Imperia Online International
May 25, 2019, 12:41:43 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Роденденска Промоција!  (Read 441 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Angela
Community Manager
*

Karma: +256/-18
Offline Offline

Posts: 3655


« on: August 25, 2014, 15:05:38 PM »

Империја Онлајн наполни 9 години, благородни воини! Време е за празници и промоции!

За секое купување на пакет од 400 или повеќе дијаманта, ќе добиете подарок ковчег кој содржи 50% повеќе бонус ресурси.
Промоцијата ќе трае до 17:00 часот, време по сервер, на 27.08.2014.
 Во зависност од набавката, можете да добиете и до 72 часа производство на Империјата.
А ако го купите пакетот што дава 2 ковчега, ќе добиете производство за 144 часа.
Logged


Angela
Macedonian Community Manager


Facebook Fan Page
Angela
Community Manager
*

Karma: +256/-18
Offline Offline

Posts: 3655


« Reply #1 on: August 27, 2014, 17:39:59 PM »

Поради големиот интерес за промоцијата во која се добиваат 50% повеќе ресурси при купување на пакет од 280 дијаманти или поголем, промоцијата ќе биде продолжена до 17:00 часот, време по сервер на 28.08.2014.
Logged


Angela
Macedonian Community Manager


Facebook Fan Page
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!