Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 10:52:58 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Intervju s tijomanija !!!  (Posjeta: 513 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
dadolp
Global Moderator
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 56


Profil
« na: Srpanj 28, 2016, 12:18:19 »

Kao što smo obećali nastavljamo s razgovorima s igračima Smiley
Naš sugovornik ovoga puta bio je tijomanija,igrač koji je branio boje Hrvatske na SP 2014. godine i SP 2015. godine.

1.Osvojili ste SP 2015. godine te vratili zlato u Hrvatsku,kakav je bio osjećaj ?

   -Ponosan sam i danas na to, sretan jer sam bio jedan mali dio toga, te prekrasne priče. Još jednom ovim putem hvala svim mojim suigračima, fantastičnim igračima i još boljim ljudima.

2.Jeste li podržavali "strance" u hrvatskoj reprezentaciji?

   -U početku mi je to bilo čudno, na prvu nisam se slagao sa tim, bio sam nepovjerljiv prema njima, skeptičan...ali demantirali su me svojom igrom, trudom i aktivnošću gdje su branili boje Hrvatske kao i ja pa i više od mene...Zato im hvala. Nadam se da ću imati priliku revanširati im se na isti ili neki drugi način. Za mene su uvijek takvi igrači dobrodošli. Sam njihov dolazak u Hrv. kvalifikacije pa i reprezentaciju govori da smo stekli veliko poštovanje i ostalih "ne Hrvatskih" igrača...Danas u međunarodnim svjetovima svagdje se poštuje Hrv. igrač i Hrv. zastava. Sretan sam zbog toga.

3.Koji je po Vama glavni razlog što se Hrvatska 2014. godine nije uspjela izboriti zlatnu medalju?

   -Bilo je to teško natjecanje za nas...Puno nervoze, trzavica, svađe, neispunjenih obećanja i jedan izbačen igrač...Bili smo četvrti ili peti savez po ekonomskim bodovima a završili kao drugi...Mislim da smo izvukli maksimum tada iz nas i da to srebro zaista ima zlatni sjaj.

4.Verzija 6 sadrži puno elitnih turnira,što mislite o njima ?

   -Sviđa mi se to što ima puno izbora, pa svatko ide i igra tamo gdje voli i gdje mu odgovara.

5.Upravo je u toku Carska Olimpijada,što mislite o tome?

   -Napravio sam račun tamo iz znatiželje, naravno, ali nedostatak vremena i posao u sezoni jednostavno mi ne dozvoljavaju da se posvetim tome natjecanju u potpunosti. Ideja igre je odlična, sviđa mi se, ali ne sviđaju mi se same discipline (proizvodnja željeza) koje u startu stvaraju razliku između velikih i malih saveza, odnosno između saveza od 50 i 30 ili 40 igrača...vjerujem da tu ima mjesta poboljšanju...

6.Nekada ste bili aktivni član na hrvatskom forumu,danas više niste toliko aktivni.Koji je razlog tome ?

   -Uh...to je teško pitanje....puno je razloga tu...moj osobni razlog je odlazak svih Hrv. administratora. (Tiger, Kika) Ja sam sa Kikom ovdje savršeno komunicirao i uvelike mi je pomogla u igri. Smatram da Hrvatska kao zemlja svjetskih prvaka mora imati svog admina. Sve ostalo za mene je osobno, apsolutno neprihvatljivo. Moja neaktivnost na forumu je pomalo bojkot i bunt tome...Drugi razlog je možda to što je forum pomalo i zastario jer sada se grupe igrača jako brzo slože na Skype-u ili Fejsu koji su puno brži i jednostavniji gdje igrači izmjenjuju svoja znanja, iskustva...Riješenje tome mogla bi biti IO Hrvatska fun stranica koja je pomalo i nepravedno zapostavljena...Ovdje sada samo dođem pogledati dali ima koja novost vezana za igru i to je to.

7.Ubrzo će doći vrijeme novog SP,planirate li igrati ?

   -Vrijeme je moj najveći neprijatelj za igru... Nadam se da hoću, ali nemojmo zanemariti kvalifikacije koje su zaista u Hrvatskoj teške.  Za razliku od Hrv. kvalifikacija svjetsko prvenstvo je bilo kao šetnja kroz park...Puno je tu odličnih igrača...Onaj tko prođe Hrv. kvalifikacije može biti siguran da je jedan od najboljih svjetskih igrača...

8.Što bi po vama podiglo aktivnost na hrvatskom forumu ?

   -Ovo što Vi radite je odlična stvar...intervjui, nagradne igre...to je dobar i pohvalan početak dizanja "mrtvaca" na noge. Po meni najveći problem je taj što se ne slušaju igrači, jer na kraju krajeva igra i postoji zbog njih. Znači ne slušaju se njihovi prijedlozi, ideje i ostalo, ne padaju na plodno. A admin te briše čim kažeš neto što njemu ne paše.

9.Što Vas "privlači" u ovoj igri?Opišite nam kako bi izgledao savršen hrvatski nacionalni tim?

   -E ovo je najlakše pitanje....privlače me ljudi i druženje. Niti jedna moja medalja ne znači kao ljudi koje sam ovdje sreo, a neke i osobno upoznao. Prijatelje koje sam tu stekao, to je najveća vrijednost ove igre. Oni  su moja najveća pobjeda i moja najsjajnija medalja.




Sljedeći intervju će biti objavljen u srijedu (03.08.2016) sa igračom koji je također dao veliki doprinos ovoj igri,a to je prdek2
Molimo čitaoce da nam se jave u privatnim porukama ukoliko žele na napravimo intervju sa njima!
Hvala!  Smiley
« Zadnja izmjena: Srpanj 28, 2016, 01:22:52 od dadolp » Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!