Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 03:58:35 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: Što bi najviše privuklo posjetitelje forumu ?  (Glasanje završeno: Srpanj 03, 2016, 12:17:45 )
Natjecanja u određenim kategorijama gdje će najbolji radovi biti nagrađeni - 6 (40%)
Natjecanja gdje će najbrži i najtočniji odgvor biti nagrađeni - 1 (6.7%)
Svakodnevno objavljivanje novosti - 2 (13.3%)
Tjedna rasprava o aktualnim dešavanjima/problemima u igrici - 3 (20%)
Učestale ankete gdje će igrači moći izraziti kakve bi promjene najviše voljeli - 3 (20%)
Ukupno glasača: 15

 Str: 1 [2] 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Povećanje aktivnosti foruma  (Posjeta: 4509 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
dadolp
Global Moderator
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 56


Profil
« Odgovor #15 na: Lipanj 28, 2016, 01:09:55 »

Da,forum je propao a mi smo tu da ga vratimo.Zato zovite svoje suigrače i pokrenite neku temu za koju smatrate da je potrebna,kao što rekoh,što bude više postova na jednoj temi veća je šansa da će je administratori razmotriti. Wink
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #16 na: Lipanj 29, 2016, 11:26:34 »

za sve treba vremena ali ovo ce bit malo teze,..lakse je dunkanu,travolte i kompanije svojom bahatoscu bilo unistit ono sta se godinama stvaralo,...
Evidentirano
dadolp
Global Moderator
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 56


Profil
« Odgovor #17 na: Srpanj 01, 2016, 10:12:37 »

Svatko ima pravo na svoje mišljenje Wink "Zaboravimo prošlost,okrenimo se budućnosti"
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #18 na: Srpanj 01, 2016, 11:13:29 »

kakve gluposti...nisu moderatori uništili forum već su igraći koji su tu najviše piskarali prestali igrat a i pojedinci koji ovde samo vode rat s moderatorima jer su dobili ban na nekoliko dana postali su toliko dosadni da se postovi s njihovim imenom uredno preskaću
trenutno se svi igraju po nekim međunarodnim svjetovima , pa nema ni fajta među hrvatskim igraćima, a tu je uvjek bilo nepresušnih izvora za rasprave...

pogledajte najjaće teme, sve se vrti oko cro svjeta i svjetskog prvenstva...zato ne trabunjajte da su mo9deratori krivci  *xxx*
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #19 na: Srpanj 01, 2016, 02:59:37 »

dok je cvjetao cro2 cvjetao je i forum,..kako ste svi vi nazovimo veliki igraci napustali cro2 i odlazili igrat negdje drugdje cro2 je propadao tako i forum,..mi koji smo godinama odrzavali cro2 i nadali se nekoj buducnosti svijeta cro2 znali smo jos  nesto i napisat na forumu,..

,..kad se vratite svi u cro2, vratit ce se i forum,..ali nevjerujem jer nikome vise nije stalo do V5, cro2 i foruma,...
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #20 na: Srpanj 01, 2016, 05:44:16 »

dok je cvjetao cro2 cvjetao je i forum,..kako ste svi vi nazovimo veliki igraci napustali cro2 i odlazili igrat negdje drugdje cro2 je propadao tako i forum,..mi koji smo godinama odrzavali cro2 i nadali se nekoj buducnosti svijeta cro2 znali smo jos  nesto i napisat na forumu,..

,..kad se vratite svi u cro2, vratit ce se i forum,..ali nevjerujem jer nikome vise nije stalo do V5, cro2 i foruma,...

Nikad ne reci nikad. Kad počne nova era - tamo sam Smiley
Evidentirano

Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #21 na: Srpanj 01, 2016, 05:52:40 »

dok je cvjetao cro2 cvjetao je i forum,..kako ste svi vi nazovimo veliki igraci napustali cro2 i odlazili igrat negdje drugdje cro2 je propadao tako i forum,..mi koji smo godinama odrzavali cro2 i nadali se nekoj buducnosti svijeta cro2 znali smo jos  nesto i napisat na forumu,..

,..kad se vratite svi u cro2, vratit ce se i forum,..ali nevjerujem jer nikome vise nije stalo do V5, cro2 i foruma,...

cro2 svijet je propao jedino radi toga jer su onemogućili nove registracije u svijet... tko ti je od prijatelja htio doći nije mogao i onda su često igrači odlazili u drugi svijet gdje su se mogli registrirati i novi igrači i igrati zajedno sa svojim društvom... od kako su onemogućili registracije u cro2 svijet je praktički u sljedeće 3 ere postao potpuno neinteresantan... i da, s njegovom propašću i forum se počeo razvodnavati
Evidentirano
tajson7
Private
*

Karma: +10/-4
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #22 na: Srpanj 01, 2016, 10:51:13 »

Moje misljenje je da sa prestankom postojanja i polako ukidanje c/s svetova polako se gasio ovaj forum, nezaboravite ovaj forum je (bio) posjecivan i od igraca koji nisu hrvatske nacionalnosti al su bili tesno povezani sa igracima koji to jesu, gomila postova su bili vezani (napisani) bas oko tih igraca. Tesko ce biti vratiti se na ono sto je bilo nekad ali ne i nemoguce, nadam se Wink .
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #23 na: Srpanj 02, 2016, 10:49:46 »

dole moderatori!!  Angry
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #24 na: Srpanj 02, 2016, 04:41:34 »

dole moderatori!!  Angry

Kamo dole? u pakao? Tam sam tvom frendu konkurencija  Grin
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #25 na: Srpanj 02, 2016, 05:31:21 »

Kamo dole? u pakao? Tam sam tvom frendu konkurencija  Grin
ma dole u Bugarsku, objasnit onim krkanima da su usrali sve i da vrate na staro, pa će bit igre i foruma i kruha i žena i pića i svega... Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #26 na: Srpanj 02, 2016, 08:10:17 »

ma dole u Bugarsku, objasnit onim krkanima da su usrali sve i da vrate na staro, pa će bit igre i foruma i kruha i žena i pića i svega... Grin

Kaj će tebi žene i piće? Nije to za tebe... za tebe je kramp i lopata.
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #27 na: Srpanj 02, 2016, 09:26:31 »

cro2 svijet je propao jedino radi toga jer su onemogućili nove registracije u svijet... tko ti je od prijatelja htio doći nije mogao i onda su često igrači odlazili u drugi svijet gdje su se mogli registrirati i novi igrači i igrati zajedno sa svojim društvom... od kako su onemogućili registracije u cro2 svijet je praktički u sljedeće 3 ere postao potpuno neinteresantan... i da, s njegovom propašću i forum se počeo razvodnavati
kako mozes pisati tako nesto. cro2 postoji i u njemu jos uvijek igraci igraju zadnju eru. ti igraci koji jos uvijek igraju su godinama piali po ovom forumu, a pisali bi i dalje da im ti nisi zakljucao temu ;D ;D ;D

http://prntscr.com/bnzdhg

upropastio si  ovaj forum i vrijeme je da se maknes. i dokle god budes moderator  ljudi nece pisati na ovom forumu. zamjerio si se mnogima i ljudi su otisli. sto mislis zasto su doveli jos jednog moda ? zato sto ti ne stignes sve napraviti. NE!!! doveli su ga da te maknu, jer je to jedini nacin da ozivi ovaj forum. a sad koliko je tebi potrebno da to shvatis , to je tvoj problem. zato sacuvaj dostojanstvo (ako znas sto je to ) i preduhitri sporu bugarsku administraciju i sam se makni. vjeruj mi manje ce boljet Smiley
Evidentirano

Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #28 na: Srpanj 03, 2016, 04:52:29 »

Horus baš me lijepo uvijek nasmiješ Grin
Malo čitanja s razumijevanjem opet, ne bi ti škodilo. Nisam rekao da je zatvoren Smiley Rekao sam da je propao, u kontekstu u kojem je pisano to znači da je cro2 od jednog od najjačih svetova (ne računajući internacionalne) spao na svijet s par desetaka aktivnih igrača i to sam puno rekao Grin

I što bi ti ovdje da nema ljudi poput mene... i zadnje vrijeme svaki ti je drugi post isti, ponavljane jednog te istog... da nije tako smiješno bilo bi žalosno Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #29 na: Srpanj 03, 2016, 08:07:21 »

Horus baš me lijepo uvijek nasmiješ Grin

I što bi ti ovdje da nema ljudi poput mene... i zadnje vrijeme svaki ti je drugi post isti, ponavljane jednog te istog... da nije tako smiješno bilo bi žalosno Grin
da, tvoje nasmijavanje smo vec obradili, nisam ja kriv sto si obrisao postove pa ljudi ne mogu procitati cemu se nasmijavas  *crazy*

pa, kao i ostali, otisao s foruma. zar nisi primjetio da me nije bilo od 2. mjeseca. jer nije imalo smisla pisati. ja ti npr. obrazlozim da si i zasto nesposoban, a ti mi stisnes ban jer vrijedjam moderatora  :evil3: i jos izbrises post da to netko ne bi vidio  Grin
istina je. nije svaki drugi, svaki post mi je isti i govori da te treba maknuti s funkcije moderatora. i ponavljat cu se dok se to ne dogodi ili cu opet prestati pisati na forumu
Evidentirano

 Str: 1 [2] 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!