Imperia Online International
March 28, 2024, 16:35:43 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: 1 ... 21 22 [23]   Go Down
  Print  
Author Topic: Hungarian forum / magyar fórum  (Read 123941 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
BoMiki
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #330 on: July 21, 2014, 12:03:34 PM »

sziasztok!

Szövetséget keresnék az FB 6-os világban. Még csak most ismerkedek a játékkal, de aktív vagyok napi szinten többször akár több órát tudok vele foglalkozni.
Keressen meg aki szívesen látna. A játékban próbáltam meghívókat kérni Magyaroktól de valahogy senki sem aktív...
üdv
Logged
veziir
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #331 on: August 14, 2014, 22:35:13 PM »

Hali
Érdeklődnék, a régi verzióba játszik valaki
mármint aktív világot keresnék 6-700 as távolsággal
Logged
Deino
Translators
*

Karma: +8/-0
Offline Offline

Posts: 39



« Reply #332 on: October 13, 2014, 15:03:51 PM »

2014.09.26:
Barbárok:

Üdvözlet, hatalmas harcosok!

Ma, bevezettük a Barbár Táborokat az Imperia Online 6. Verziójába.

A Barbár Táborok új települések a Globális Térképen, amelyeket elpusztíthatsz, és begyűjtheted érte a jutalmadat. Ezeknek a száma meg van határozva egy bizonyos területen, és miután egyet elpusztítasz, egy másik jelenik meg valahol a közelben. A Barbár Táborokhoz egy csomó új mechanika tartozik, amelynek egy része már most is látható, egy része pedig később lesz majd meglepetés.

De ne szaladjunk ennyire előre, nézd meg a listát ami a mai frissítéssel bekerült a játékba:

- 3 fajta különböző Barbár Tábor van - Fosztogatók, Hódítók és Rabszolga-kereskedők, mindegyiknek megvan a maga specifikációja.
- Jutalom: Ha legyőzöl egy Barbár Tábort a zsákmány a Kincstárban jelenik meg, biztonságban elrejtve egy érckoporsóban, amelyet felhasználhatsz egyszerre, vagy eltárolhatod későbbre is.

Egy kisebb leírás a különböző típusokról:
- Fosztogatók: Heves viharként dúlják a földeket, fosztogatnak, gyújtogatnak és népírtanak. Kiegyensúlyozott seregükkel és ravaszságukkal könnyen elérik a céljukat. A jutalom értük nyersanyagok.
- Hódítók: Ők diadalmaskodnak a sebezhető királyságok felett. Seregüket kevés lovas és nagyon sok gyalogos képzi, ugyanis városfoglalásra szakosodtak. A jutalom értük nyersanyagok.
- Rabszolgatartók: Kegyetlen nomádként viselkednek, levadásszák és elfogják a védtelen embereket, rabszolgaként bánnak velük, kereskedésre bocsájtják őket. Seregeik gyors és hirtelen támadásúak, így szinte teljes mértékben lovasság. A jutalom értük nyersanyagok és szabad népesség.

A Barbárok már a kapudnál vannak! Mozgósítsd az egységeidet, kémleld ki a táborukat és tegyél meg mindent, még mielőtt megerősödnének... vagy pedig lehet hogy már Holnap te könyörögsz nekik némi arany fejében, hogy béke lehessen!

===============

Új Tábornok fejlődési rendszer:

Büszkén mutatjuk be a legutolsó frissítésünket az Imperia Onlineban, amellyel teljesen újrahangoltuk és kiegyensúlyoztuk a Tábornokok tapasztalatszerzését. Az új és továbbfejleszett rendszernek lehetővé kell tennie, hogy mindketten előre meg tudják jósolni a Nemes fejlődését, a harci tapasztalat elosztása 'igazságosabb' és számos tényező befolyásolja a csatákat. Kérlek ismerkedj meg az alapvető szabályokkal amelyek meghatázozzák a Tábornokok fejlődését:

- A Csatában van egy úgynevezett Tapasztalat 'Csík' amellyel előre ki lehet számítani, a Nyertes és a Vesztes játékos tapasztalatszerzését. A Nyertes megkapja a Tapasztalat 'Csík' 100%-át, míg a vesztes csak a saját 40%-át kapja.
- A pontkülönbség a játékosok között döntő fontosságú, ha gyengébb az ellenfél, azért kevesebb XP jár, ha erősebb akkor értelemszerűen több.
- A Tábornok jelenlegi szintjét is figyelembe vesszük, amennyiben egy kezdő tábornokkal sikerül legyőzni egy veterán tábornokot, akkor biztosan sok tapasztalatot szerez a csatából.
- Hadsereg mennyiségi ügyek: A Tábornok nem lép szintet, amennyiben egy üres helyőrséget támad!
- Zord tanulságok a háborúban: neked és az ellenség áldozata is növeli az XP mennyiségét a csatában.
- Hosszabb csatával több XP szerezhető. Minden körben növeli a megszerzett XP-t. Ugyanakkor nem jár ilyen XP bónusz amennyiben a csata kevesebb mint 6 körből áll.
- Amennyiben a támadónak sikerül lerombolnia az Erődöt akkor az további XP-t jelent a Tábornoknak, amely szinten az Erőd lerombolódott. Magasabb szintű Erőd lerombolása több XP-t eredményez.
- Az XP szerzés 25%-al kevesebb NPC támadása esetén, mintha egy játékos lenne megtámadva!
- Egy csata nem adhat több mint 2000 xp-t a Tábornoknak!
« Last Edit: October 13, 2014, 15:06:41 PM by Deino » Logged

==================
Hungarian translator
==================
Magyar fordító
TakaoHiroyuki
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #333 on: November 21, 2014, 18:52:17 PM »

Sziasztok!

Pár napja játszom a v6 191-en.

Már átnyálaztam a FAQ-ot és a fórumot is, de az istennek sem tudom elküldeni máshoz házasságba vagy akár udvaroncnak sem a karaktert. 21 éves már és nem megy.

Már mindent kipróbáltam. Leszedtem azt, hogy trónörökös, kivettem a tábornokból és a kormányzóságból. Aztán fel is ruháztam mindenfélével különböző variációkban.
Keresem azt az ikont amire hivatkozik a FAQ is, de nem találom. Egyszerűen nem jelenik meg.
A gyűrű ikonnal meg csak udvarban levőt tudnék hozzá adni de azt nem szeretném.

Van valami egyéb amit tudnom kellene, hogy hogyan tudom elküldeni?

Köszönöm előre is.

TakaoHiroyuki
« Last Edit: November 21, 2014, 18:55:38 PM by TakaoHiroyuki » Logged
imi.x
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #334 on: January 28, 2016, 20:08:48 PM »

Üdv!
Olyan gondom lenne,hogy nem facebook-ról szoktam csatlakozni a játékhoz hanem böngészőből és ha facebook-on szeretnék belépni,akkor a facebook alkalmazás nem látja azt a szervert amin éppen játszok.Hogy tudom megcsinálni,hogy facebook alkalmazásban is be tudjak csatlakozni arra a szerverre amin éppen játszok?
Mert így nem tudok ismerősöknek ládákat küldeni.
A segítséget előre is köszönöm! *Smiley*
Logged
igennem
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 17


« Reply #335 on: May 11, 2016, 13:20:00 PM »

hát én eddig nem is tudtam, hogy van imperia online a facebookon is *Grin*
Na sebaj, most kiprobaltam, de tenyleg bedob valami random vilagba es nem arra, ahol eddig is jatszottam a bongeszoben. Nem lehet valahogy a facebookon masik vilagba belogolni?
Logged
Pages: 1 ... 21 22 [23]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!