Imperia Online International
March 29, 2024, 09:34:28 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Go Down
  Print  
Author Topic: Lithuanian Forum (manuals in Lithuanian too! almost...)  (Read 34181 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
gromadas
Private
*

Karma: +5/-0
Offline Offline

Posts: 3


« Reply #45 on: January 19, 2009, 20:58:52 PM »

jiem turbut nepatiko, kad lietuviai buvo 4toj vietoj tai keliese susoke sumuse, kad net trumpam buvom aliansa isformave..... paskui vel staigiai susibegom - dabar jau nebesoka dauguma..... nors ir sedim tik 20toj vietoj...... *sad*


Ne klysti beda tame kad kara skelbia visi tada kai mato kad dauk stipresnis tau paskelbe tai tikisi atlupti po ju *Smiley* o kai keliata karu reikia ishsirinkti prieshus ir kariauti pagal karo pabaigos laika ir galimybes ... o ishlakstyti zema bet kartais tenka ... 1 realme panaikinom alianca kad bulgaram pralaimejima ikalti o tai ple daunai citindami priesh mus pirma kara laimejo *sad* o man 1h pritruko normaliai ji laimeti gavau bana ishbuves 23h online *sad* ankshciau 24 galmejo *Smiley*)
Logged
maeof
Back in Business.
Translators
*

Karma: +183/-61
Offline Offline

Posts: 746



WWW
« Reply #46 on: January 19, 2009, 21:17:45 PM »


Ne klysti beda tame kad kara skelbia visi tada kai mato kad dauk stipresnis tau paskelbe tai tikisi atlupti po ju *Smiley* o kai keliata karu reikia ishsirinkti prieshus ir kariauti pagal karo pabaigos laika ir galimybes ... o ishlakstyti zema bet kartais tenka ... 1 realme panaikinom alianca kad bulgaram pralaimejima ikalti o tai ple daunai citindami priesh mus pirma kara laimejo *sad* o man 1h pritruko normaliai ji laimeti gavau bana ishbuves 23h online *sad* ankshciau 24 galmejo *Smiley*)

As tai propocingai pr pc sedziu  *pardon* , zinau kad labai reikia kartais kovot, bet akys svarbiau  *hmm* jau ir taip su achkarikais vaikstau  *freak*
Logged

by Koramae.
gromadas
Private
*

Karma: +5/-0
Offline Offline

Posts: 3


« Reply #47 on: January 19, 2009, 21:28:03 PM »

As tai propocingai pr pc sedziu  *pardon* , zinau kad labai reikia kartais kovot, bet akys svarbiau  *hmm* jau ir taip su achkarikais vaikstau  *freak*

nu ash irgi *Smiley* siaip nesedejau ash tik paskutnias 5h  neatsijunginejau *Smiley* kas 40-50min paspaudi refresh toks ir online buvimas *Smiley* tik va bana gavau tada kai armija turejo grizti po 5 min ir buciau pasiuntes i pilaginama povincija ja ir laimejes kara *Smiley*)) o siaip dazniausia mano armija laksto toli toli  turiu 8 lvl cartografija ir niekada nenoreciau didesnes *Smiley* ~7h ramybes pasaka *Smiley*
Logged
maeof
Back in Business.
Translators
*

Karma: +183/-61
Offline Offline

Posts: 746



WWW
« Reply #48 on: January 19, 2009, 22:08:45 PM »

nu ash irgi *Smiley* siaip nesedejau ash tik paskutnias 5h  neatsijunginejau *Smiley* kas 40-50min paspaudi refresh toks ir online buvimas *Smiley* tik va bana gavau tada kai armija turejo grizti po 5 min ir buciau pasiuntes i pilaginama povincija ja ir laimejes kara *Smiley*)) o siaip dazniausia mano armija laksto toli toli  turiu 8 lvl cartografija ir niekada nenoreciau didesnes *Smiley* ~7h ramybes pasaka *Smiley*

tavo tiesa, nu gerai varau gult rytoj egzas man is istorijos  *xxx*
Logged

by Koramae.
paguonis
Guest
« Reply #49 on: January 19, 2009, 23:10:44 PM »

Nu va jau ir prasideda....Kas gudresnis....kas ilgiau zaide...va tokie mes broliai ir esame,todel topiniai zaidejai(Visuose karalystese) ir nesuburia konkretaus alo. As zaidziu tik pirma era,pagal tashkus esu zemai,bet puse eros ir nezaidziau.
Jums pakomentuot galetu ritleh,kuris turbut juokais netveria is to kas labiausiai cia patyres(ritleh yra 1 vietoje pagal garbe 31 karalysteje) ir galiu pasakyt tik tiek kad tikriausiai draugiskiausias is lietuvaiciu(kurios sutikau).Vyrai jai jau yra noras(pas mane svajone) sukurt LIETUVISKA gera ala,tai meskim tuos kas labiau patyres per borta.Bendravimas geriausias yra skype,dalinies patirtim ir patarimais,pavaduoji draugus nekreipdamas diemesio i taisykles,ir judi pirmyn.Pasiuliau 31 karalyste todel kad pagal dabartini issidestyma,jeugu zaistu,tai visi geriausi(o lietuviai yra geriausi)realmo zaidejai geografiskai labai gerai issideste,o atejus naujiem zaidejam tai uzsipildytu kai kurios spragos,issipliestu grandine.
As su malonumu eiciau zaisti i realma su trumpesne era,siulykite kur buriames ir parodom ne tik bulgaram kas cia seimininkas.As net neabejoju kad jei zaistu ritleh,vileu,godas,arte,maeof,as,aiwa,gromadas tai bet kokiame realme butu galima taikyt i pirma vieta.
Visiems sekmes.Uz 3 dienu pradedu forsuot normandus *Smiley**Smiley**Smiley* Paziuresim kokie tie bulgarai kieti *Smiley**Smiley**Smiley**Smiley*
Logged
gromadas
Private
*

Karma: +5/-0
Offline Offline

Posts: 3


« Reply #50 on: January 19, 2009, 23:54:16 PM »

galime pirmam pabandyti tuoj turetu prasideti *Smiley*  o siaip blemba koks neiprastas vaizdas tuose kituose relmuose *Smiley* priprates prie paprasto vaizdelio o cia *Smiley*)) teko buti ir man pirmam pagal militarke realme beveik jai ne vienas cytinantis rumunas *Smiley* po to gal 5 eras banus gaves *Smiley*
Logged
paguonis
Guest
« Reply #51 on: January 19, 2009, 23:56:29 PM »

tai tegul pasisako kiti ka galvoja.As esu bandes antra,bet labai nepatiko.
Logged
gromadas
Private
*

Karma: +5/-0
Offline Offline

Posts: 3


« Reply #52 on: January 20, 2009, 00:05:27 AM »

tai tegul pasisako kiti ka galvoja.As esu bandes antra,bet labai nepatiko.
Man totaliai dzin kokiomis taisyklemis *Smiley* reikia priprasti tik prie apipavidalinimo *Smiley* 1 taisykles kad matai kada prisijunges ar atsijunges *Smiley* gali gaudyti  turi padaryti 6h pertrauka *Smiley*
Logged
artas999
Private
*

Karma: +7/-3
Offline Offline

Posts: 5


« Reply #53 on: January 20, 2009, 09:14:05 AM »

Vat man ta taisykle ir nepatinka, kad reikia daryti priverstine 6 val pertrauka tada visi subėga ir išnešioja tavo sienas po plyta arba padaro valstiečiu pakasynas. Aš noriu būti pats savo laiko šeimininkas.......... žaisiu 25 ir pradėsiu 31
Logged
gromadas
Private
*

Karma: +5/-0
Offline Offline

Posts: 3


« Reply #54 on: January 20, 2009, 10:07:55 AM »

Vat man ta taisykle ir nepatinka, kad reikia daryti priverstine 6 val pertrauka tada visi subėga ir išnešioja tavo sienas po plyta arba padaro valstiečiu pakasynas. Aš noriu būti pats savo laiko šeimininkas.......... žaisiu 25 ir pradėsiu 31

O ash ta taisykle dievinu *Smiley* man tai geriausia taisykle *Grin*
Logged
rimini
Guest
« Reply #55 on: January 20, 2009, 11:58:23 AM »

Pagoniui: kiek skaiciau, kai prasideda nauja era keiciasi ir zaideju vieta zemelapyje
Logged
gromadas
Private
*

Karma: +5/-0
Offline Offline

Posts: 3


« Reply #56 on: January 20, 2009, 12:04:38 PM »

Pagoniui: kiek skaiciau, kai prasideda nauja era keiciasi ir zaideju vieta zemelapyje

Tikrai keiciasi *Smiley* keiciasi ir provinciju ishsidestimas viskas keiciasi *Smiley*
Logged
rimini
Guest
« Reply #57 on: January 20, 2009, 12:32:23 PM »

Del aljansu karu galiu pasakyti, kad tik zaidimo pradzioje jie atspindi aljanso stipruma. Paskui atsiranda daug mirusiu ir kit juos puldineja del vietos aljansu reitinge. Kas dabar vyksta 31-oj karalystej. Nei Hitlerio nei manes tie reitingai per daug nedomina. Mes cia del kariniu tasku
Logged
gromadas
Private
*

Karma: +5/-0
Offline Offline

Posts: 3


« Reply #58 on: January 20, 2009, 15:05:00 PM »

Del aljansu karu galiu pasakyti, kad tik zaidimo pradzioje jie atspindi aljanso stipruma. Paskui atsiranda daug mirusiu ir kit juos puldineja del vietos aljansu reitinge. Kas dabar vyksta 31-oj karalystej. Nei Hitlerio nei manes tie reitingai per daug nedomina. Mes cia del kariniu tasku

Siai 4 men realmuose sunku toki dalyka rasti . Mire alainsai dazniausia buna  per mazi kad galmetu skelbti kara arba nebeturi 5 nariu *Smiley* o ir siaip negali skelbti karo jai tavo aliancas 5x didesnis ar mazesnis *Smiley* o siaip jus su creditais zaqidziate ar be ju ?  siaip idomu
Logged
maeof
Back in Business.
Translators
*

Karma: +183/-61
Offline Offline

Posts: 746



WWW
« Reply #59 on: January 20, 2009, 15:23:20 PM »

Hm, kas zais R10? As jau 7 points turiu  *freak*
Logged

by Koramae.
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!