Imperia Online International
April 24, 2024, 19:08:04 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΜΕ ΜΑΧΗ  (Read 2288 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
giannhsk21
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 1


« on: November 02, 2015, 13:39:12 PM »

Καλησπερα σας.
Παρατηρείτε εδω και πολυ ενα περίεργο φαινόμενο με παιχτες απο την συμμαχια -300- με αποκορύφωμα η σημερινη μάχη που έχασα.
Θα σας παρακαλουσα πολύ να μου εξηγήσετε γιατι:
1. γιατι δεν κέρδισα την μάχη που και ακομα και χωρίς στρατηγό να εστελνα αυτα τα άλογα εναντίον αυτού του στρατού θα τον κέρδιζα;
και
2. είναι ποτέ δυνατόν τα άλογα μου να αρχίζουν να σκοτώνουν τους εχθρικούς στρατιώτες απο τον 5ο γύρο και μετά;
http://prntscr.com/8y4fxf

το Nickname Μου ειναι giannhsk21

Logged
giannhsk21
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 1


« Reply #1 on: November 02, 2015, 13:53:43 PM »

Σε συνεχεια του ανωτερω μηνυματος θα ηθελα να σας αναφερω οτι αν ανοιξετε την μαχη θα δειτε οτι ενω τα αλογα μου αρχιζουν να βαρανε απο το 5ο γυρο και μετα και ενω του σκοτωνω σχεδον ολο το στρατο, ξαφνικα στον 15 γυρο αν θυμαμαι καλα σταματανε για 3 ή 4 γυρους να βαρανε ( μετα συνεχιζουν για 2-3 γυρους ακομα ) με αποτελεσμα να σηκωθει λευκη σημαια και να χασω την μαχη.

Σας παρακαλω πολυ καντε κατι για αυτη την αδικια...
δεν χρειαζεται να εχεις γνωσεις προγραμματιστη ή επιστημονα για να μιλησουμε για χακ.
Οπως σας προειπα  εχει ξαναγινει αυτο το πραγμα με την συγκεκριμενη συμμαχια.

ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ

giannhsk21
Logged
Johnnie
Trusted Member
*

Karma: +12/-16
Offline Offline

Posts: 151


And all that could have been


« Reply #2 on: November 23, 2015, 20:58:04 PM »

Γεια σας,

Για έλεγχο μιας χαμένης μάχης, σας παρακαλώ να στείλετε εμαιλ στο Support για να λάβετε πιο γρήγορη απάντηση.
Αλλά αυτή τη φορά θα κάνω forward του ζητήματός σας και θα λάβετε απάντηση όταν είναι έτοιμος ο έλεγχος.

Καλό σας βράδυ.

Logged


Johnnie
Greek Community Manager

Ελληνική Fan Page
Johnnie
Trusted Member
*

Karma: +12/-16
Offline Offline

Posts: 151


And all that could have been


« Reply #3 on: November 25, 2015, 12:13:58 PM »

Καλημέρα,

εδώ σας προσφέρω το αποτέλεσμα του ζητήματός σας που η Εξειδικευμένη συντήρησή μας έλεγξε:

Κερδίζατε τη μάχη μέχρι το γύρο 22 όταν ένα μέρος του Ιππικού σας έφυγε λόγω χαμηλού ηθικού (42 πόντοι), και αυτό το μέρος βρισκόταν στο κέντρο της μετωπικής γραμμής,
μετά απ'αυτό συνέχισε να μάχεται μόνο μια ομάδα η οποία αποτελούσε από 1200 βαριά άλογα, που ήταν σκοτωμένα από το στρατό του αντιπάλου.

Καλή σας μέρα!
« Last Edit: November 25, 2015, 18:41:20 PM by Johnnie » Logged


Johnnie
Greek Community Manager

Ελληνική Fan Page
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!