Imperia Online International
April 25, 2024, 06:38:38 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: ΡΕ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ;  (Read 2801 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
giannhsk21
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 1


« on: July 30, 2014, 12:57:19 PM »

GIANNHSK21 V6 177

ΕΚΤΙΜΩ ΟΤΙ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΨΙΛΟ ΓΑΖΙ...

1ο: κατασκοπεια παιχτη της συμμαχιας μου σε ανενεργο - μπαουλο = προσεξτε το στρατο του: http://prntscr.com/47rf1y
2ο: παιχτης ανενεργος = πριν την επιθεση μου στην πρωτευουσα ηταν 133 χιλιαδες ποντους = http://prntscr.com/47rzgn
3ο: αναφορες προσημειωσης δικες μου = http://prntscr.com/47rzs1   = ο στρατος του εντελως ξαφνικα μειωθηκε κατα δυο τριτα
4ο: αναφορα μαχης στον ανενεργο - μπαουλο = http://prntscr.com/47s04v   οχι μονο εχασα - αλλα εντελως ξαφνικα και απο το πουθενα εμφανιστικε ο τριπλασσιος στρατος απο αυτον που ειχε απο την αρχικη κατασκοπεια.

ΕΡΩΤΗΣΗ: ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΕΝΑΣ ΑΝΕΝΕΡΓΟΣ - ΜΠΑΟΥΛΟ ΝΑ ΜΕΙΩΝΕΤΕ Ο ΣΤΡΑΤΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ 10 ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΚΑΣΕΙ Η ΕΠΙΘΕΣΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ Ο ΤΡΙΠΛΑΣΣΙΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΝΩ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΧΗ; ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΑΝΕΝΕΡΓΟ - ΜΠΑΟΥΛΟ, ΑΠΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.

ΑΦΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΤΕ. ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΘΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΛΛΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΚΑΙ ΔΥΣΦΙΜΗΣΗ ΣΤΟ FACEBOOK.
ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ "ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ" ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΝΕΡΓΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΑΜΠΟΤΑΡΕΤΕ ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ.
ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ... ΑΣ ΠΑΜΕ ΣΕ ΑΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΧΑΣΕΤΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ Ή ΑΝ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ!

Υ.Γ. ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΠΟΣΤ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΤΕ ΣΤΟ ΕΝΑ ΠΟΥ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΗΤΑΝ ΕΥΚΟΛΗ, ΕΧΕΤΕ ΞΕΧΑΣΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΣΕ ΑΛΛΟ ΕΝΑ.
Υ.Γ. ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΜΝΜ ΣΤΟ SUPPORT ΓΙΑΤΙ ΠΛΕΟΝ ΣΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΘΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΚΟΛΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΤΕ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ.

ΧΩΡΙΣ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ( πλεον )
giannhsk21 v177
Logged
Tsakalaki
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 3



« Reply #1 on: July 31, 2014, 01:46:46 AM »

Mας κοροιδεύουν ψιλό γαζί . Ψάχνω απο δώ ψάχνω απο κεί βλέπω αυτό
Επίπεδο Οχυρού Πολιορκητικές μηχανές σε επίθεση
1 4
2 8
3 15
4 30
5 60
6 125
7 250 = 300 κριαρια - 250 με 300 κατεπελτες
8 500 = 750 κριαρια - 500 με 550 καταπελτες
9 1 000 = 1200 κριαρια - 700 με 800 καταπελτες

Δεν θα κάτσω να ανεβάσω τις προσωμοιωσεις που έκανα γιατί είναι γελοίες απλά δείτε την μάχη . http://prntscr.com/47zr3q Δηλαδή έστειλα 1000 κριάρια στο 8άρι ! στο 9άρι τι θα θέλω ? 5000 κριάρια ? Στα συμαχικά καστρα πόσα 100.000 ? Γαμώ τα λεφτά που πέρνετε και τα τρώτε στις πουτάνες και στα ναρκωτικά αντί να φτιάξετε το γαμημένο το game ! Ξανά φράγκο δεν θα δείτε κουφάλες.Αρχίστε τώρα τις πίπες ότι δεν ήταν στο χ2 μου , οτι υποχώρησε ο  στρατός απο ηθικό και τις κλασσικές μαλακίες ! Λες και δεν τα ξέρουμε . Για τους καταπέλτες που βαράνε λίγο πιο νωρίς Η οτι είχα λιγους σπαθοφόρους ! Τουλάχιστον βγάλτε σωστά τις αναλογίες για τα κριάρια και τα οχυρά! Ενα σωστό FAQ δεν υπάρχει , admins δεν υπάρχουν , κανείς δεν ασχολείται με το game ! Ανοίγετε ενα σερβερ και λετε "ΠΑΙΞΤΕ ΖΩΑ,ΒΑΛΤΕ ΚΑΙ ΛΕΦΤΑ" και εσείς διακοπές!
Logged
giannhsk21
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 1


« Reply #2 on: July 31, 2014, 09:57:21 AM »

Tsakalaki ο σωστος αριθμος μηχανων ανα ατομικο καστρο αλλα και ανα συμμαχικο ειναι http://prntscr.com/4832fc  παντα βαση http://www58.imperiaonline.org/imperia/game_v6/game/help/?section=military&lang=gr&speed=10 
Τα επιπλεον τα εχουμε βαλει σαν συμμαχια γιατι εχουν γινει καποιες αλλαγες στο παιχνιδι αλλα δεν μας εχουν ενημερωσει ακομα.
Και το περιεργο της υποθεσης ειναι οτι εχω στειλει πανω απο 10 μνμ στο προηγουμενο realm - απαντησεις δεν πηρα - για αυτο το θεμα και δεν εχει φιλοτιμηθει κανεις να κανει τις απαραιτητες αλλαγες για να γνωριζουμε.
Τsakalaki τα πραγματα ειναι απλα... δεν γουσταρουν την συμμαχια μας MAKEDONIA και αυτο οφειλεται στα ποστ που ανεβαζαν οι παιχτες μιας συγκεκριμενης συμμαχιας στο προηγουμενο realm που προσπαθουσαν με καθε τροπο να κερδισουν τις εντυπωσεις, να μειωσουν εμας και να παρουν το χρυσο.
Ακομα και σε αυτο το βασιλειο, βρεθηκε ποστ που γινεται αναφορα σε εμας χωρις να εχουμε δωσει δικαιωμα...
Εκει να φανταστεις...
Μετα λοιπον απο αυτη τη πλυση εγκεφαλου, ειναι απολυτως φυσιολογικο η συμμαχιας μας Μakedonia να μη χρηζει σωστης αντιμετωπισης απο το παιχνιδι και τους διαχειριστες και να παρατηρουνται φαινομενα σαν το δικο μου, σαν του Μακη - το ποστ που εχω βαλει και δεν μου εχουν απαντησει - και σαν το δικο σου.
Logged
giannhsk21
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 1


« Reply #3 on: July 31, 2014, 10:00:00 AM »

Και ευτυχως που γινονται αυτα τα προβληματα τωρα για να ενημερωσουμε και τα 10 παιδια που περιμενουμε να ερθουν απο Σεπτεμβρη - παλιοι παιχτες του ιμπεριαλ - να μην μπουν και να ψαξουμε ολοι μαζι σαν συμμαχια να μπουμε σε καποιο αλλο παιχνιδι που δεν θα παρατηρουνται ακραια φαινομενα ή λαθη του παιχνιδιου που θα μας στοιχιζουν στρατο, υλες ακομα και χρηματα
Logged
Johnnie
Trusted Member
*

Karma: +12/-16
Offline Offline

Posts: 151


And all that could have been


« Reply #4 on: August 01, 2014, 12:52:56 PM »

Καλημέρα, GIANNHSK21,

  Πάντα έχε υπόψη σου, ότι έναν 'ανενεργό' όπως λέμε παίκτη, μπορεί να αποφασίσει να επιστρέψει στο παιχνίδι και να μπει στο λογαριασμό του, σε κάθε μια στιγμή.
Ο παίκτης που έχεις αναφέρει - bozapub.zvani, Realm 177, ήταν ενεργός μόνο λίγες μέρες πριν από τις μάχες που έστειλες. Και όταν ήταν online άρχισε την εκπαίδευση στρατιωτικών μονάδων (χωρίς να την τελειώσει στιγμιαία) και αυτές ήταν ήδη έτοιμες όταν έγινε η δεύτερη μάχη: http://prntscr.com/47s04v
Άλλη αιτία σ΄αυτή την περίπτωση δεν υπάρχει.
  Και μάλιστα ότι είναι δυνατή η Κατασκοπία τέτοιων παικτών, αυτό είναι φυσικό.

Όλα καλά.
Logged


Johnnie
Greek Community Manager

Ελληνική Fan Page
Johnnie
Trusted Member
*

Karma: +12/-16
Offline Offline

Posts: 151


And all that could have been


« Reply #5 on: August 01, 2014, 12:54:42 PM »

Καλημέρα, Tsakalaki,

  Σου προσφέρω να δεις τις ειδήσεις αυτές, είναι σχετικά με μερικές αλλαγές στο Gameplay, σε σχέση με αυτό που ανάφερες: http://prntscr.com/48g78x
Επίσης, αν έχεις τις ακριβές - ημερομηνία και ώρα των μαχών για τις οποίες ίσως μιλάς με αυτό “Δηλαδή έστειλα 1000 κριάρια στο 8άρι ! στο 9άρι τι θα θέλω ? 5000 κριάρια ? Στα συμμαχικά καστρα πόσα 100.000 ?“ Ή αν δεν είναι μάχες, αλλά μιλάς για προσομοιώσεις, στείλε screenshot από τον προσομοιωτή.

Όλα καλά.
Logged


Johnnie
Greek Community Manager

Ελληνική Fan Page
giannhsk21
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 1


« Reply #6 on: August 01, 2014, 18:25:03 PM »

KAI ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ...
ΑΝΕΝΕΡΓΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΗΜΕΡΕΣ. 6 ΗΜΕΡΕΣ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΤΟΥΣ ΣΤΡΑΤΟΥΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΓΑΛΕΙ ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΧΗ ΜΟΥ.
ΟΤΑΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΕΓΩ ΚΑΤΑΣΚΟΠΕΙΕΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΝΕΡΓΟΣ, ΗΤΑΝ ΜΠΑΟΥΛΟ.
ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΕΝΕΡΓΟΣ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΜΠΗΚΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΕΞΑΦΑΝΙΣΕΙ ΤΟ ΜΠΑΟΥΛΟ ΑΜΕΣΩΣ.
ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΤΕΚΟΥΝ.
ΠΕΙΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΤΙ ΝΑΙ ΕΚΑΝΕ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ... ΝΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΛΑΘΗ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ... ΝΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΣΑΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ.
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ: ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΣΑΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΗΘΙΚΟ ΚΑΤΩ ΤΟΥ 50, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ 49 ΚΑΙ ΧΑΝΟΥΜΕ ΛΟΓΩ ΗΘΙΚΟΥ.
ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ 25% ΗΘΙΚΟ. ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΜΕ 40 ΚΡΙΑΡΙΑ ΣΕ ΚΑΙ 2 ΧΙΛΙΑΔΕΣ - 5 ΣΠΑΘΙΑ ΣΕ 6ΑΡΙ ΚΑΙ 7ΑΡΙ ΟΧΥΡΟ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΝΕ.
ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΒΡΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ.
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΕΤΑΤΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΤΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ; ΓΙΑΤΙ ΕΝΩ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΧΑΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ;
ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ...
ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΜΑΣ. ΔΕΝ ΗΜΑΣΤΕ ΠΙΘΗΚΟΙ!
Logged
Tsakalaki
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 3



« Reply #7 on: August 01, 2014, 22:27:20 PM »

http://prntscr.com/47zr3q auto dn sou kanei ?To vriskeis logiko ?
 Gia ta alla milaw thewritika !
Ap'oti vlepw Johnnie eisai monos sou edw mesa (fenete kai apo ta alla topics ) kai dn tha riksw to ftaiximo se sena gt vlepw oti toulaxiston
prospa8eis na voi8iseis ! Efoson eimaste monoi mas mesa mporeis na paradexteis ta lathi tou paixnidiou kai na min mou deixneis oti nanai screenshot .
1h grammh ,3h grammh kai xazomares re file , ti einai koka ? Akrh dn tha vgaloume opote paizoume gia to xavale mas kai teliwse ..
Logged
giannhsk21
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 1


« Reply #8 on: August 02, 2014, 11:30:01 AM »

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΘΕΣΑΤΕ ΣΕ ΠΡΙΝΤ ΣΚΡΙΝ ΣΤΟ tsakalaki ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ 17 ΜΑΡΤΙΟΥ.
ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΜΕΤΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΘΕΣΗΣ ( ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΟ )... ΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΑΞΕΙ ΑΝΑΛΟΓΑ.
ΑΡΑ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ ΣΤΟ tsakalaki ΑΚΥΡΩΝΕΤΕ ΑΜΕΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΔΙ ΕΠΡΕΠΕ ΕΜΕΙΣ ΣΑΝ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΠΡΩΤΑΓΟΝΙΣΤΟΥΝ ΣΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΤΟΥΜΕ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ, ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΥΜΕ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΣΤΑ ΝΕΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ.
Η ΦΟΡΜΟΥΛΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑΜΕ ΣΑΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΓΙΑ 4 ΜΗΝΕΣ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΝΕΒΑΣΕ ΤΟ ΤΣΑΚΑΛΑΚΙ, Η ΟΠΟΙΑ ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΥΣ ΣΕ ΕΜΑΣ...
ΝΕΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΑΜΥΝΑ Ή ΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗ ΦΥΛΑΞΗ Ή ΤΗΝ ΠΟΛΙΟΡΚΙΑ ΟΧΥΡΩΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΥΠΑΡΞΕΙ.
ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΣΑΣ IMPERIAL ONLINE ΜΕΓΑΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΠΟΣΕΣ ΠΟΛΙΟΡΚΗΤΙΚΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΤΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΚΑ ΚΑΣΤΡΑ.
ΒΕΒΑΙΑ Η ΑΝΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΙΠΗΣ ΚΑΙ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΗ ΟΠΩΣ ΑΠΟΔΙΚΝΥΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΕΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΜΝΜ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΤΟ SUPPORT ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΦΙΛΟΤΙΜΗΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ.
ΦΥΣΙΚΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΜΝΜ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑΛΕΙ ΣΤΟ SUPPORT ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΕΠΙΣΗΣ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΑ.
ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ... ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ Ή ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΩΣΕΤΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΒΑΣΗ ΣΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΤΕ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΣΕΤΕ ΤΑ ΛΑΘΗ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΕΤΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΡΜΟΖΟΥΝ ΣΕ ΜΑΙΜΟΥΔΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.
Logged
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!