Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 05:35:45 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Hrvatski admin  (Posjeta: 6318 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #15 na: Kolovoz 03, 2016, 03:07:35 »

To je najvažnija tema jer si ti tako zamislio,a drugima je zanimljiva jer svima je zanimljivo gledati prepucavanja,uvijek je bilo i bit će.Samo je zanimljivo to što stalno govoriš kako velik broj igrača zbog Dunkija ne želi pisati na hrvatskom forumu,a jedino ti to govoriš  Cheesy
Točno,a znaš zašto ih nikad nije bilo više ?
1.Zato jer velik broj igrača drugih država se predstavljaju kao hrvatski igrači
2.Zato jer velik broj igrača ima duple profile
3.Zato jer su svjetovi kao Croatia/Serbia 5 i slični svjetovi propali a većina ih je i zatvorena
4.I za kraj navedeni razlog da mnoštvo igrača nezna za hrvatski forum

Možda neznam što je forum,ali znam što nije.A forum nije kada jedna osoba konstanto pokreće istu temu iznoseći jedne razloge dok je u stvarnosti jedan drugi razlog krivac za sve.
Točno,aktivirao si se 2009. godine,ali od tvoje registracije konstantno si imao sukobe sa moderatorima,CM-ovima i slično.Možda se nisam tada registrirao ali pročitao sam skoro cijeli forum kada sam postao moderator i zato vodim ovu raspravu.
Ako si prekršio bilo koje pravilo foruma dobit ćeš ban,kao i svaki drugi igrač.
Forum možda i može bez moderatora,ali što bi ti bez nas ?  Cheesy
Dolazio si u sukobe i sa Tigerom je te je banirao kad god si to zaslužio,a i sa Dunkanom mnogo puta iako nisi u pravu.Dapače,Dunkan ti je mnogo puta i popustio i nije te kaznio za stvari za koje bi na nekom drugom forumu dobio trajni ban.
vidim da nema smisla sve ovo. pisem bezveze postove koje ne mozes ili ne zelis razumjeti i time tamo nekom adminu u bugarskoj pokazujem laznu sliku o povecanju prometa na hr. forumu. vise necu napisati nijedan post, a vi ako niste dovoljni zaposlite jos 2-3 moda pa se medjusobno pisite i dijelite dije svaki mjesec. pisemo se na jesen ukoliko odradite dunkija dotad lp
Evidentirano

kerber123
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 25



Profil Email
« Odgovor #16 na: Kolovoz 03, 2016, 05:53:39 »

zar moj horus nije u penziji,,pozdrav svima na forumu i onim koji me vole a i onim koji me nevole
Evidentirano
dadolp
Global Moderator
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 56


Profil
« Odgovor #17 na: Kolovoz 03, 2016, 10:05:03 »

U ovom forumu je nekada znalo biti i do 100 aktivnih u danu dok sada bude nekad 10-15 i to je vrh,sramota je da ovaj forum ima toliko drugih igraca koji nisu hrvati,a ovo je hrvatski forum meni tu nema logike...I koliko ima modernatora taj broj ne znam ali viđao sam neke "modernatore" koji imaju 15 postova a zasto?,zato sto moraju da idu na google prevoditelj da bi napisali nesta na "hrvatski forum"...

Što je loše u tome što se na hrvatski forum prijavljuju igrači druge nacionalnosti ? To samo dokazuje koliko je hrvatski forum značajan u IO zajednici.

Ovaj forum ima 3 aktivna moderatora koji su hrvatske nacionalnosti.

Evidentirano
tito185
Private
*

Karma: +0/-5
Offline Offline

Postova: 12


starcevicmateo3@gmail.com
Profil Email
« Odgovor #18 na: Kolovoz 03, 2016, 10:23:48 »

Ne brate to dokazuje koliko dijamanata daje imperia modernatorima na hrvatskom forumu a da nisu hrvati...A ljepo pise da je ovo hrvatski forum...
No dijamanti nisu ni bitni trenutno vec to da daju hrvatima da budu ajmo reci "glavni" u svome forumu da mogu da razgovaraju medusobno u privatnosti a ne da tamo neki aburiđini znaju o cemu mi ovdje razgovaramo...
 Wink
Evidentirano

dadolp
Global Moderator
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 56


Profil
« Odgovor #19 na: Kolovoz 03, 2016, 10:32:18 »

vidim da nema smisla sve ovo. pisem bezveze postove koje ne mozes ili ne zelis razumjeti i time tamo nekom adminu u bugarskoj pokazujem laznu sliku o povecanju prometa na hr. forumu. vise necu napisati nijedan post, a vi ako niste dovoljni zaposlite jos 2-3 moda pa se medjusobno pisite i dijelite dije svaki mjesec. pisemo se na jesen ukoliko odradite dunkija dotad lp

Nisam te ničim uvrijedio,samo sam ti rekao realno mišljenja,a ti si ga vjerojatno razumio samo odbijaš priznati Smiley
Mislim da nema potrebe za daljnjom raspravom oko ovakve teme Smiley
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #20 na: Kolovoz 03, 2016, 10:50:35 »

Nisam te ničim uvrijedio,samo sam ti rekao realno mišljenja,a ti si ga vjerojatno razumio samo odbijaš priznati Smiley
Mislim da nema potrebe za daljnjom raspravom oko ovakve teme Smiley
nisi me nicim uvrijedio , niti sam to gdje napisao. razumio sam sto si napisao i priznajem da nisi u pravu. dunkan je kriv i trebva ga kazniti. eto ljude stigne pravda za ono sto su prije 30 godina napravili, pa ne vidim razloga zasto bi dunky ostao nekaznjen. a ako i okrenemo plocu, posto nema prometa na hr. forumu i imamo pomocnog CM, ne vidim razloga za postojanje ijednog moda na forumu, jer prije nam treba CM nego mod. pa mozda najbolje vas svo troje raspustiti , pa neka neki mod s makedonskog ili srpskog foruma dodje povremeno moderirati hr forum.  *crazy* *crazy* *crazy* ti i ja cemo povremeno raspravljati o spolu andjela, dunky ce koji puta doci s smjeskom, igor naljepiti koju slicicu. mrki, avdo i ostali par puta godisnje doci pitati sto ima . i nekom srbijanskom modu nece biti problem doci jednom tjedno da izmoderira forum Grin
« Zadnja izmjena: Kolovoz 03, 2016, 10:59:33 od Horus » Evidentirano

dadolp
Global Moderator
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 56


Profil
« Odgovor #21 na: Kolovoz 04, 2016, 12:20:43 »

nisi me nicim uvrijedio , niti sam to gdje napisao. razumio sam sto si napisao i priznajem da nisi u pravu. dunkan je kriv i trebva ga kazniti. eto ljude stigne pravda za ono sto su prije 30 godina napravili, pa ne vidim razloga zasto bi dunky ostao nekaznjen. a ako i okrenemo plocu, posto nema prometa na hr. forumu i imamo pomocnog CM, ne vidim razloga za postojanje ijednog moda na forumu, jer prije nam treba CM nego mod. pa mozda najbolje vas svo troje raspustiti , pa neka neki mod s makedonskog ili srpskog foruma dodje povremeno moderirati hr forum.  *crazy* *crazy* *crazy* ti i ja cemo povremeno raspravljati o spolu andjela, dunky ce koji puta doci s smjeskom, igor naljepiti koju slicicu. mrki, avdo i ostali par puta godisnje doci pitati sto ima . i nekom srbijanskom modu nece biti problem doci jednom tjedno da izmoderira forum Grin

Ok Smiley Samo sam se htio uvjeriti da se nisi našao uvrijeđen Smiley
Po tebi možda nisam u pravu,po nekom drugom možda jesam,sve je to relativno.
Evidentirano
dadolp
Global Moderator
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 56


Profil
« Odgovor #22 na: Kolovoz 04, 2016, 12:43:12 »

Ne brate to dokazuje koliko dijamanata daje imperia modernatorima na hrvatskom forumu a da nisu hrvati...A ljepo pise da je ovo hrvatski forum...
No dijamanti nisu ni bitni trenutno vec to da daju hrvatima da budu ajmo reci "glavni" u svome forumu da mogu da razgovaraju medusobno u privatnosti a ne da tamo neki aburiđini znaju o cemu mi ovdje razgovaramo...
 Wink
Molio bi te samo da se izjasniš na koga točno misliš (koji administrator nije Hrvat ?
« Zadnja izmjena: Kolovoz 04, 2016, 09:40:11 od dadolp » Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #23 na: Kolovoz 04, 2016, 09:12:05 »

Molio bi te samo da se izjasniš na koga točno misliš (koji administrator nije hrvat) ?
A koji je?  Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
dadolp
Global Moderator
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 56


Profil
« Odgovor #24 na: Kolovoz 04, 2016, 09:40:28 »

Svi aktivni moderatori su Hrvati.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 04, 2016, 09:24:17 od dadolp » Evidentirano
tijomanija
Sergeant
**

Karma: +5/-5
Offline Offline

Postova: 79



Profil Email
« Odgovor #25 na: Kolovoz 04, 2016, 03:47:02 »

Svi aktivni administratori su Hrvati.

Ti brkaš moderatore i administratore... ni jedan admin nije Hrvat, a bogme nije ni Martina
Evidentirano
tijomanija
Sergeant
**

Karma: +5/-5
Offline Offline

Postova: 79



Profil Email
« Odgovor #26 na: Kolovoz 04, 2016, 04:30:53 »

Ti brkaš moderatore i administratore... ni jedan admin nije Hrvat, a bogme nije ni Martina



ali nebitno je to.....ja ako mogu pomoći ja ću pomoći, odmagati neću sigurno nikome...jer i ja bi volio da se vrati "stari-novi HR forum"... stojim na raspolaganju dadolp
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #27 na: Kolovoz 04, 2016, 06:15:01 »

Ti brkaš moderatore i administratore... ni jedan admin nije Hrvat, a bogme nije ni Martina

istina, mod a ne raspoznaje funkcije  Cool Cool cini se da on cuvajuci dunkijevu guzu cuva i svoju.  *freak* *freak* istina je da ni jedan admin nije hrvat (mozda i je ali osobno ne znam ni jednog), vec su preko 90% bugari. u pravu si i da Martina nije admin. ona je Community Manager sto je nesto sasvim drugo od admina. a ti dado bez uvrede si obican globalni moderator, jako, jako daleko od toga da budes Community Manager, a jos dalje da postanes administrator. jer ti ovdje radis ili dunky ne radi a zaradite  ono sto ja ak mi se potrefi svaki mjesec okrenem na kolu srece, dok Community Manager ima pristojnu placicu za razliku od admina koji ovisno o svom znanju beru hrpu para kakvu ne mozes ni zamisliti.

uglavnom kritika trenutnom CMu Martini sto bez razloga i potrebe drzi G Moderatora dunkana a to nije potrebno ni nama , ni  njoj i zbog toga sto je jako cijenim nadam se da ce ovaj problem sama rijesiti i da necemo morati uplitati kruma da nam dodje cistiti dvoriste.





« Zadnja izmjena: Kolovoz 04, 2016, 09:35:13 od dadolp » Evidentirano

dadolp
Global Moderator
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 56


Profil
« Odgovor #28 na: Kolovoz 04, 2016, 09:25:01 »

Ti brkaš moderatore i administratore... ni jedan admin nije Hrvat, a bogme nije ni Martina


Ispravljeno.Pisao sam u žurbi pa je došlo da greške Smiley
Evidentirano
dadolp
Global Moderator
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 56


Profil
« Odgovor #29 na: Kolovoz 04, 2016, 09:35:32 »

istina, mod a ne raspoznaje funkcije  Cool Cool cini se da on cuvajuci dunkijevu guzu cuva i svoju.  *freak* *freak* istina je da ni jedan admin nije hrvat (mozda i je ali osobno ne znam ni jednog), vec su preko 90% bugari. u pravu si i da Martina nije admin. ona je Community Manager sto je nesto sasvim drugo od admina. a ti dado bez uvrede si obican globalni moderator, jako, jako daleko od toga da budes Community Manager, a jos dalje da postanes administrator. jer ti ovdje radis ili dunky ne radi a zaradite  ono sto ja ak mi se potrefi svaki mjesec okrenem na kolu srece, dok Community Manager ima pristojnu placicu za razliku od admina koji ovisno o svom znanju beru hrpu para kakvu ne mozes ni zamisliti.

uglavnom kritika trenutnom CMu Martini sto bez razloga i potrebe drzi G Moderatora dunkana a to nije potrebno ni nama , ni  njoj i zbog toga sto je jako cijenim nadam se da ce ovaj problem sama rijesiti i da necemo morati uplitati kruma da nam dodje cistiti dvoriste.








Točno moja greška,samo nije razlog nepoznavanje funkcija,već što sam bio u žurbi,no to je nebitno.
A ti se kao i obično hvataš za tuđe postove koji ti dođu kao slamka spasa da dokažeš da nisi jedini koji je protiv ovog "sistema".
Opet ti o nama i našim dijamantima,ali opet si kontradiktoran samom sebi Grin Stalno pričaš kako dobivamo gomilu dijamanata koje ne zaslužujemo,a sada kažeš da to možeš potrošiti kad poželiš...

I da ovakve postove objavljuješ na srpskom forumu,odavno bio dobio ban zato jer savjetuješ CM-u ,u ovom sučaju Martini što da radi,sad tek vidiš koliko smo mi milostivi Smiley

I da,ja sam samo jedan običan mali GLOBALNI MODERATOR,i ništa više niti mogu niti želim.

 Lips Sealed
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!