Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 03:06:41 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Cro2-era 8  (Posjeta: 4744 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #15 na: Veljača 12, 2017, 09:43:22 »

http://prntscr.com/e7vh7p
stvarno veće sprdnje nisam dugo vidio Grin
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #16 na: Veljača 19, 2017, 10:21:04 »

ako pisem sa poliop,... nemora znacit da igram sa poliop Grin Grin,....privlaka je dobar igrac i ja ga postujem bezobzira sta je  proslu eru khaal sa njegovog racuna vrijeđao sve igrace saveza 300sg i pljuvao po svima,.. i on igra svoju igru,skriva se po kolonijama i gleda kako ce di sta pohvatat,..a tko sam i sta sam to je moja stvar i stvar igraca u mom savezu,...a privlaka zna gdje me moze naci i ako misli da moze proci sa svojom vojskom neka samo dojde,nisam ja 2m slabiji od njega,..nikad bio,.. Lips Sealed
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #17 na: Veljača 20, 2017, 09:03:07 »

ako pisem sa poliop,... nemora znacit da igram sa poliop Grin Grin,....privlaka je dobar igrac i ja ga postujem bezobzira sta je  proslu eru khaal sa njegovog racuna vrijeđao sve igrace saveza 300sg i pljuvao po svima,.. i on igra svoju igru,skriva se po kolonijama i gleda kako ce di sta pohvatat,..a tko sam i sta sam to je moja stvar i stvar igraca u mom savezu,...a privlaka zna gdje me moze naci i ako misli da moze proci sa svojom vojskom neka samo dojde,nisam ja 2m slabiji od njega,..nikad bio,.. Lips Sealed
gluplji odgovor dugo nisam čuo,ne igram ovo  Lips Sealed  duže vrijeme ali napisati "skriva se po kolonijama i gleda kako ce di sta pohvatat" pa koliko se sjećam isto to se radilo i prije 2god,pogotovo ako ima barem jedan igrac vojno jaci od tebe koji te može kontrirati ,to je sada zabranjeno ili?
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #18 na: Veljača 25, 2017, 08:52:26 »

gluplji odgovor dugo nisam čuo,ne igram ovo  Lips Sealed  duže vrijeme ali napisati "skriva se po kolonijama i gleda kako ce di sta pohvatat" pa koliko se sjećam isto to se radilo i prije 2god,pogotovo ako ima barem jedan igrac vojno jaci od tebe koji te može kontrirati ,to je sada zabranjeno ili?

kad vec ne igras nemoj ni komentirat,...nitko te netjera da ista komentiras,..koliko si ti glupih postova i tema imao....a odgovora,..
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #19 na: Veljača 27, 2017, 12:44:32 »

kad vec ne igras nemoj ni komentirat,...nitko te netjera da ista komentiras,..koliko si ti glupih postova i tema imao....a odgovora,..
izvini admine nisam te prepoznao ,drago mi je da si ispratio moj rad unazad 5-6 godina sto se tiče mojih postova i komentara Smiley *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano
_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #20 na: Veljača 28, 2017, 12:39:08 »

http://prntscr.com/eecu8o
ovo je  Lips Sealed  ako morate ovako blokirati ljude..ako ne znate recite ne znamo i pustite ljude da igraju.
Evidentirano
dadolp
Global Moderator
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 56


Profil
« Odgovor #21 na: Veljača 28, 2017, 03:51:36 »

To postavljaju administratori jer te netko prijavio  Smiley
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #22 na: Ožujak 02, 2017, 10:17:40 »

ako pisem sa poliop,... nemora znacit da igram sa poliop Grin Grin,....privlaka je dobar igrac i ja ga postujem bezobzira sta je  proslu eru khaal sa njegovog racuna vrijeđao sve igrace saveza 300sg i pljuvao po svima,.. i on igra svoju igru,skriva se po kolonijama i gleda kako ce di sta pohvatat,..a tko sam i sta sam to je moja stvar i stvar igraca u mom savezu,...a privlaka zna gdje me moze naci i ako misli da moze proci sa svojom vojskom neka samo dojde,nisam ja 2m slabiji od njega,..nikad bio,.. Lips Sealed

Srce moje malo, ja vrijedjao Vas?
Ne sjecam se...  Grin

I ne moras me spominjati svaki post. Ne igram vec drugu eru. Razguzinjao sam vas sve, zavrsio kao 1. sa najjacom bitkom ere, sa 5 cuda, sa zlatnom medaljom. I rest my case.

A privlaka je ljudina i vrh igrac. Kao i mnogi tvoji igraci.
Ali ti ne. Ti si samo puno price i puno tipkanja i puno para. A ni muuda ni znanja.

Pozz. Svevisnji.
Evidentirano

BLOODRIDERS
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #23 na: Ožujak 04, 2017, 12:12:26 »

Srce moje malo, ja vrijedjao Vas?
Ne sjecam se...  Grin

I ne moras me spominjati svaki post. Ne igram vec drugu eru. Razguzinjao sam vas sve, zavrsio kao 1. sa najjacom bitkom ere, sa 5 cuda, sa zlatnom medaljom. I rest my case.

A privlaka je ljudina i vrh igrac. Kao i mnogi tvoji igraci.
Ali ti ne. Ti si samo puno price i puno tipkanja i puno para. A ni muuda ni znanja.

Pozz. Svevisnji.
zato sta nisam htio igrat sa vama,..sada nemam ni muda ni znanja,.puno pricam i tipkam,...ja ne igram sa svakom šušom,..ne prodajem se za medalje,..
za razliku od tebe imam barem nesto,.i to PUNO PARA,...radim i imam,zaposli se pa ces i ti imat,...nesposobnjakovicu ,..tko radi i ima,..
,...ako tko puno prica to si ti,..svoj vulgarni rijecnik si dobro pokazao sa privlakinog racuna,..
,...sam nisi nikad nista postigo,kao ni sa svojim savezom,...ti i McDaworius ste vjeciti gubitnici cro2,..da bi se znalo za vas morali ste napustit svoje saveze da bi presli u savez _FelixLegions_,... da bi se znalo tamo za nekog khaala ili Mcda jer ste toliko nesposobni da sami sa svojim savezima nesto napravite,.
....kad osvojis cro2 sa savezom Bloodriders onda se i javi ovdje nesposobni gubitnice,...
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #24 na: Ožujak 04, 2017, 09:27:47 »

Toliko kompleksa.... toliko boli, tuge, nezadovoljstva...  Grin
Jesi li impotentan? Malen i debeo? Ruzan?
Koji je uzrok tvog bola?
Roditelji te nisu voljeli?

 Grin Grin Grin
Evidentirano

BLOODRIDERS
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #25 na: Ožujak 04, 2017, 08:09:54 »

Toliko kompleksa.... toliko boli, tuge, nezadovoljstva...  Grin
Jesi li impotentan? Malen i debeo? Ruzan?
Koji je uzrok tvog bola?
Roditelji te nisu voljeli?

 Grin Grin Grin

,...kako covjek sebe ljepo opiše,.. Grin Grin Grin
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #26 na: Ožujak 04, 2017, 08:21:24 »

a tebe ako zanima kako ja izgledam i kakav sam, pitaj ekipu iz 300sg,..a ovo je tvoj opis jer ekipa sa kojom si bio na bundeku rekli su da tako izgledas,..i jos su rekli da si nastran,....zato sebe smatras svevisnjim jer si egoist i pun sebe,..svaki normalni covjek nemoze toliko visoko misljenje o sebi imat kao ti o sebi,..ja tebi nisam kriv sta tebe boli sta sam u svakom pogledu bolji i uspjesniji od tebe i tvog jadnog zivota,..zivim u sretnom braku imam preljepu zenu,..materijalno sam osiguran imam kucu i stan,apartman na moru..novi auto,..radim u inozenstvu i radom sam sve postigao,dobro zarađujem i omogucio sam sebi i svojoj obitelji sve u zivotu sta ti nikad neces,a to tebe boli,..ljubomora..nisam ljencina kao ti koja od jutra do mraka visi na IO i grije stolicu kraj monitora,...
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #27 na: Ožujak 05, 2017, 09:22:49 »

Tipican sindrom laganja samog sebe  Grin
Jadan mali debeli iskompleksirani  Grin
Evidentirano

BLOODRIDERS
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!