Imperia Online International
March 19, 2024, 11:23:16 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: 1 ... 19 20 [21] 22 23   Go Down
  Print  
Author Topic: Klauskite kas neaišku  (Read 179071 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
MindStep
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 0



« Reply #300 on: August 19, 2011, 13:00:13 PM »

plesk provincijas ir augink jas, resursai labai sparciai augs.
be to kelk piliu lv kiekvienoje provincijoje, nes naujas pilies lv prideda +10% resursu.
Paskui bus ne resursu augimo problema o ju slepime nuo priesininku.
o tas biciukas, turbut pries pat tau uzpuolant patraukia resursus is puolamos provincijos.
Logged
maeof
Back in Business.
Moderator
*

Karma: +183/-61
Offline Offline

Posts: 746



WWW
« Reply #301 on: August 19, 2011, 13:04:41 PM »

Sveikas,

1. Kokį puolimo būda ant jo "darote"? Pilies apgultį(Fortress siege), Field battle(Lauko mūšis), Pillage(Plėšikavimas).
   Yra galimybė, kad resursų yra tiek, kad juos visus jūsų priešas sugeba sutalpinti į Imperial Reserve (Saugyklą, rezervą).
   Beto taipogi yra galimybė, kad jis dažnai resursus išleidžia jums beateinant.

2. Na aš tai toje pačioje versijoje surinkau iki 10 centr. vienas pats, tai per kokius 5-6 mėn.. Aš buvau geležinis(Imperian), žinoma daug puoliau, daug kovojau ir pan.
   Kiti žaidėjai sugeba surinkti dvigubai greičiau, vat nežinau kaip, turbūt jau jų paslaptis. Kitiems padeda alijansas, visi alijanso nariai paaukoja aukso rinkėjui šiek tiek savo iždo, kitaip sakant paremia.

 Taipogi keli patarimai, daug pulti, jeigu sugebate, suskaldyti kariuomenę ir šluoti visas provincijas vienu metu, statyti fermas - namus, kaupti ir verbuoti savo populiaciją. Taip pat yra neblogai visur pasikelti Temple(šventykla), bo tada galite pakelti mokesčius kaimiečiams. Svarbiausiai, kad jie būtų laimingi. Keli kreditai irgi būtų ne pro šalį. Svarbiausia mano manymu ekonomika maišyti su kariavimu, jeigu norite vienas pasiekti dešimtą centralizaciją.

Tai tiek pradžiai, jei kas dar neaišku, rašykit, visi sukibsim ir padėsim išpręst problemas, sėkmės. *Smiley*
Logged

by Koramae.
MindStep
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 0



« Reply #302 on: August 19, 2011, 13:26:07 PM »

Sveiki ce ir vel as uzkabino mane tas zaidimas yapc, kai darbe nebuna kas veikt , bet vis iskyla man kazkokiu klausimu *Smiley* 1. Puldinejau toki zmogeli darydavau pilies apgulti parsinesdavau tu resursu ( aukso, gelezies ir t.t) ir dabar nebesuprantu uzpuolu laimiu ta kara viska pries tai jy nusnipinedavau ar turi resursu, kad isitikinciau kad bereikalo nepult  , bet dabar nebesuprantu visa laika nebeparnesu nieko visko po 0 .. nors jis turi resursu kame ce reikalas?
2. Dabar as siaip ne taip sutaupiau beplesikaudamas ir taupydamas ant centralizacijos lygio 6, kolonicacijai reikalingas 10 lygis , mano apskaiciavimais ce man metus laiko reiks taupyt kad galeciau pasiekt ta lygi gal turi kokiu patarimu kaip resursu pasidaugint ar as ce kazko dar nezinau ? nu tam kartui tiek savais zodziais kaip mokejau taip paklausiau aciu uz atsakymus:) iki.

beje... kelk biurokratijos lygi kad visu prov efektyvumas butu 100%
Logged
operatorius
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #303 on: August 19, 2011, 14:06:05 PM »

Sakai plesti provincijas, nu tobulinu visus ir karinius ir ekonominius kiek galiu , o kas ta provincija mana supratimu as provinciju turiu tik viena? kitas  galesiu turet tik tada kai galesiu ikurt kolonija, o kad ikurt kolonija reikia dasigyvent iki kolonicacijos.. kaip minejau praitam poste iki jo maaan laaaabai dar toli *Smiley*  dar del to biciuko kur sakei , kad tas pats bairis su nuliniu resursu parnesimu ir is kito zmogaus taip pat parejau su nuliais nors jis turejo tu resursu ir t.t idomiai ce..
 maeof seniau darydavau plesikavima bet dabar visad pilies apgulty nes naudingiau man atrodo:) O ka duoda tas lauko musis?  gal yra galimybe pastoviai puldinejant zmogu perimti jo tvirtove ? Dar idomu del tu provinciju esu pastebejas biciukas turi vos ne trigubai maziau tasku uz mane, o pas jy jau kokios 4 provincijos  tai kaip ce taip dasigyvent? lauksiu atsakymu gryzes namo *Smiley*
Logged
MindStep
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 0



« Reply #304 on: August 19, 2011, 14:11:07 PM »

nemasyk centralizacijos su kolonizacija.
Pilma tobulink centralizacija, kiekvienas jos lv leidzia uziimti nauja provincija.
nuolant puldinejant priesininko pilis tau neatiteks, greiciau jis kap[ituliuos nuo taves, tada negalesi pulti jo kuri laika.
Logged
operatorius
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #305 on: August 19, 2011, 14:35:02 PM »

dabar jau daug aiskiau, o kad aiskiau iki galo butu kaip uzimti ta nauja provincija?
Logged
maeof
Back in Business.
Moderator
*

Karma: +183/-61
Offline Offline

Posts: 746



WWW
« Reply #306 on: August 19, 2011, 15:10:53 PM »

dabar jau daug aiskiau, o kad aiskiau iki galo butu kaip uzimti ta nauja provincija?

Spauskite ant Imperial Map (jis randamas viršuje, visai šalia prie Global map (pasaulio rutulio). Suradę galimą ir norimą pronvinciją spauskite ant jos kairiuoju pelės mygtuku, išmestoje lentelėje spauskime Annex (Aneksuoti). Šis veiksmas paprašys pasiųsti savo kariuomenę ir jeigu pasiseks užims tą provinciją kurią norėjote.

Nepamirškite prašnipinėti prieš provincijos aneksavimą, nes nežinia kas ten gali laukti. (kareivių būriai ar aukštas tvirtovės lygis) *Smiley*
Logged

by Koramae.
clapdown
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 8


« Reply #307 on: September 18, 2011, 18:06:55 PM »

Kadangi paguonis siulo pagalba tai reikia naudotis  *Grin* Man reikia pagrindiniu skirtumu tarp imperians ir nomads rasiu. Kame pliusai ir kur minusai kiekvienos rases. Su kuria patys zaidziat?
Logged
Zydrius
Translators
*

Karma: +15/-4
Offline Offline

Posts: 74


« Reply #308 on: September 18, 2011, 20:19:57 PM »

Kadangi paguonis siulo pagalba tai reikia naudotis  *Grin* Man reikia pagrindiniu skirtumu tarp imperians ir nomads rasiu. Kame pliusai ir kur minusai kiekvienos rases. Su kuria patys zaidziat?

Aš praktiškai išvis IO2 nežaidęs, bet imperialistų kariai brangesni negu klajoklių. Imperialistų visi kariai man rodos iš senosios IO atėję, tik turi naujų ypatybių. Klajoklių kai kurie kariniai daliniai sutampa, bet turi ir naujų, pvz.: iečių metikai, šarvuotoji kavalerija, raitieji lankininkai  ir šarvuotieji raitieji lankininkai (bet paladinų atrodo, nėra *Grin*). Klajokliai dar berods greitesni yra (tik gal apgulties mašinos abiejų vienodai lėtos). Dar gali būti, kad tik imperialistai gali gynybinius įtvirtinimus statyti, bet šito tikslia nežinau. Dar žaidžiant su kredais berods galima imperialistų karių gamybą pagreitint. Kurie geriau - nežinau ;P.
« Last Edit: September 19, 2011, 15:32:50 PM by Zydrius » Logged
maeof
Back in Business.
Moderator
*

Karma: +183/-61
Offline Offline

Posts: 746



WWW
« Reply #309 on: September 19, 2011, 18:45:33 PM »

Trumpai ir neaiškiai:

pirmus eros mėnesius būti geriau klajokliu, po kelių mėnesių, jeigu gerai žaidi geriau būti imperialistu, nes poto kai pereina į elitą geležiniai, tada jau šakės visiem būna klajokliam. Asmeninė patirtis v5 versijoje, apie 5-6mėn žaidimo pirmame v5 versijos pasaulyje: r82
Logged

by Koramae.
Zydrius
Translators
*

Karma: +15/-4
Offline Offline

Posts: 74


« Reply #310 on: September 19, 2011, 19:36:05 PM »

Tu imperialistus vadini "geležiniais"? *Grin*. Liūdnoką dainą klajokliams užtraukei *sad*
« Last Edit: September 19, 2011, 19:36:40 PM by Zydrius » Logged
maeof
Back in Business.
Moderator
*

Karma: +183/-61
Offline Offline

Posts: 746



WWW
« Reply #311 on: September 22, 2011, 19:45:06 PM »

Tai tiesiog mūsų sukurta sąvoka IO r82 karalystės alijanse, mūsų chat`e, kuri turi asociacija tik su imperialistų "metaliniais šarvais", o klajoklių "odos šarvai".

 *pardon*
Logged

by Koramae.
Zydrius
Translators
*

Karma: +15/-4
Offline Offline

Posts: 74


« Reply #312 on: September 23, 2011, 08:54:39 AM »

Čia rimtai yra galimybė v5 sugerinti šarvus, tarkim nuo odinių iki geležinių ar pan.? Jei klajokliai geriau odinių neneša, tai aš sunkokai įsivaizduoju jų šarvuotą kavaleriją (katafraktus) be metalo *Grin*.
Logged
Archerda
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #313 on: November 21, 2011, 23:39:33 PM »

Sveiki,klauskite kas neaisku.Pasistengsiu atsakyt i klausimus kiek sugebesiu.Tikiosi kad prisijungs ir lietuvaiciai kurie senai zaidzia ir daugiau uz mane zino.I foruma uzsuku keleta kartu per diena,jei bus klausimu apsilankysiu ir daugiau:)*Smiley*
sveiki esu pastebejas kad kas laika atsidaro nauji ream kur visi loshia nuo 0 gal kas zino kada atsidarys naujas? nes daba buvo 84 kada sekantis ishkanksto dekui
Logged
Archerda
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 0


« Reply #314 on: November 21, 2011, 23:43:09 PM »

sveiki pastebejau kad nauji ream atsidaro kaskazkiek laiko kad visi galetu pradeti nuo 0.. tai gal kas zino kada vel naujas atsidarys?
Logged
Pages: 1 ... 19 20 [21] 22 23   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!