Imperia Online International
April 25, 2024, 21:33:23 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Go Down
  Print  
Author Topic: Eestlastele  (Read 25290 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Raunu
Private
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #30 on: March 28, 2008, 22:02:30 PM »

Nojah, eks palju oleneb sellest, millised provintsid mängu alguses antakse ja kuidas need asetsevad teineteise suhtes. Märkasin, et paljud arendavad alguses esimese provintsi tugevaks ja suureks ja alles siis koloniseerivad järgmise. Ise tegin siiski nii, et võimalikult kiiresti koloniseerisin ühe kõrvalprovintsi sest sealt tuleb ju lisatoodang, mis mööda külgi maha ei jookse ja võrreldes nendega, kes ühes provintsis istuvad, peaks andma aja jooksul meeletu edu.
Logged
Lembitu
Guest
« Reply #31 on: March 28, 2008, 22:03:33 PM »

Kui plaanid kedagi rünnata, siis esialgu ainult raha pärast (hiljem võid rünnata  militaarpunktide pärast). Mängijate nimekirjas vaata rumorseid ja kellel soliidsem summa on, siis sellele mängijale saadad spiooni.  Kui spioon pääseb sisse siis  näed mis armee/linnus ja ressursid vastasel on.   Kirjutad vastavad näitajad lahingu kalkulaatorisse ja siis  selle põhjal otsustad kas rünnata või mitte.  arvesta, et 50 moraal on piir millest alates su mehed võivad põgeneda, nii et oleks hea kui lahingu kalkulaator lubab sulle võitu  mitte kriitilise piiri juures.  Ja laati tasub ka enne lahingu toimumist jälgida , ega vastane liinil pole. 
Logged
Lembitu
Guest
« Reply #32 on: March 28, 2008, 22:08:59 PM »

Nojah, eks palju oleneb sellest, millised provintsid mängu alguses antakse ja kuidas need asetsevad teineteise suhtes. Märkasin, et paljud arendavad alguses esimese provintsi tugevaks ja suureks ja alles siis koloniseerivad järgmise. Ise tegin siiski nii, et võimalikult kiiresti koloniseerisin ühe kõrvalprovintsi sest sealt tuleb ju lisatoodang, mis mööda külgi maha ei jookse ja võrreldes nendega, kes ühes provintsis istuvad, peaks andma aja jooksul meeletu edu.
Jah, see mõjutab ka palju mis provintsid satuvad.   
 Ja kui mängid farmeri strateegiat siis on oluline  võimalikult palju ja kiiresti provintse koloniseerida ( enamasti  jõutakse koloniseerida 5-10 prvintsi. vähesed mängijad suudavad rohkem )
   Samuti kui sul on rohkem kui üks provints siis saad depoodesse resursse peita. 
   Põhjus miks paljud mängijad ,ei koloniseeri kiiresti uut provintsi, on seetõttu ,et enamustes Realmides on selle hind  väga kõrgeks muudetud ja uued mängijad lihtsalt ei oska vastavat aktsiooni teha.

Kui koloniseerid teise provintsi ja soovid, et selle tootlikus oleks 100% siis on selleks vajalik lv 4 bürokraatia, ning edaspidi kõrgem uute provintside jaoks.
« Last Edit: March 28, 2008, 22:11:11 PM by Lembitu » Logged
Raunu
Private
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #33 on: March 28, 2008, 22:19:01 PM »

Bürokraatiat ei hakanud üle paari leveli tegema. 90% on ka hea. Pealegi on ressursse niigi vähevõitu. Ok, täna rohkem ei kiusa, olen niigi uusi ideid saanud ja nüüd vaja vaadata, kuidas neid ellu viia. Huvitav, kas mitme konto omamise eest visatakse kõik mu kontod prügikasti või jääb üks ikka alles ka *Smiley*
Tänud Lembitu! Vähemalt üks eestlane siin, kes asja jagab. Minu realmis on ainult algajad. Kui ise osavamaks saan, teen konto, millel väärikas eesti nimi. *wink*
Logged
Lembitu
Guest
« Reply #34 on: March 28, 2008, 22:20:16 PM »

Üks põhjus miks paljud uued mängijad peatselt loobuvad, on seetõttu, et nad satuvad mõne vastasmängija pideva agressiooni alla ja ei suuda end tema rünnakute eest kaitsta. (hiljem kui ületad ca 50 000 puntki piiri siis  ei kaitse üksi mehitatud linnus.  Kui soovid  hiljem omale armeed koguda siis saadetakse armee liinilt äraoleku ajaks mõnda kaugelasuvat mängijat ründama.) On olemas küll kapitulatsiooni  võimalus, aga seda saab ainult korraga ainult ühe mängija vastu kasutada. Ja tihti juhtubki, et normaalsed inimesed, kes ei kuluta kõike oma vaba aega selle mängu mängimiseks, ning ei ole teiste mängijate suhtes agressiivsed satuvad  ise pidevaks rünnaku sihtmärgiks ja peatselt loobuvad. 
Logged
Lembitu
Guest
« Reply #35 on: March 28, 2008, 22:23:23 PM »

Bürokraatiat ei hakanud üle paari leveli tegema. 90% on ka hea. Pealegi on ressursse niigi vähevõitu. Ok, täna rohkem ei kiusa, olen niigi uusi ideid saanud ja nüüd vaja vaadata, kuidas neid ellu viia. Huvitav, kas mitme konto omamise eest visatakse kõik mu kontod prügikasti või jääb üks ikka alles ka *Smiley*
Tänud Lembitu! Vähemalt üks eestlane siin, kes asja jagab. Minu realmis on ainult algajad. Kui ise osavamaks saan, teen konto, millel väärikas eesti nimi. *wink*
Tegelikult polegi mõtet kohe alguses bürokraatiat kõrgeks arendada. Kui  uues provintsi on ainult paar tuhat inimest, siis see kas tootlikus on 90 või 100% ei muuda palju.   
 Iga uus linnuse lv  lisab ka muidugi 10% tootlikust juurde.
 Ja kui saavutad 150 punkti piiri  ning ründamsie saad käppa, siis tasub liidu teha.  Ka  üksikuna liidus olles saad sa endale liidrina olles 10 lisa moraali
  Iga 24 tunni sees kasuta ka boonus resursse. Piisab ainult sellest kui avad need kaks vastavad interneti akent- sa ei pea nendesse sisenema.
 Ja see kas su border outposti lv  on piisavalt kõrge saad sa ise näha. Kui saad palju kirju selle kohta, et vastase saadetud spioon ei infiltreerunud ja   counter espionagega leiad ka üli harva spioone siis see näitab, et su B.O. lv on naabermängijate spy  tasemst piisavalt kõrgem
   See mäng seisneb enamsti  kalkuleerimises. On võimalik olla edukas  vähe aega kulutades.     
  Leidub ka muidugi selliseid friike  kes päev läbi istuvad liinil ja hooaja  lõpuks on sooritanud üle 2000 rünnaku. eks edetabeli tipus olegi ikka pühendunud mängijad.  Aga pole mõtet oma argielu selle mängu pärast muuta,

 See kui ühe IP'ga on mitu kasutajat, siis küll veel ei  bännita. küll aga siis kui üks IP ründab sama IP. Ma mängisin koos vennaga sama arvuti tagant 4 kuud, ei juhtunud midagi.   Baybisittisime küll üks teist aga ega selle pärast veel kasutajat kustutata.
« Last Edit: March 28, 2008, 22:48:12 PM by Lembitu » Logged
Lembitu
Guest
« Reply #36 on: March 28, 2008, 23:13:06 PM »

See armee mis sul hetkel on, suudab  enamasti võita näiteks lv 2 linnust, mis on mehitatut 100 mehega ükskõik mis väeliigist, väljaarvatud vibumehed.   Olen tihti rünnanud algajaid mängijaid kellel on linnus mehitatud piigimeestega, või neil siis on vibumehed linnusest väljas. 
  Sõdalase stiilis  strateegia sobib ka rohkem neile kellel pole palju aega mängimiseks.    Sa ei pea regulaarselt sisse  logima ja oma ressursse valvama.   Mõned korrad päeva jooksul sooritad rünnaku ja siis saad kohe suurema hulga resursse vajalike asjade jaoks ära kulutada.    Muidugi kui su armee  maha notitakse ja  sul pole piisavalt tugev ökonoomika , et kiiresti uut teha, siis võib areng toppama jääda.  Samas kindlasti leidub naabruses mängijad nõrkade linnustega mille  vallutamiseks piisab väikesest armeest.
 On ka võimalik rahumeelse strateegiaga edukas olla.  Kogud  niipalju netpunkte, et pääsed top 50 hulka, kus iga mängija ilmaasjata ei ründa.  On ka selliseid  kes on kogunud niipalju net-punkte, et nende raadiuses polegi kedagi, kes neid rünnata saaks.
  Eks kõik sõltu olukorrast; millised naabrid satuvad, kui palju oled nõus  mängule pühendama.. jne.
Logged
Raunu
Private
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #37 on: March 29, 2008, 13:03:43 PM »

Mnjaa, bonus resources on ikka hea asi ja mina polnudki varem seda kasutanud. Aga see o narusaamatu, et kas iga kord annab sealt kindla arvu ressursse või mingi protsendi minu olemasolevast ressursist?
Logged
Lembitu
Guest
« Reply #38 on: March 29, 2008, 13:43:49 PM »

Mnjaa, bonus resources on ikka hea asi ja mina polnudki varem seda kasutanud. Aga see o narusaamatu, et kas iga kord annab sealt kindla arvu ressursse või mingi protsendi minu olemasolevast ressursist?
  Sa saad 4 tunni toodangu väärtuses resursse, ehk siis jah protsentuaalselt, ja see siis pidevalt kasvab sul koos tootlikusega .  Ja kui sa ostad endale krediite, siis on võimalik iga kord saada 10 tunni tootlikuse koguses ressursse.
« Last Edit: March 29, 2008, 13:45:34 PM by Lembitu » Logged
Raunu
Private
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #39 on: March 29, 2008, 14:03:24 PM »

Eh, no krediite ma ei hakka kunagi ostma *Smiley*
Rahaga on oi kui palju muid asju teha.
Pealegi on see reaalne raha, mitte mänguraha nagu siin.
Logged
Lembitu
Guest
« Reply #40 on: March 29, 2008, 14:07:17 PM »

Eh, no krediite ma ei hakka kunagi ostma *Smiley*
Rahaga on oi kui palju muid asju teha.
Pealegi on see reaalne raha, mitte mänguraha nagu siin.
Ma ise pole ka kunagi krediite ostnud, kuigi mõnikord oleks vaja olnud vacation mode kasutada, aga ma siis lasin vennal oma acounti eest hoolitseda, mis küll ametlikult on keelatud.  *hihi*
Logged
Raunu
Private
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #41 on: March 29, 2008, 21:27:17 PM »

Nii, kuna rumors näitab ,et vaenlasel on provintsis 231 meest, siis tegelikult peaks see arv olema 400. Mul endal on momendil 500 swordi ja 200 archerit. Mõtlesin, et teen 300 piiki ruttu juurde ja lähen esimesele vallutusretkele. Ainult seda veel ei tea, kas tasub ette võtta pillage, siege battle või field battle. Ja kas spioon tuleks kindlasti saata või võib rumorsit ka kuigivõrd usaldada.
Logged
Lembitu
Guest
« Reply #42 on: March 29, 2008, 23:18:34 PM »

Nii, kuna rumors näitab ,et vaenlasel on provintsis 231 meest, siis tegelikult peaks see arv olema 400. Mul endal on momendil 500 swordi ja 200 archerit. Mõtlesin, et teen 300 piiki ruttu juurde ja lähen esimesele vallutusretkele. Ainult seda veel ei tea, kas tasub ette võtta pillage, siege battle või field battle. Ja kas spioon tuleks kindlasti saata või võib rumorsit ka kuigivõrd usaldada.
   Alati saada spioon.Rumorsi põhjal ma  lihtsalt näen kellel kui  palju umbkaudu raha ja mehi on.   Ja kui mu spioon sisse ei pääse siis ma ei ründa.   Mulle ei meeldi riskida.
   Kui tahad kätte saada tema provintsis olevat raha- siis fortresse siege.
   Kui tahad tappa vastase provintsi elanikke siis pillage.
   Kui tahad rünnata vastase välja peal olevaid mehi siis field battle. 
   Fortress siege on peamine rünnaku vorm.
   Pillaget  kasutatakse pigem siis  kui oled vastase peale vihane ja ka liidusõdades saab sellega punkte koguda.
   field battleit kasutatakse  harva- kuna enamasti on igal mängijal armee retreati peal ja siis ei toimu lahingut.
Logged
Raunu
Private
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #43 on: March 30, 2008, 07:24:31 AM »

Ok, asi on nüüd selgemast selgem. Lollid küsimused on, aga kuna riskida ei taha, siis peab neid esitama. Tänud kannatuse ja nõuannete eest! *Smiley*
Logged
Raunu
Private
*

Karma: +3/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #44 on: March 30, 2008, 08:41:22 AM »

Nii, lähim potensiaalne sihtmärk omab spiooni jutu järgi level 2 fortressi ja 200 spearmeni väljal. Aga, kas fordis ka paarsada vibumeest on, seda ei tea *sad*
Logged
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!