Imperia Online International
April 23, 2024, 10:03:50 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ.  (Read 3535 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
giannhsk21
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 1


« on: August 20, 2014, 11:11:30 AM »

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΣΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ, ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΗΜΕΙΩΣΗ.
ΝΑ ΜΑΣ ΒΓΑΖΕΙ ΝΙΚΗΤΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΑΧΗ ΝΑ ΧΑΝΟΥΜΕ.
ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ Ή ΑΝ ΣΠΡΩΧΝΕΤΕ ΣΤΟ ΝΑ ΒΟΗΘΑΤΕ ΑΛΛΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΜΑΣ ΜΕ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΠΡΑΞΕΙΣ.
http://prntscr.com/4eltv4   http://prntscr.com/4elu85  = ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΥΣ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΜΙΑΚΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ ΠΕΖΙΚΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΗΘΙΚΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΕΜΕΝΑ.
http://prntscr.com/4elur5   Η ΑΝΑΦΟΡΑ ΜΑΧΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.
ΚΑΙ ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ Ή ΟΤΙ ΗΘΕΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ, ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΣΗΜΕΙΩΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΘΕΤΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΡΕΥΝΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΡΕΥΝΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ο ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ.
- ΕΙΜΑΙ 1,6ΜΥΡΙΟ ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ ΜΕ ΠΑΙΧΤΗ ΤΟΥ 1,2ΜΥΡΙΟΥ ΠΟΝΤΩΝ.
ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΓΡΑΦΙΚΟ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ.
ΦΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ. ΤΕΤΟΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΕΧΕΤΕ;
ΚΑΝΤΕ ΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΤΕ ΜΑΣ ΕΙΤΕ ΜΕΣΩ ΜΑΙΛ ΕΙΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΤΕ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
ΑΛΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΕΙΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΦΟΡΑ ΚΑΤΑΣΚΟΠΕΙΑΣ ΟΤΑΝ ΑΦΟΡΑ ΣΥΜΜΑΧΙΚΗ ΚΑΤΑΣΚΟΠΕΙΑ.
πχ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΤΑΣΚΟΠΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΜΜΑΧΙΚΟ ΚΑΣΤΡΟ Ή ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΣΥΝΑΘΡΙΣΗΣ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΤΑΜΕ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΑΚΙ ΤΗΣ ΑΝΑΦΟΡΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΟΠΕΙΑ.

giannhsk21 v6 177

Logged
Johnnie
Trusted Member
*

Karma: +12/-16
Offline Offline

Posts: 151


And all that could have been


« Reply #1 on: August 25, 2014, 16:20:36 PM »

Γεια σου,
είδα τις αναφορές σου και το έχω στείλει στο Εξειδικευμένη υποστήριξη. Όταν έχω απάντηση θα σε ενημερώσω.
(Να έχεις υπ'όψη ότι καταρχήν μόνο 5 προσομοιώσεις δε φθάνουν για να κριθεί μια μάχη).

Καλό βράδυ.
Logged


Johnnie
Greek Community Manager

Ελληνική Fan Page
Johnnie
Trusted Member
*

Karma: +12/-16
Offline Offline

Posts: 151


And all that could have been


« Reply #2 on: August 25, 2014, 17:57:38 PM »

Γεια σου πάλι,

Πρώτα σχετικά με τη μάχη, για την οποία ρώτησες: ο στρατός σου έφυγε λόγω χαμηλού ηθικού, επίσης, απαιτούνται και πάρα πολύ περισσότερες καταπέλτες για να καταστρέψεις τέτοιο υψηλό επίπεδο οχυρού.
Για το άλλο πρόβλημα με την αναφορά από συμμαχική κατασκοπεία, θα σε ενημερώσω όταν έχω αποτέλεσμα.

Καλό βράδυ.
Logged


Johnnie
Greek Community Manager

Ελληνική Fan Page
Johnnie
Trusted Member
*

Karma: +12/-16
Offline Offline

Posts: 151


And all that could have been


« Reply #3 on: August 26, 2014, 13:01:32 PM »

Γεια σου και πάλι,

Τώρα στο πρόβλημα με τη συμμαχική κατασκοπεία: στείλε μου screnn shots σε παρακαλώ, ή απλώς δώσε μου το λογαριασμό από το οποίο έκανες την κατασκοπεία και το λογαριασμό του εχθρού, για να το δώσω να το τσεκάρουν.

Καλό απόγευμα.
Logged


Johnnie
Greek Community Manager

Ελληνική Fan Page
giannhsk21
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 1


« Reply #4 on: August 27, 2014, 19:42:52 PM »

giannhsk21 v6 177 αυτος ειναι ο λογαριασμος μου = σε αυτους που εκανα κατασκοπεια ειναι στα σημεια συναθρισης των εχθρων μας που ειναι κοντα στα καστρα που εχουμε παρει... και για να δω την τελευταια αναφορα πρεπει να πατησω χρονολογια κατασκοπειας και να χασω πολυτιμο χρονο, εν αντιθεση με την χρηση που ειχατε που παταγαμε το βιβλιαρακι της αναφορας και μας εβγαζε την τελευταια κατασκοπεια.

οσον αφορα το ηθικο που μου ειπες, για τη μαχη που εχασα... το δεχομαι... αλλα πως γινεται να χανω εγω την μαχη που εχω εστω και λιγο ηθικο ( 24 ) και ο αλλος να μην την χανει που ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΜΕ ΜΗΔΕΝ ΗΘΙΚΟ ( απο την επιδρομη που του κανω φτανει στο ΜΗΔΕΝ ΗΘΙΚΟ) . ΔΕΣ ΤΗΝ ΑΝΑΦΟΡΑ ΜΑΧΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΩ. ΣΤΗΝ ΠΟΛΙΟΡΚΙΑ ΜΠΑΙΝΩ ΕΓΩ ΜΕ 139 ΗΘΙΚΟ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΜΗΔΕΝ ΗΘΙΚΟ.
ΑΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΤΗΝ ΠΛΗΡΗ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΑΝΑΦΟΡΑ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΜΕ 24 ΗΘΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΜΕ ΜΗΔΕΝ ΗΘΙΚΟ.
ΑΝ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΕΛΑ ΕΠΙΔΡΟΜΗ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΕΓΩ 139 ΗΘΙΚΟ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΜΟΥ ΜΗΔΕΝ ΗΘΙΚΟ.
ΑΝ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΕΛΑ ΠΟΛΙΟΡΚΙΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΞΕΚΙΝΑΩ ΜΕ 139 ΗΘΙΚΟ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΜΗΔΕΝ ΗΘΙΚΟ.
και οπως παντα στο τελος χανουμε την μαχη... αδικα πιστευω - για αλλη μια φορα -
Logged
Johnnie
Trusted Member
*

Karma: +12/-16
Offline Offline

Posts: 151


And all that could have been


« Reply #5 on: September 08, 2014, 18:58:23 PM »

Ευχαριστώ, αν υπάρχει άλλο θα σου γράψω πάλι. Η απάντηση άργησε, γιατί то Greek Support ήταν σε διακοπές και δεν πραγματοποιούσαν ελέγχους.

Καλό βράδυ.
Logged


Johnnie
Greek Community Manager

Ελληνική Fan Page
Johnnie
Trusted Member
*

Karma: +12/-16
Offline Offline

Posts: 151


And all that could have been


« Reply #6 on: September 16, 2014, 16:55:05 PM »

Γεια σου πάλι,
Για τη Συμμαχική κατασκοπία ίσως θα έχω πληροφορίες αύριο.
Όμως, για τη μάχη που έχεις αναφέρει, ρώτησα πάλι - όταν μάχεσαι σαν Υπερασπιστή και ο αντίπαλος σου έχει φθάσει στη φρουρά σου, σ'αυτή την τελευταία μάχη η φρουρά σου δεν έχει που να πάει (γιατί είναι μέσα στο οχυρό) και χάνει τη μάχη.

Καλό βράδυ.
Logged


Johnnie
Greek Community Manager

Ελληνική Fan Page
Johnnie
Trusted Member
*

Karma: +12/-16
Offline Offline

Posts: 151


And all that could have been


« Reply #7 on: September 17, 2014, 12:00:07 PM »

Γεια σου πάλι,

Για τη Συμμαχική κατασκοπία - υπάρχει πρόβλημα, το έχουν αναφέρει και άλλες παίκτες και ήδη δουλεύεται για τη αφαίρεσή του.

Καλό απόγευμα.
Logged


Johnnie
Greek Community Manager

Ελληνική Fan Page
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!