Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 04:09:03 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Ipak je kraj  (Posjeta: 6619 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #45 na: Travanj 15, 2017, 07:20:37 »

ja sam siguram da je Daniel bio špija..jedino on ovo igra za pare
Evidentirano
dadolp
Global Moderator
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 56


Profil
« Odgovor #46 na: Travanj 16, 2017, 02:00:16 »

U roku od 48 sati dio postova će biti izbrisan,podjeljeni banovi i tema zaključana.Isto će biti sa svakom temom vezanom za špijune ili išta slično jer koliko vidim ovdje nema rubrike Stup srama.

Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #47 na: Travanj 16, 2017, 10:09:44 »

U roku od 48 sati dio postova će biti izbrisan,podjeljeni banovi i tema zaključana.Isto će biti sa svakom temom vezanom za špijune ili išta slično jer koliko vidim ovdje nema rubrike Stup srama.


sory dado , 10 posova u par dana, znam da je to previse za samo 3 moda (mada su u ovoj temi 2/3 postova od moderatora).
 od 09 godine, tj od otvaranja sam tu ali ne kuzim ovu tvoju recenicu o spijunima. od kad se ne smije pisati o spijunima  Huh? *crazy* *crazy* *crazy* . procitaj forum 8 g. unazad oa ces vidjeti cijele price o spijunima i spijuniranju i nitko ih nikada nije branio. vidi npr. ovu temu, kako se nekad lijepo pisalo o varanju, postenju spijunima i sl. i nitko se nije bunio. tj  bunili se oni koji su bili najjaktivniji u tome
http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=4482.0

rubriku stup srama nije tesko napraviti, ako vas troje modova to ne stignete, pisite u bugarsku. neka stave jos igora , suzu i mene za moda. pa ce mo se medjusobno moderirati i svi korisnici foruma ce tad biiti modovi *hahaha* *hahaha* *hahaha*
« Zadnja izmjena: Travanj 16, 2017, 11:01:39 od Horus » Evidentirano

dadolp
Global Moderator
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 56


Profil
« Odgovor #48 na: Travanj 16, 2017, 03:18:26 »

Ne znam šta će bugari staviti al ja suzi stavljam ban a zaključavam temu...lp i sretan Uskrs
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!