hea pärast meenutada. 

Imperia Online – rõõm ja mure ühes

     Pärast edukat neljandat hooaega, otsustasin ma siiski jätkata. Eelmisest hooajast on minuga ühes Tsuks123 Kaiust. Hetkel oleme kahekesi liidus aga ma loodan,et bbad ja kain otsustavad meiega samuti liituda.
     Natuke ajaloost. Alustasin ma mängimist 2007 aasta aprillis.Registreerusin Realm 5's  18 aprillil 2007 .Nimeks valisin Lembitu. Kuna ma registreerusin ühes ja sisse üritasin logida teises maailmas, siis see mul loomulikult ei õnnestunud. Otsustasin uuesti registreeruda ja seekord registreerusin Manivalde nime all. Kuid ikka ei õnnestunud mul mängu sisse logimine.  Olin pahane ja läksin magama.Järgmisel hommikul ma üritasin uuesti sisse logida ja ennnäe imet- õnnestus. Kuid nüüd oli mul kaks kasutajat.
     Mäng näis mind huvitavat. Samas ei olnud mul õrna aimugi mida teha ja mis edasi saab. Selleks ,et kiiresti järje peale saada, otsustasin ma foorumist kõik vajaliku läbi lugeda. Esimene nädal kulus õppimisele ja peagi oli mul mängu põhimõte selge. 
     Millal ma oma esimese rünnaku tegin, ei mäleta. Küll aga mäletan,et see oli edukas. Saagiks sain 27000 kulda ja ma olin üli õnnelik.  Miski pärast leidsin ma,et kõige parem on rünnata vastaseid  öösel. Päeval valisin ma hulga vastaseid välja keda rünnata (koostasin nimeirja). Nendeks olid põhiliselt mängijad,kes ei olnud tükk aega liinil olnud ja omasid suuremat hulka ressursse. Alustasin ründamist õhtul ja öö jooksul panin toime  mitu edukat sõjakäiku.  Armee marssimise  ajal tegin ma uinakuid ja sättisin äratuskella vastavaks ajaks helisema. Hommikuks oli mul suurem hulk raha koos. Milleks seda kulutada ? - mul polnud aimugi. Aga asja otsustas türklane nimega Maziden_BR. Mul oli lv4 linnus ja umbes tuhat meest. Türklase vägi mis mind ründas, oli minu omast tunduvalt suurem. Kuna mul polnud mingit lootust võita,otsustasin raha ära kulutada. Enamus rahast kulus lv5 linnuse ehitamisele. Siiski jäi mul suurem hulk raha alles. Selle eest sai siis sõjamehed palgatud, sealhulgas 20 masinat. Ma olin ääretult  ärritunud. Olin kulutanud suure vaevaga kogutud raha ära aga siis mulle  ilmnes.   Minu raadiuses oli üks Argentiina lipuga mängija,kellel oli  350000 väärtuses ressursse ja lv4 linnus. Kuna ma oli just 20 masinat palganud, lootsin teda nüüd rünnata. Pidin ainult lootma ,et keegi teda enne mind ei ründa. See mängija  oli viimati liinil olnud nädal tagasi. Tal oli 12 kaitse võitu. Ja minu rünnak sai talle esimeseks kaotuseks. Saagi kogus oli üle 300000 kullas.
     Esimese kuu jooksul viisin ma ellu umbes 20 edukat rünnakut. Armee surus jäi 2000 mehe piiridesse.  Kuna ründamine tudus nii lihtne, muutusin ma hooletuks.  Üks Inglise lipuga mängija ,kes oli kohe minu kõrval,oli paljudele mängijatele tulusaks allikiaks. Ka mina ründasin teda mitmeid kordi. Aga kord, kui ma jaotasin armee kaheks ja saatsin kaks rünnakut teele, tuli neist ainult üks võiduga tagasi. Olin kaotanud 10 masinat. Ja mõned päevad hiljem kaotasin ma ka järele jäänud 10 masinat. Tollal otsustasin ma enam uusi rammmasinaid mitte  palgata. Selle otsuse olin ma teinud foorumi põhjal,kus lugesin,et esimesel kahel kuul tasub panustada ökonoomikasse. Ja seda ma ka tegin.
     Jätkub…
Kui leian aega ja viitsimist siis kirjutan edasi ja parandan olemasolevat.
Logged
Lembitu
Guest
« Reply #13 on: January 01, 2008, 00:19:59 AM »

Head uut aastat kõigile !!!  *bear*
Logged
Lembitu
Guest
« Reply #14 on: January 27, 2008, 15:09:18 PM »

Kui ma iga hooaeg uuesti alustan ja liidu loon siis uued mängijad soovivad liituda. Ma püüan,et nad kiiresti jalule saaks ja annan mõned näpunäited mida tean jagada. Peamised vead mida mina olen märganud on järgmised:
 # ei osata kolonisserida ja kui ka koloniseeritakse siis valed provintsid
 # ei olda teadlikud lahingu kalkulaatorist  ega spioonist ja seega koguneb hulganisti ründekaotusi
 *sad*
 








« Last Edit: February 22, 2008, 08:49:33 AM by Lembitu » Logged
Pages: [1] 2 3 ... 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!