Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 10:35:53 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Ipak je kraj  (Posjeta: 6686 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #15 na: Veljača 07, 2016, 08:03:02 »

sta ti imas protiv nas Bosanaca ? *crazy* *crazy*

jel tko prozvao tebe i bosance ? *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #16 na: Veljača 07, 2016, 11:42:15 »

ova zima topla pa nisam ni odspavala zimski san Grin

 a neš ti dija ...4 dana možeš otvorit škrinje do 100 i uzet premium .... a ne virujen ni da će na tom tvom bit aktivnije i zanimljivije

nije moj nego od svih igraca koji hoce nesto napisati, a da ne razmisljaju dali se neki mod nasao uvrjedjen u tome i obrise ti post. a ti nemoj ne vjerovati, dodji i uvjeri se. a vrijeme ce pokazati koji ce biti aktivniji  Smiley
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #17 na: Veljača 07, 2016, 11:44:30 »

jel tko prozvao tebe i bosance ? *crazy* *crazy* *crazy*
nisi shvatio diktatorovu ironiju  Grin Grin Grin
Evidentirano

uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #18 na: Veljača 07, 2016, 12:27:56 »

nije moj nego od svih igraca koji hoce nesto napisati, a da ne razmisljaju dali se neki mod nasao uvrjedjen u tome i obrise ti post. a ti nemoj ne vjerovati, dodji i uvjeri se. a vrijeme ce pokazati koji ce biti aktivniji  Smiley


 Smiley ..ma hvala na pozivu , al ja ću se ipak držat ovog pa dok traje traje Smiley  ...ja još nikad nisam dobila ban i volila bi osobno da se nikakvi postovi ne brišu jer to uvjek više govori o onom ko piše nego o onom kog se blati

....mene ovde niko ne može uvrjedit jer ma šta da neko napiše meni je nebitno ..... znam ko sam i srce mi je na pola puta između glave i dupeta Smiley
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #19 na: Veljača 07, 2016, 01:04:56 »


 Smiley ..ma hvala na pozivu , al ja ću se ipak držat ovog pa dok traje traje Smiley  ...ja još nikad nisam dobila ban i volila bi osobno da se nikakvi postovi ne brišu jer to uvjek više govori o onom ko piše nego o onom kog se blati

....mene ovde niko ne može uvrjedit jer ma šta da neko napiše meni je nebitno ..... znam ko sam i srce mi je na pola puta između glave i dupeta Smiley
https://youtu.be/nn9yyHBCPU0     Grin Grin
Evidentirano

buuu
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #20 na: Veljača 07, 2016, 02:06:46 »

 Grin Grin Grin Grin Grin


 https://youtu.be/LD5Blq6774Y    Wink
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #21 na: Veljača 07, 2016, 04:29:47 »

jeli se tebi majka obradovala kad te rodila

ovo vam je cisti primjer kako kerber i kompanija mogu srat po ostalima i vrijeđat  ih na forumu ....

http://prntscr.com/a05c9q

i nas cjenjeni gospodin moderator djontravolta je to obrisao,..zasto nije obrisao kerberovu poruku kojom vrijeđa horusa,..?
« Zadnja izmjena: Veljača 07, 2016, 10:13:25 od djontravolta » Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #22 na: Veljača 07, 2016, 10:15:28 »

ovo vam je cisti primjer kako kerber i kompanija mogu srat po ostalima i vrijeđat  ih na forumu ....

http://prntscr.com/a05c9q

i nas cjenjeni gospodin moderator djontravolta je to obrisao,..zasto nije obrisao kerberovu poruku kojom vrijeđa horusa,..?
Niti je bezobrazna niti nekulturna poruka ako se Horus uvrijedio nek mi napise na privat.
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #23 na: Veljača 08, 2016, 11:31:21 »

Baš me lijepo nasmijavate, pojedinci  Cheesy  [:-} Bila Martina u pravu sa savjetom što nam je dala... manje banova, više brisanja ako ima uvreda u postu... pomognemo malo onima koji sami ne razumiju granicu između neukusnog i uvrede, ona je ionako tanka ponekad, pa im pomognu gdje si sami ne mogu pomoć Smiley

Ajmo komentar još što vas Horus zove na internacionalni forum tko želi neka se premjesti na njega i 20tak ljudi koji ga tamo održavaju, kako je naveo Grin Dobro će nekima doći da malo vježbaju engleski posebno kad im se trebate za nešto obratit Smiley U prijašnjim godinama Horus nam je par puta najavljivao da ovamo više neće dolaziti, sad si je i svoj odjeljak na internacionalnom forumu otvorio i još uvijek puno ovdje visi Grin

Jedina svrha svega ovoga mu je da se maknemo mi moderateri koji smo sad ovdje, kako je unce navela dije mu fale izgleda Grin Evo mu ideja i prilika dobra da ga vidite tamo na internacionalnom forumu gdje ga valjda neće toliko cenzurirati i banovati, ne vjeruem da će ga puno razumjet na Hrvatskom bilo tko od moderatora tamo Grin
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #24 na: Veljača 08, 2016, 12:11:21 »

Skrecemo sa teme. Uvlacenje ameru u dupe je cinjenicno stanje koje Vi bolje znate od mene. Ko je koliko dobio novca i dija. Ko visi na amerovom nalogu vise od njega i ostalo.
Ovde je rec o tom klanu koji kad neko nesto negativno napise o nekom od njih odmah se pojavi cela ekipa sa uvredljivim i bezobraznim postovima. Igrac koji nije uz njih se banuje a post se veoma cesto obrise.
Pogledajte zadnje dve teme i videcete taj obrazac ponasanja na forumu. Kerberi odmah krecu u odbranu vrata pakla (ne mislim na kerbera jer znam da on i ne zna sta je kerber iako je u tom klanu).




Meni amer ne smeta on ionako ima domovnicu  Tongue,,sada dali smo  mi klan e to pitanje prvo sebi postavi a onda razmisli dobro da ti nisi u Horusovom  Grin
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #25 na: Veljača 08, 2016, 12:19:30 »

a koji je razlog za postojanje ovog foruma Huh? samo jedan! da modovi svaki mjesec dobiju par tisuca dija. a da naprave privid da nesto rade obrisu par postova i tema koji im nisu po chefu. kome to treba  Huh? ti unca kao da si par godina prespavala zimski san. davno tu vise nema tko sta napisati, i ako napise, dobije ban. a oni koji to nevole vec su davno otisli s foruma . u cijeloj prosloj godini bilo je tema i postva manje nego prije par godina za samo mjesec dana. pa cak i najnormalniju temu zakljucavaju iako sam se zacudio da je nisu i izbrisali


Ma tko bi tvoje Horus postove brisao,,oni vrijeda koliko i tvoje igranje  *suicide*
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #26 na: Lipanj 27, 2016, 05:15:16 »

Napisao sam tu prije 5 mjeseci da se cujemo za par mjeseci. Nema tog posta, valjda sam nekog uvrijedio sto sam napisao da necu pisati par mjeseci.  *freak* *freak* ali ne samo taj. fali pola postova u temi. valjda nije statisticki odgovaralo da ova tema ima vise postova od svih ostalih postova van ove teme u ovoj godini.
vidim da imamo i prinova.
dadolp se predstavio kao novi moderator (valjda ovi stari ne stignu servisirati forum ili ce napokon krenuti zetva starog kukolja). cestitam dadolp , ako ti daju da pometes forum mozda ces i uspjeti u naumu.
Angela se takodjer prije 7 dana prijavila na forum s oznakom CMa, ali se nije predstavila hoce li biti nas CM ili je samo slucajno tu. naprijed Angela, napisi nesto o sebi , malar preko translatora posto pise da znas samo engleski.
djontravolta vise nije mod. cisto sumljam da je to odluka nadleznih CMova jer su previse inertni po tom pitanju. prije da je savjest proradila doticnom i sam se povukao. kako bilo, to  je dobra vijest za forum i 50% rijesenje problema.
ostaje lik koji je dokasapio forum. zlo zbog cijeg rezultata rada smo ostali bez tigera i kike (iako i oni snose odgovornost za to jer su ga sami postavili na to mjesto i nisu ga maknuli kad se vidjeli da je krenuo s forumom u ponor). Dunkan1973 ustedi nam svima muku i vrijeme i odstupi s te pozicije. spustio si forum na dno,ne mozes vise. znam da ce ti biti tesko kad  budes nitko i nista i neces se moci hraniti time da si nekom dao ban. ali sve je to zivot. radio si  Lips Sealed i moras odstupiti. ugledaj se na karamarka. on je ipak izgubio vecu funkciju nego ti  Grin Grin
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #27 na: Lipanj 27, 2016, 08:34:27 »

Di si nepotkovani
......nevidjeh te odavna na ovim livadama?! Nije valjda da si negdje nasao obilniju i socniju pasu?
Evidentirano

dadolp
Global Moderator
*

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 56


Profil
« Odgovor #28 na: Lipanj 28, 2016, 03:08:03 »

Bez prepucavanja foruma nema i to se nadam da svi shvaćaju,ali sve ima svoje granice.Svakave vrste rasprava na forumu se mogu tolerirati osim direktnog vrijeđanja i psovki.Postovi koji nikoga ne vrijeđaju nemaju razloga niti će biti obrisani Smiley
Hvala na razumijevanju!
« Zadnja izmjena: Lipanj 28, 2016, 03:52:41 od dadolp » Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #29 na: Lipanj 28, 2016, 04:44:17 »

Gle Horus nam je živ još Grin Kako onaj tvoj odjeljak na internacionalnom forumu, jel stigneš sve sređivati? Grin
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!