Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 10:57:24 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SKRIPTE  (Posjeta: 2036 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
staro.cesko
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« na: Kolovoz 11, 2016, 11:31:37 »

Pozdrav ekipa !
igram Imperiju 12 era u FB7  u savezu FORCE1 ( internacionalni savez ) i već 3 ere , većinom srpski savezi koriste skripte.
Intezivno smo ih prijavljivali, i jednog igrača su i uhvatili i to više puta,
i kaznili ga, nećete vjerovati, s instalacijom programa koji 24 sata onemogučava korištenje skripti  Grin
Ja sam ga opet prijavio i kaznili ga opet istom gluposti ali na 48 sati.

U našem savezu jasno piše tko koristi skripte nije dobrodošao.
I sad kako se boriti protiv tog zla, mi smo bugarima poslali ultimatum da izbace igrače koji koriste skripte ,
oni su to odbili i ja nažalost napuštam ovu zanimljivu igru.

Zanimaju me vaša mišljenja o skripti i na koji način je iskorijenit a da ne napuštam igru.


Evidentirano
tito185
Private
*

Karma: +0/-5
Offline Offline

Postova: 12


starcevicmateo3@gmail.com
Profil Email
« Odgovor #1 na: Kolovoz 11, 2016, 11:46:55 »

Prijavljuj toga igrača i dalje :Dmeni se dogodio isti slučaj i timski smo čitav moj savez tužili dotičnog i nakon nekoliko sati igračev račun je bio zaključan vjerojatno do kraja ere a možda i duže ;D
Evidentirano

staro.cesko
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« Odgovor #2 na: Kolovoz 11, 2016, 12:51:35 »

Tito moj,
prijavljivali ga svi mjesec dana,
i ništa...
Evidentirano
tito185
Private
*

Karma: +0/-5
Offline Offline

Postova: 12


starcevicmateo3@gmail.com
Profil Email
« Odgovor #3 na: Kolovoz 11, 2016, 01:22:49 »

To nije u redu,ako već daju da se toliki dijamanti kupuju i još pri tome da igrači koriste te skripte to je strasno,kada sam igrao imperiju prije par godina bilo je dijamanata i hakova ali umjereno ovo sada Cry kada već taj igrač doslovno smije i može koristiti skripte napravite zajednicki acc i derite uz pomoć skripta na njemu pa da ih vidimo Tongue
Evidentirano

staro.cesko
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« Odgovor #4 na: Kolovoz 11, 2016, 02:30:20 »

nema to smisla,

usporedio sam to, kao da neko počini ubojstvo, neko ga prijavi, policija utvrdi da je počinio ubojstvo a sud ga kazni s 24 sata oduzimanjem pištolja... Grin

i sad bi ja trebao onda isto početi ubijati.....glupo   Huh?

inace lik je u 10 dana od početka igre bio skupio 2 200 napada  Grin

znaći, dnevno je slao 200 napada.....

Mislim da ova imperija nema veze više s onom pravom imperijom na koju smo se svi navukli,
i najbolje je prestat igrat......

Evidentirano
staro.cesko
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« Odgovor #5 na: Kolovoz 11, 2016, 02:32:56 »

a da ne govorim, da se ja satarem s kolonijalnom i vojnom logistikom, napravim vojne i kolonije na 800m od glavne prove i on je odmah sa skenerom pronađe,
a šta je s tim skriptama moguče sa saveznom vojskom, ne želim ni razmišljat....
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #6 na: Kolovoz 11, 2016, 05:42:02 »

ima jedan ludi bubi, iliti klaun, iliti stranger, iliti ko zna kako se sad zove.. krkan žešći...  Grin tražio me neki dan te skripte...  Grin pa nisam lud to imat na računalu 3,4 godine nakon što sam prestao igrat...  Grin al šta jest jest, bile su fora... pogotovo dok se uigraš s njima... u mega blitzu se rušile kolonije ekvivalentno ispijanju karlovačkih za vrijeme utakmice Hrvatska- Njemačka na SP-u 1998... Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #7 na: Kolovoz 12, 2016, 01:53:23 »

Po meni je jedino rješenje da većinu tih opcija poput pretraživanja posebnih resursa i drugih sličnih stvari sama imperija online uvrsti u igru. Čak i alarm da ima ako te neko napadne, ne vidim zašto to legalno u igri ne bi bilo moguće uvesti, bar bi mogao ići spavati dok igram a ne da sam budan dok drugi spavaju s alarmnom Grin Pa koga veseli da ga igra budi u noći na svaki napad neka si to uključi Grin I evo ti neće više toliko ljudi to koristiti samo neka im omoguće legalno pretraživanje i alarm u igri... jednakost za sve i problem je vjerojatno riješen.
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!