Imperia Online International
March 28, 2024, 11:16:02 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: ΣΠΑΣΙΜΟ ΚΩΔΙΚΩΝ  (Read 7972 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
trelos134
Guest
« on: November 17, 2010, 23:50:24 PM »

αυτη την στιγμη που σας γραφω καταλαβα οτι :
οι 8 ταυτοχρονες επιθεσεις που εφαγα σημερα το πρωι δεν ηταν μελετημενες απο πλευρας στρατηγικης αλλα απο πλευρας σπασιματος των κωδικων μου.
μολις τωρα ακυρωσε τις επιθεσεις που μου εστειλε ο ιδιος παιχτης με το που μπηκα στον λογαριασμο μου...( σημαινει οτι ηταν αυτος μεσα και τον πεταξα με το που μπηκα )
μου ετσειλε κατασκοπους για τα ματια του κοσμου κι εγω δεν κουνηθηκα καθολου και τον περιμενα...με αποτελεσμα οταν πηγα να κανω refres μετα απο 2 λεπτα να ειμαι εξω απο τον λογαριασμο μου ( σημαινει οτι καποιος μπηκε και με πεταξε εξω )
αυτη η φορα ειναι η τεταρτη που αλαζω τους κωδικους και παλι μου τους σπανε...
δεν γκρινιαζω...απλα θελω να μου βρειτε μια λυση.
Υ.Γ.   μη ξεχνατε οτι ειμαι πρωτος στο βασιλειο μου και δεν ειναι ευκολο να μου κανουν επιθεση. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ!
ειμαι στο βασιλειο 5 ..
ο παιχτης που μου εκανε αυτη την δουλεια ειναι ο DIEGO68 καιιιιιι   για μαντεψε...ειναι βουλγαρος ! παλι τα ιδια και παλι τα ιδια...ουφ !
αντε φιλαρακι μου βρες μου μια λυση γιατι αλλιος δεν εχει νοημα..τσαμπα παλευω και τσαμπα πληρωνω !
Logged
Johnnie
Trusted Member
*

Karma: +12/-16
Offline Offline

Posts: 151


And all that could have been


« Reply #1 on: November 18, 2010, 13:32:13 PM »

Πρέπει να σας ενημερώσω ότι για μια ορισμένη χρονική περίοδο αυτούς τους ελέγχους έχουν σταματήσει.
Logged


Johnnie
Greek Community Manager

Ελληνική Fan Page
tonisaek1
Guest
« Reply #2 on: November 18, 2010, 14:55:47 PM »

file sto proigoumeno 8 eixa gnorisi enan boulgaro pou eixe timorithi giayto ton logo''''''''''''''''eixan programa oi boulgaroi kai spagane kodikous kai se kanane mpourdelo
Logged
trelos134
Guest
« Reply #3 on: November 18, 2010, 16:10:02 PM »

τα ξερω φιλαρακι μου..τα ξερω απο παλια..αλλα ειπαν τα φιλαρακια μου ( δεν ειναι εδω τωρα εχουν αποχωρησει ) οτι βρηκαν κατι και τους ανακαλυπτουν..περυσι ειχα ενα κρουσμα μονο αλλα δεν ημουν στην κορυφη...φετος με εχουν ξεπατωσει..δεν εχω αλλο τηλ πλεον για να το βαλω για κωδικο...χαχαχαχα
το τελευταιο ειναι αυτο που εβαλα τωρα !!
τεταρτο κρουσμα...ομως αυτος ειναι προσεκτικος..δεν τα κανει ανω κατω..δεν γυριζει επιθεσεις..δεν συγκεντρωνει τα υλικα...απλα βλεπει τον στρατο, βλεπει τι εχεις αναπτυξει..ξερει τα παντα...καταλαβαινει ποτε εισαι μεσα  γιατι αν ειναι μεσα στον λογαριασμου αυτος μολις μπεις εσυ και παει να κανει refres τον  πεταει....κ.λ.π...κι αν εχει δευτερο υπολογιστη και κανει αυτη τη δουλεια δεν προκειται να του κανουν τιποτα.
απο που να το καταλαβουν και τα παιδια !
Logged
trelos134
Guest
« Reply #4 on: November 18, 2010, 16:40:48 PM »

χαχαχα...εχουν σταματησει αυτος τους ελεγχους?  ( δεν ειχα προσεξει την απαντηση )
και τι ελεγχουν αν εχεις δευτερο λογαριασμο? σιγα το πραγμα...
αυτα επρεπε να ελεγχουν για δικο τους οφελος γιατι αν θελεις να εισαι στην κορυφη πρεπει να δουλευεις πιστωτικες μοναδες φουλ...αν τσατιστω του χρονου κατοσταρικακακια δεν εχει....γιατι απλα δεν υπαρχει λογος !
για σκεψου την πρωτη 20αδα  στην κορυφη που δουλευει φουλ  μοναδες? θα ξαναριξει χρημα κανενας ?
   ( ολα αυτα τα γραφω με μπολικη δοση χιουμορ...δεν θελω να παρεξηγηθω παιδια ! )
αλλα ειναι και κατι αλλο ρε γαμωτο...ειναι σαν να σου ανοιγουν το σπιτι σου..καπως ετσι νοιωθεις...και αντε το παιχνιδι λες δεν βαριεσαι..τα e-mail ?

Logged
Johnnie
Trusted Member
*

Karma: +12/-16
Offline Offline

Posts: 151


And all that could have been


« Reply #5 on: November 19, 2010, 12:05:57 PM »

Αυτά είναι τα πράγματα σε εκείνη την στιγμή - αυτοί οι έλεγχοι έχουν σταματήσει - εν αναμονή μιας άλλης απόφασης.
Logged


Johnnie
Greek Community Manager

Ελληνική Fan Page
Argie
Private
*

Karma: +36/-4
Offline Offline

Posts: 22


« Reply #6 on: November 19, 2010, 14:42:10 PM »

Αυτά είναι τα πράγματα σε εκείνη την στιγμή - αυτοί οι έλεγχοι έχουν σταματήσει - εν αναμονή μιας άλλης απόφασης.

Μα δεν ζητάει να ελέγξετε άλλο παίχτη για παραβάσεις των κανόνων...
Απλά λέει ότι...
αυτη η φορα ειναι η τεταρτη που αλαζω τους κωδικους και παλι μου τους σπανε...
δεν γκρινιαζω...απλα θελω να μου βρειτε μια λυση.

Δηλαδή κάποιος άλλος παίχτης μπήκε στον λογαριασμό του, νομίζω αυτό πρέπει να ελεχθεί  *rose*
Logged


My simple question is WHY you refuse to give a compensation?
Johnnie
Trusted Member
*

Karma: +12/-16
Offline Offline

Posts: 151


And all that could have been


« Reply #7 on: November 19, 2010, 15:41:25 PM »

Γεια σου Argie, *Smiley*

κατάλαβα ακριβώς τι λέει ο trelos123.
Και τον απάντησα ότι δυστυχώς σ'αυτή τη στιγμή δεν μπορούμε να κάνουμε έλεγχο αν κάποιος άλλος παίκτης είχε μπει
σε ξένο λογαριασμό.  Huh? *Smiley*
Logged


Johnnie
Greek Community Manager

Ελληνική Fan Page
trelos134
Guest
« Reply #8 on: November 29, 2010, 00:26:41 AM »

βρηκα την λυση για το σπασιμο των κωδικων.οποιος θελει ας μου μιλησει.
Logged
Manius
Guest
« Reply #9 on: January 09, 2011, 20:04:38 PM »

Αρχικά...
δεν εχω αλλο τηλ πλεον για να το βαλω για κωδικο...χαχαχαχα
το τελευταιο ειναι αυτο που εβαλα τωρα !!

Δεν υπάρχει ποιο εύκολο πράγμα να σπάσει από κωδικό που περιλαμβάνει μόνο αριθμούς... Σου προτείνω να βάλεις για κωδικό κάτι το οποίο να έχει και γράμματα (κεφαλαία και μικρά) αλλά και αριθμούς, με αυτόν τον τρόπο θα τους κάνεις την ζωή πιο δύσκολη και ίσως ψάξουν άλλον στόχο...
(πχ. Op3raRulz)

Αυτά είναι τα πράγματα σε εκείνη την στιγμή - αυτοί οι έλεγχοι έχουν σταματήσει - εν αναμονή μιας άλλης απόφασης.

Λογικά θα βάλλουν κάποιο σύστημα που να εμποδίζει την είσοδο από διάφορες IP στον ίδιο λογαριασμό... Ίσως να στέλνουν ένα e-mail επιβεβαίωσης ή κάτι τέτοιο... Δεν ξέρω τι ακριβώς αλλά είμαι περίεργος να δω τι θα γίνει...

βρηκα την λυση για το σπασιμο των κωδικων.οποιος θελει ας μου μιλησει.

Βασικά θέλω εγώ να μου πεις την λύση... Αν είναι μπορείς να την δημοσιεύσεις εδώ, αν δεν θέλεις στείλε μου προσωπικό...
Logged
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!