Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 04:32:40 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Misljenje ostalih igraca.....  (Posjeta: 3969 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #15 na: Siječanj 26, 2016, 08:16:52 »

Pojedini ovde vidim da nisu citali pazljivo sta sam napisao... dakle nije bilo spijanja, sta vise pouzdano znamo da ga ne mogu spijati... dakle to u startu otpada... a ako uzmemo pretpostavku da jesu uspeli a nisu ali recimo da jesu... on je moga kliknut spijanje i vidi da je ovaj pomerio vojsku i skuzi da je poslao napad na utvrdu a ustvari ovaj pomerio u drugu provu i iz nje napao... dakle sve ovo pada u vodu... cekam samo igraca da dodje u mogucnost da mi posalje print gde mu igrac na igri salje a prozor je moderatora... i pricam o v5 verziji ne o v6

Kuglu je dobio spijunski nalog bez vojske koji nije ni slao napad, ostali igraci nisu kaznjeni jer su "cisti" verovatno ona kugla je da se meni zapuse usta " aj ne se*ri vise eto kaznili smo jednog" Grin bravo... cestitam... svaka cast... banirati acc od 68k bodova bez vojske a ostaviti glavne naloge od 350k-850k preko koji se vrse zloupotrebe...
Kome ti cestitas, ja sam moderator foruma a ne administrator. Nemam veze sa igrom i prijavama igraca, vodim samo brigu o forumu. Igram igru isto kao i ti, neke stvari mi isto smetaju. Za ovo ti govorim da je moguce jel mi isto to radimo....
« Zadnja izmjena: Siječanj 26, 2016, 08:20:48 od djontravolta » Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #16 na: Siječanj 26, 2016, 08:18:45 »

Ovo je nakon prvog napada... i nije omasio za 2-3 min vec je gadjao u 2sek

http://prntscr.com/9uotqp

i napad nije poslat iz glavne vec iz prove 4, vojska mu se sa off-a vratila u provu 1 tocnije glavnu... prebacio je u provu 4 i poslao napad...
Postoje 2 opcije, prva da je bio špijuniran a druga je to da 90% igraca napada iz planina pa je napad poslan u tu provu.
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #17 na: Siječanj 26, 2016, 09:04:50 »

nije ti lijep rijecnik poliop,,,a to znam jer sam isto tako i ja ganjo igrace
ajde kad ste takvi majstori napravite to meni kad bude tamna utvrda,..pa da vidim tko ce me pogodit 100% ili u dvije sekunde ili u 4 sekunde,..nema sanse da me pogodite,..i zato nemojte vise laprdat gluposti,..
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #18 na: Siječanj 26, 2016, 09:35:02 »

ajde kad ste takvi majstori napravite to meni kad bude tamna utvrda,..pa da vidim tko ce me pogodit 100% ili u dvije sekunde ili u 4 sekunde,..nema sanse da me pogodite,..i zato nemojte vise laprdat gluposti,..
Sad znas sta se moze desit pa ces napast iz kolonije ili postaje. Nase misljenje je to koje smo rekli ti sad misli sta god hoces
Evidentirano
kerber123
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 25



Profil Email
« Odgovor #19 na: Siječanj 26, 2016, 09:46:30 »

ajde kad ste takvi majstori napravite to meni kad bude tamna utvrda,..pa da vidim tko ce me pogodit 100% ili u dvije sekunde ili u 4 sekunde,..nema sanse da me pogodite,..i zato nemojte vise laprdat gluposti,..
ja mogu sta hocu budi siguran kad hocu mogu bit i prvak svijeta,,,ustvari ja jesam svijetski prvak,,
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #20 na: Siječanj 26, 2016, 11:25:03 »

ja mogu sta hocu budi siguran kad hocu mogu bit i prvak svijeta,,,ustvari ja jesam svijetski prvak,,

prvak cega i u kojoj disciplini,...?
Evidentirano
kerber123
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 25



Profil Email
« Odgovor #21 na: Siječanj 26, 2016, 11:50:38 »

prvak cega i u kojoj disciplini,...?
http://prntscr.com/9v8vmg
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #22 na: Siječanj 27, 2016, 12:01:37 »

ja mogu sta hocu budi siguran kad hocu mogu bit i prvak svijeta,,,ustvari ja jesam svijetski prvak,,
Tako je avdo Angry
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #23 na: Siječanj 27, 2016, 12:06:32 »

znam moderatora pa cisto sumljam da je on napa u v5 jer ovi svi sta ovde pisu su u v6(nažalost ,u smecu koje je usralo igru.moje skromno misljenje) sad sta je bilo najbolje ti dolare pisat bugarima izravno pa ako ima neke nepravilnosti javit ce ti mada u v5 je sad sve dozvoljeno i alarmi i skripte za trziste itd... tako da necudi se nego okreni i drugi obraz i igraj ako imas zivaca ako ne  Lips Sealed .sta se tice nasih moderatora znam da su sigurno ok ljudi i nevirujem da bi ti travolta takvo nesto radio jer covik je majstor i to mu nije potrebno,a sta se tice v5 prva stvar ti je alarm pa da ikoga briga rijesilo bi se to al  Lips Sealed  za v5 vise niko nemari ko sto je bilo i za v4 kad sam ja poceo igrat.svijet ide naprijed i najbolje ti se prilagodit ako mozes
Evidentirano

buuu
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #24 na: Siječanj 27, 2016, 01:38:31 »

Obrisan mi je post jer se moderator foruma osetio prozvanim?  ;D travolta niti sam zeleo tvoje misljenje niti sam ti se obratio, niti sam te uvredio... tvoje kao moderatoru foruma je da skidas uvredljive postove a ne da lecis kompleks i osecas se prozvanim... ako zloupotrebljavas svoju funkciju pa si se osetio prozvanim to je tvoj problem... ali brisanje mog posta koji nije bio uvredljiv je zloupotreba koju si upravo napravo...prvo ovo je sa int svijeta, drugo igrac je iz Bugarske, trece nisam prozvao nikog a jos manje tebe, zato bih te zamolio da mi ne pretis na pp banoiranjem jer nemas osnova za ban...jer isto tako mogu slikati tvoje prijetnje i poslat direkt Bugarima...

Radi svoj posao care i ne pravi se previse pametan... ovde sam trazio misljenja igraca, mogao si iznet svoje misljenje kao igrac a ne kao moderator. I hvala na ispravci da je skracenica "admin" eto izvinjavam se sto sam krivo napisao...
Evidentirano
Diktator10
Sergeant
**

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil
« Odgovor #25 na: Siječanj 27, 2016, 04:51:50 »

ti si blodi samo neshvacen vovdje koliko vidim,mnogi sep rave mozgovi a ustvari ne znaju da ima jacih mozgova... svi mi znamo kako i da se moze loviti i grac s offa tj napada, treba ti spija jaka , dobro vrijeme, dobre oci i strpljenje... ko za to ima zivaca ok je, ja sma tako nekoliko puta igrace lovio i sa 3 h offa ... tada smai grao 24 h io , fakticki zaludjen bio,, ali stvar je u tome sto  loviti tako igraca i s napada utvrdu nije ista .. mnogi to ne mogu da skapiraju... kad razdvojite te dvije stvari onda mozete reci da mozete sta hocete i kad hocete Wink
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #26 na: Siječanj 27, 2016, 05:02:55 »

Ja si idem popiti gemist rade nego da baljezgam na ovu temu   *beer2*
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #27 na: Siječanj 27, 2016, 05:07:38 »



Sreca u celoj situaciji je da su promasili provinciju



....da ima neke alate zar bi je promašio?Huh?
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #28 na: Siječanj 27, 2016, 05:28:23 »

Ok je ljudi, naslov teme je "misljenje ostalih igraca..." sve sto sam zelio je da cujem vase misljenje i iskustva jer ste se mozda susreli sa ovim... ja v6 nisam igrao niti cu igrat, zato sam skoro vidio ovu tamnu tvrdjavu u v5 kad se pojavila i nisam znao za te nazovi cake...

Nisam otvorio temu da bih prozivao, vredjao ili pametovao vec procitao svacije misljenje ili iskustvo... Verujem da ima daleko boljih igraca, iskusnijih i slicno... ne sumnjam u to... zato i jesam dosao na forum i postavio pitanje jer kako bih inace mogao da saznam... ali kao po starom obicaju svaka tema pa i ova skrene sa "TEME"... tako krecu hvalospevi, uzdizanje u nebesa, provokacije, vredjanja a od strane pojedinaca i "pretnje"...

Zahvaljujem se svima koji su ucestvovali u razgovoru na ovu temu i izneli svoje misljenje... Na osnovu svega ovoga sam zakljucio da je ipak moguce sve ovo i ako je iz moje tacke gledista jako tesko pogoditi sekunde... nije kontra u pitanju vec napad na tamnu tvrdjavu gde vise elemenata mora da se poklope u sekundu da bi i pogodak bio u sekundi... ali ok.

Hvala jos jednom...
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #29 na: Siječanj 27, 2016, 07:01:44 »

Obrisan mi je post jer se moderator foruma osetio prozvanim?  ;D travolta niti sam zeleo tvoje misljenje niti sam ti se obratio, niti sam te uvredio... tvoje kao moderatoru foruma je da skidas uvredljive postove a ne da lecis kompleks i osecas se prozvanim... ako zloupotrebljavas svoju funkciju pa si se osetio prozvanim to je tvoj problem... ali brisanje mog posta koji nije bio uvredljiv je zloupotreba koju si upravo napravo...prvo ovo je sa int svijeta, drugo igrac je iz Bugarske, trece nisam prozvao nikog a jos manje tebe, zato bih te zamolio da mi ne pretis na pp banoiranjem jer nemas osnova za ban...jer isto tako mogu slikati tvoje prijetnje i poslat direkt Bugarima...

Radi svoj posao care i ne pravi se previse pametan... ovde sam trazio misljenja igraca, mogao si iznet svoje misljenje kao igrac a ne kao moderator. I hvala na ispravci da je skracenica "admin" eto izvinjavam se sto sam krivo napisao...
Ja sam napiso svoje misljenje i nikog nisam vrijedjo za razliku od tebe, zato ti je post obrisan. Poslo sam ti privatno upozorenje, izgleda da sam trebo odma ban stisnut. Salji u Bugarsku nije problem, imam spremljen tvoj post....
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!