Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 08:25:03 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Nekulturne poruke u IO  (Posjeta: 8925 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ironmaiden
Sergeant
**

Karma: +5/-14
Offline Offline

Postova: 60


Profil
« Odgovor #30 na: Prosinac 30, 2009, 06:03:35 »

zaključak:mi hrvati imamo najljepšu zemlju al najjadnije ljude  Undecided
Evidentirano
Silvio
Captain
****

Karma: +62/-60
Offline Offline

Postova: 311


kostrena@hotmail.com
Profil WWW
« Odgovor #31 na: Prosinac 30, 2009, 06:07:22 »

zaključak:mi hrvati imamo najljepšu zemlju al najjadnije ljude  Undecided

Aj pa nije baš tako tragično  *freak* *freak*
Evidentirano


Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #32 na: Prosinac 30, 2009, 07:11:53 »

Nije tragično. Ima odličnih ljudi i dosta sam ih sreo. Ali da imamo najveći broj onih drugih, to opet stoji.
Evidentirano

artwarrior
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 184


Profil
« Odgovor #33 na: Prosinac 30, 2009, 08:08:10 »

I iskreno, stranci se ne vrijeđaju ni 1/100 koliko mi s područja Balkana. Samo ocrtava naš mentalitet. One poruke za 1 kredit su maknute zbog koga? Zbog nas. Tko jedini vrijeđa putem pitaj za pomoć. Balkanci. Nisam naletio na niti jednu na engleskom.
 Grin Grin Grin Embarrassed *freak*
Evidentirano

ironmaiden
Sergeant
**

Karma: +5/-14
Offline Offline

Postova: 60


Profil
« Odgovor #34 na: Prosinac 30, 2009, 08:23:39 »

Nije tragično. Ima odličnih ljudi i dosta sam ih sreo. Ali da imamo najveći broj onih drugih, to opet stoji.

da to sam mislio čast iznimkama  Wink
Evidentirano
Bobosmrad
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #35 na: Ožujak 22, 2010, 05:03:16 »

Ovako, neki lik me reportao sto sam mu reko da nema muda. Nakon toga administrator me kaznio,  i ne mogu vise slat poruke. Pa dajte ne budite takve picajzle, nije da sam mu  Lips Sealed ao mater ili nesto tako.

Cim neko prdne ovaj ga reporta i dobije kaznu. Alo admini, to se odnosi na vas. Nije u redu da kaznjavate radi bezveznih sitnica.
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #36 na: Ožujak 22, 2010, 08:09:57 »

hehehe potpuno se slazem s tobom.... tak je i mene jedan, samo zato jer sam mu rekao da je budala mislim, ak se dobro sjecam... ljudi su  Lips Sealed  sta ces
Evidentirano
_Spartak32
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 18


Profil
« Odgovor #37 na: Ožujak 23, 2010, 02:41:48 »

hehehe potpuno se slazem s tobom.... tak je i mene jedan, samo zato jer sam mu rekao da je budala mislim, ak se dobro sjecam... ljudi su  Lips Sealed  sta ces
Pa zar Budala za tebe nije uvreda? I ne kontam takve igrace cim ga neko napadne odmah pise da je glup ,budala ili neznam sta vec,,,ako nemozete podnjeti poraz manite se igre i idite na pecanje,,,
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #38 na: Ožujak 23, 2010, 05:06:29 »

pa normalno da budala nije uvreda Grin to je postapalica Tongue (salim se) i btw, ti si isto jedna od pizza koji odmah prijavljivaju, tj tuzakaju je li??? dal ti uopce znas da u osnovnoj skoli uce kako je tuzakanje uciteljici ruzno...
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #39 na: Ožujak 23, 2010, 08:46:08 »

Da, ali u osnovnoj školi vas uče kulturi ponašanja, što se smije, što se ne smije, kako bi se trebalo ponašati. Nazivanje ljudi pogrdnim imenima, ružnim riječima... je uvredljivo. To što vi ne vidite ništa loše kad ljude zovete budalama, idiotima.... i mnogim gorim stvarima, ne znači da to nije uvredljivo.
Evidentirano

Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #40 na: Ožujak 23, 2010, 12:57:17 »

jasno da je uvredljivo.... to uopce nije upitno.... nego me samo zivcira kad odmah krenu prijavljivanja, ko da sam mu mamu spominjao il nekaj, pre Lips Sealed sko mi je to. al to sam samo ja
Evidentirano
_Spartak32
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 18


Profil
« Odgovor #41 na: Ožujak 23, 2010, 01:00:41 »

pa normalno da budala nije uvreda Grin to je postapalica Tongue (salim se) i btw, ti si isto jedna od pizza koji odmah prijavljivaju, tj tuzakaju je li??? dal ti uopce znas da u osnovnoj skoli uce kako je tuzakanje uciteljici ruzno...
Tebe izgleda nisu ni u skoli niti kod kuce ucili ljepom ponasanju pa zato nemas kulture kad druge nazivas budalama! Pa naormalno da cu prijaviti kad me netko nazove budalom,,,i za svakog normalnog covjeka je to uvreda,,,a posto vidim da za tebe to nije uvreda onda mislim da vise nemamo ocemu raspravljati,,,
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #42 na: Ožujak 23, 2010, 01:04:11 »

isss... gdje sam ja rekao da to nije uvreda??? daj procitaj gornji post... i ne mislim pritom na to, nego kako odmah svi prijavljuju i tuzakaju samo, dobro da jos ne pozove i mamicu pa da se ne rasplace
Evidentirano
ironmaiden
Sergeant
**

Karma: +5/-14
Offline Offline

Postova: 60


Profil
« Odgovor #43 na: Ožujak 23, 2010, 07:04:09 »

pa šta se ljutite
mene je jedan konstanto vrijeđao da sam  Lips Sealed  da idem i  Lips Sealed em si mater itd itd bilo je jedno 4-5 poruka i ja ga naravno prijavio
i pratio sam par dana da vidim oće li dobit flaster..i šta mislite je li dobio flaster...Huh?
Evidentirano
tomislav08
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #44 na: Ožujak 23, 2010, 08:05:13 »

ja mislim da ljudi preozbiljno shvaćaju ovo pa ovo je igra ok ratuje se napada se ali svi smo iz hrvatske a što se tiće vrijeđanja ne razumijem čemu to,jednostavno napraviš kontranapad  i srušiš mu utvrdu ili već ako voliš porobiš još ako imaš manje bodova to mu je još veča uvreda nego da si mu sve po spisku.i nije istina da samo mi vrijeđamo nego i stranci jer igram i internacionalni realm pa sam nadobivao se takvih poruka,ali nekak ljepše zvući na engleskom hehehehe
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!