Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 08:21:26 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Misljenje ostalih igraca.....  (Posjeta: 3925 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« na: Siječanj 25, 2016, 07:29:33 »

Ovako, nisam do sada otvarao teme jer svaka tema ode u krivom smeru i posle par odgovora vise nista nije vezano za temu, pa se nadam da ce se ovde izneti misljenja vezana za sledece:

Pojavom tamne tvdjave dobijena je obavjest da u x2 svijetu napad u jednom smeru traje 30min bla bla bla... sve bi to bilo lepo i moguce po mom misljenju kada bi se bitke ocitavale na profilu kad udaris u tvrdjavu medjutim ne... dakle pitanje sledi kako je ovo moguce?

http://prntscr.com/9uotqp

Da je napad na igraca razumeo bih racunanje karte, vremena i hvatanje kontri. Ali ovde je napad na tamnu tvrdjavu gde kretanje vojske vidi samo igrac i vodja saveza, isto tako postoji "trenutni" dakle protivnik ne moze da zna kada je igrac poslao napad i da li je ili ce iskoristiti trenutni. Isto tako ne zna iz koje provincije je igrac poslao napad na tamnu tvrdjavu ili mozda iz kolonije.

Slucajnost? u 2 sekunde? ok ajd recimo da je tako, ubode se i 7 na loto sve je moguce....

Ali nakon toga poslat je drugi napad ali iz druge prove i zamisli cuda igrac ne gadja u 2 sekunde vec u stotinku

http://prntscr.com/9uk2rn

Sreca u celoj situaciji je da su promasili provinciju... od admina sam dobio odgovor koji je smesan i van svake pameti... da imamo spijuna u savezu koji je mozda javio kretanje vojske. ( to otpada jer zapovjednik je igrac i bitke mu vidim samo ja kao vodja jer prvi casnik nije bio tu) a i zasto bih ja cinkao svog igraca u ratu  *crazy*

ili pak da je igrac toliko iskusan da moze da proceni na osjecaj kada je protivnik napao tvrdjavu i da pogodi u sekundu... sad vi meni recite je li postoji toliko iskusan igrac da moze znati kada cu ja kliknuti napad i osjecaj da se 2x zaredom gadja ovako vojska?


Interesuje me vase misljenje kao igraca o ovome....

btw uskoro cu dobiti printeve svog bivseg suigraca koji je odustao od igre kada je dobio te iste printeve od tog igraca sa prozorom identicnim kakav imaju MODERATORI na imperiji online dakle kretanje njegove vojske, kada je online kada je offline i koliko dugo je bio na nalogu... koliko ja znam moderatorima je zabranjeno da igraju i zloupotrebljavaju svoje "dodatne mogucnosti" da se tako izrazim ili sam u krivu?

Evidentirano
kerber123
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 25



Profil Email
« Odgovor #1 na: Siječanj 26, 2016, 10:25:51 »

nista cudno klikto je na tamnu utvrdu  vidio je promijenu bodova osvojeni na utvrdi tako je tacno u cekundu znao kad je napad ,,pretpostavka mu je bila da si poslo napad iz glavne provincije ,,,,kad ti se pojavi tamna klikci na mijesto gdije pisu ucesnici i vidices kad ucesnik udari u tamnu kako mu se promijeni broj bodova i po tome tacno znas kad je udar bio  a vrijeme putovanja znas
Evidentirano
tijomanija
Sergeant
**

Karma: +5/-5
Offline Offline

Postova: 79



Profil Email
« Odgovor #2 na: Siječanj 26, 2016, 11:39:10 »

Ovako, nisam do sada otvarao teme jer svaka tema ode u krivom smeru i posle par odgovora vise nista nije vezano za temu, pa se nadam da ce se ovde izneti misljenja vezana za sledece:

Pojavom tamne tvdjave dobijena je obavjest da u x2 svijetu napad u jednom smeru traje 30min bla bla bla... sve bi to bilo lepo i moguce po mom misljenju kada bi se bitke ocitavale na profilu kad udaris u tvrdjavu medjutim ne... dakle pitanje sledi kako je ovo moguce?

http://prntscr.com/9uotqp

Da je napad na igraca razumeo bih racunanje karte, vremena i hvatanje kontri. Ali ovde je napad na tamnu tvrdjavu gde kretanje vojske vidi samo igrac i vodja saveza, isto tako postoji "trenutni" dakle protivnik ne moze da zna kada je igrac poslao napad i da li je ili ce iskoristiti trenutni. Isto tako ne zna iz koje provincije je igrac poslao napad na tamnu tvrdjavu ili mozda iz kolonije.

Slucajnost? u 2 sekunde? ok ajd recimo da je tako, ubode se i 7 na loto sve je moguce....

Ali nakon toga poslat je drugi napad ali iz druge prove i zamisli cuda igrac ne gadja u 2 sekunde vec u stotinku

http://prntscr.com/9uk2rn

Sreca u celoj situaciji je da su promasili provinciju... od admina sam dobio odgovor koji je smesan i van svake pameti... da imamo spijuna u savezu koji je mozda javio kretanje vojske. ( to otpada jer zapovjednik je igrac i bitke mu vidim samo ja kao vodja jer prvi casnik nije bio tu) a i zasto bih ja cinkao svog igraca u ratu  *crazy*

ili pak da je igrac toliko iskusan da moze da proceni na osjecaj kada je protivnik napao tvrdjavu i da pogodi u sekundu... sad vi meni recite je li postoji toliko iskusan igrac da moze znati kada cu ja kliknuti napad i osjecaj da se 2x zaredom gadja ovako vojska?


Interesuje me vase misljenje kao igraca o ovome....

btw uskoro cu dobiti printeve svog bivseg suigraca koji je odustao od igre kada je dobio te iste printeve od tog igraca sa prozorom identicnim kakav imaju MODERATORI na imperiji online dakle kretanje njegove vojske, kada je online kada je offline i koliko dugo je bio na nalogu... koliko ja znam moderatorima je zabranjeno da igraju i zloupotrebljavaju svoje "dodatne mogucnosti" da se tako izrazim ili sam u krivu?

Moj ti je savjet da napade na tamnu odnosno lubanju izobilja nikada ne šalješ iz glavne provincije odnosno prijestolnice nego iz drugih provincija, ili još bolje iz vojnih postaja ako ih imaš, a koje opet nisi izgradio iz glavne provincije nego iz provincije 3, 4 ili 5...Razlog toga ti je taj što ti se vojska onda vraća u provinciju iz koje je vojna postaja napravljena pa i tu malo možeš "zakamuflirati" svoju vojsku...
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #3 na: Siječanj 26, 2016, 12:21:07 »

Znas li ti koliko netko triba bit zaludan da klikce 30min * 60sec = 1800 klika pod uslovom da je pogodio vrime kad je ovaj poslao... pritom nitko ga nemre spijat znaci ne more znat kad ce ovaj poslat napad... izmedju prvog i drugog poslatog napada je napravljena pauza dobrih sat vrimena... znaci ovaj je klikao prvih 1800x pa jos 3600 dok je bila pauza (mozda i vise) i plus 1800 novih klika do sledecg udara... ti meni hoces reci da netko sjedi za kompom i klika 7200x da bi uboo stotinke... daj ne za Lips Sealed aji  *hahaha* *hahaha*
Evidentirano
Diktator10
Sergeant
**

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 26, 2016, 01:18:44 »

mogucee da sjedi ali 000,1 % moguce,realnija je opcija koju kazes dolor,admini moderatori i ti "cinovnici" su odavno prestali da rade svoj posao,nemaju adekvatan ni  nacin obavljanja pa sve to ide nasumicno pocev od kazni,sada na odgovore cekas po 5 dana, pa sve vodi tome,da su  i oni odlucili malo se oprobati o "korupciji" tj ubaciti svoje prste i mogucnosti u igri, jer mnogo igraca se vec zali na te i slicne stvari, gube se dvorci gubi se savezna, upadi  u racune itd...  toga prije nije bilo ,bar ne ovako masovno,u svim tim nastojanjima da rjese probleme skripti pogubili su se u vlastitom svijetu, samo mi koji smo se zarazili mislim da bi nam vjecni suncobran jedini odgovarao Wink pozz
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 26, 2016, 02:15:52 »

imala sam takvo iskustvo prošlu ili pretprošlu eru,al sam bila malo lukavija pa sam prije udara povirila dal me neko špija i stisla na dije na trenutni povratak vojske zadnju minutu prije udara i odma ih poslala u šetnju ..onda sam špijala protivnika i vidila da okuplja vojsku..... tako da sam dobila medalju u obrani Wink

...sve je moguće onom ko prati igru i određenog igraća Grin
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #6 na: Siječanj 26, 2016, 02:21:11 »

Znas li ti koliko netko triba bit zaludan da klikce 30min * 60sec = 1800 klika pod uslovom da je pogodio vrime kad je ovaj poslao... pritom nitko ga nemre spijat znaci ne more znat kad ce ovaj poslat napad... izmedju prvog i drugog poslatog napada je napravljena pauza dobrih sat vrimena... znaci ovaj je klikao prvih 1800x pa jos 3600 dok je bila pauza (mozda i vise) i plus 1800 novih klika do sledecg udara... ti meni hoces reci da netko sjedi za kompom i klika 7200x da bi uboo stotinke... daj ne za Lips Sealed aji  *hahaha* *hahaha*
Moguce je da, pogotovo ako je napad poslan par puta. Prospija te i vidi kad si si poslo napad. Moze promasit za 2-3 min pa se to kliktanje smanji na 100-200 puta...
Evidentirano
kerber123
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 25



Profil Email
« Odgovor #7 na: Siječanj 26, 2016, 02:36:58 »

Znas li ti koliko netko triba bit zaludan da klikce 30min * 60sec = 1800 klika pod uslovom da je pogodio vrime kad je ovaj poslao... pritom nitko ga nemre spijat znaci ne more znat kad ce ovaj poslat napad... izmedju prvog i drugog poslatog napada je napravljena pauza dobrih sat vrimena... znaci ovaj je klikao prvih 1800x pa jos 3600 dok je bila pauza (mozda i vise) i plus 1800 novih klika do sledecg udara... ti meni hoces reci da netko sjedi za kompom i klika 7200x da bi uboo stotinke... daj ne za Lips Sealed aji  *hahaha* *hahaha*
zasto bi stalno klikto,,spijunirate kad si pomako vojsku i zna otprilike u minut kad si poslo vojsku odakle si poslo i klikce jednu minutu i hvata te u povratku,,,tama se napada iz postaje da te nemogu uhvatiti u povratku ,,
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #8 na: Siječanj 26, 2016, 06:23:06 »

nista cudno klikto je na tamnu utvrdu  vidio je promijenu bodova osvojeni na utvrdi tako je tacno u cekundu znao kad je napad ,,pretpostavka mu je bila da si poslo napad iz glavne provincije ,,,,kad ti se pojavi tamna klikci na mijesto gdije pisu ucesnici i vidices kad ucesnik udari u tamnu kako mu se promijeni broj bodova i po tome tacno znas kad je udar bio  a vrijeme putovanja znas

sada si ga stvarno zasra do jaja
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #9 na: Siječanj 26, 2016, 06:27:32 »

Moguce je da, pogotovo ako je napad poslan par puta. Prospija te i vidi kad si si poslo napad. Moze promasit za 2-3 min pa se to kliktanje smanji na 100-200 puta...

odgovor globalnog moderatora,... *crazy*
Evidentirano
poliop
Captain
****

Karma: +2/-37
Offline Offline

Postova: 260



Profil Email
« Odgovor #10 na: Siječanj 26, 2016, 06:42:34 »

onaj tko je napravio  tamnu utvrdu taj i vidi tko ju napada i vrijeme udara,..nema se tu sta raspravljat vise,..admini se igraju kao i mi ali ovo sa tamnom utvrdom su pretjerali,..tko moze znat kamo si ti ili ja poslao vojsku,..oni apsolutno nerade nista sta se zastite igre tice npr,..ono hakiranje duletovog racuna iz hrvatski ratnici prije se kaznjavalo kuglom i nisi vise mogo napravit racun u tom svijetu,..a sada nema niti kazne a vidjeli su sve i namirili stetu,..dozvoljene su skripte i alarmi,..i to vide a ne kaznjavaju,..varanje na trzistu isto vide,..nemoze netko imat sada par miliona bodova a nikoga ne napada,.nijedan napad ili par napada na svoje prove,..varanje na trzistu odmah se kaznjavalo kuglo sada dobis 12 sati kaznu za prvi puta,varaj do beskonacno..otislo sve kvragu
Evidentirano
kerber123
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 25



Profil Email
« Odgovor #11 na: Siječanj 26, 2016, 07:33:21 »

sada si ga stvarno zasra do jaja
nije ti lijep rijecnik poliop,,,a to znam jer sam isto tako i ja ganjo igrace
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #12 na: Siječanj 26, 2016, 07:51:27 »

odgovor globalnog moderatora,... *crazy*
Ako tebi nije nesto jasno i ne mozes shvatit sta ti se pokusava objasnit ne znaci da je nemoguce. To se jucer dogodilo prdeku i mozes njega pitat. A proslu eru je uncutica isto to napravila jednom drugom igracu.
« Zadnja izmjena: Siječanj 26, 2016, 08:19:41 od djontravolta » Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #13 na: Siječanj 26, 2016, 08:07:50 »

Pojedini ovde vidim da nisu citali pazljivo sta sam napisao... dakle nije bilo spijanja, sta vise pouzdano znamo da ga ne mogu spijati... dakle to u startu otpada... a ako uzmemo pretpostavku da jesu uspeli a nisu ali recimo da jesu... on je moga kliknut spijanje i vidi da je ovaj pomerio vojsku i skuzi da je poslao napad na utvrdu a ustvari ovaj pomerio u drugu provu i iz nje napao... dakle sve ovo pada u vodu... cekam samo igraca da dodje u mogucnost da mi posalje print gde mu igrac na igri salje a prozor je moderatora... i pricam o v5 verziji ne o v6

Kuglu je dobio spijunski nalog bez vojske koji nije ni slao napad, ostali igraci nisu kaznjeni jer su "cisti" verovatno ona kugla je da se meni zapuse usta " aj ne se*ri vise eto kaznili smo jednog" Grin bravo... cestitam... svaka cast... banirati acc od 68k bodova bez vojske a ostaviti glavne naloge od 350k-850k preko koji se vrse zloupotrebe...
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #14 na: Siječanj 26, 2016, 08:10:20 »

Moguce je da, pogotovo ako je napad poslan par puta. Prospija te i vidi kad si si poslo napad. Moze promasit za 2-3 min pa se to kliktanje smanji na 100-200 puta...

Ovo je nakon prvog napada... i nije omasio za 2-3 min vec je gadjao u 2sek

http://prntscr.com/9uotqp

i napad nije poslat iz glavne vec iz prove 4, vojska mu se sa off-a vratila u provu 1 tocnije glavnu... prebacio je u provu 4 i poslao napad...
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!