Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 05:44:19 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: previse i za mene..:)  (Posjeta: 6176 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
maki1965
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 5


Profil Email
« na: Prosinac 18, 2015, 09:30:47 »

postaje jako smesno uopste na imperiji igrati Smiley  .. ovo je bre igra zar vi moderatori zaboravljate da je ovo igra..?? mene vise na vasoj imperiji nema Smiley  
« Zadnja izmjena: Prosinac 21, 2015, 01:41:30 od Dunkan1973 » Evidentirano
tito185
Private
*

Karma: +0/-5
Offline Offline

Postova: 12


starcevicmateo3@gmail.com
Profil Email
« Odgovor #1 na: Srpanj 16, 2016, 11:29:01 »


postaje jako smesno uopste na imperiji igrati Smiley  .. ovo je bre igra zar vi moderatori zaboravljate da je ovo igra..?? mene vise na vasoj imperiji nema Smiley  
Igraj radi zadovoljstva nije bitno koji ces da stojis na poretku.
Evidentirano

Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #2 na: Srpanj 16, 2016, 06:50:44 »

Evo jako kratko... moderatori foruma nemaju nikakve veze sa samom igrom. Samo sa forumom, moderiranjem i održavanjem foruma.
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #3 na: Srpanj 17, 2016, 03:25:57 »

Evo jako kratko... moderatori foruma nemaju nikakve veze sa samom igrom. Samo sa forumom, moderiranjem i održavanjem foruma.
zasto muljas ovog jedinog korisnika foruma  *hahaha* kako nemas veze s igrom. tu ne radis nista (jer si sve izbanirao), i za  taj nerad dobijes soma dijamanata, plus odgovori na pitanja. i onda s tim "zaradjenim"  ;D dijama igras , pravis se faca i pravis se da znas igrati. ne  znam koliko ce to ured jos trpjeti. zbog neaktivnosti foruma su tiger i kika dobili otkaz (jer CMovi dobivaju pravi novac, za razliku od modova). ne vidim cemu 3 moda za 4 korisnika foruma. moj prijedlog je (ako ne zelite dunkanu maknuti moda i ovdje je potreban u toj funkciji) da sve aktivne posjetitelje foruma proglasite modovima i date nam po 1000 dija mjesecno na tu funkciju. pa da vidimo kako ce se dunki onda  Lips Sealed t u mega blitzu. jer zagorec je i prije ce kupit demizon nego dije  *drunk* *drunk*
 
Evidentirano

maki1965
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 5


Profil Email
« Odgovor #4 na: Veljača 23, 2018, 02:35:26 »

Evo jako kratko... moderatori foruma nemaju nikakve veze sa samom igrom. Samo sa forumom, moderiranjem i održavanjem foruma.

Po drugi put sam banovan i oba puta kad smo u ratu sa Bugarskim savezom..?? da li to slucajnost ili admin na osnovu bilo kakve prijave igraca iz Bugarskog saveza pristrasno pritisne BAN.. usred napada Vam iskoci da ste sumnjivi u igri i da stiklirate neke gluposti , autobuse, kamione , izloge prodavnica..?? a Napad ne prestaje on ide i ide dok vi sve to potvrdite  i prodje ...  Namerno to radite da ometete igrace za koje ne navijate .. i t.d.  ma jednostavno ako imate za protivnika savez miljenik admina racunajte na  "neprijatelja" na kvarat... ovo je nekada bila igrica br1  sada pih.. -1  Smiley
Evidentirano
maki1965
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 5


Profil Email
« Odgovor #5 na: Veljača 23, 2018, 07:22:31 »

Grin nema nista a obavesti me da sam banovan.. kako mi jadni mali igraci da dodjemo do tog velikog glavonje koji nasumice kako mu nadodje pritisne ban..
Shvatio sam da je dovoljno da neko " uperi prst " prema nekom igracu i napise moderatoru  " ovaj koristi skripte "  a jos je i miljenik moderatora, ili ste pak Vi slucajno neomiljeni moderatoru ( to vam dodje na  isto) i dobijete BAN ... tako da neznate kad ce da dobijete BAN a ni neku potkrepu te tvrdnje da koristi neko skriptu.. kako znaju ako nam ne pokazu i dokazu da nije u pitanju samo "upereni prst" .. igra postaje prljava puna protekcionizna i podvala.. za prave ljubitelje igre a ne mucki pokvarenih dostava i prijava igra je postala nemoguca...
nemate nista..?? pa ako ja napisem dostavu da neko koristi sta nedozvoljeno stigne moderatoru..?? i sta dalje ..?? kako dodje do banovanja.. ko bre jednostavnno banuje ..?
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #6 na: Veljača 24, 2018, 11:36:14 »

Moderatori na forumu nemaju veze s kažnjavanjima u samoj igri. Za razlog i pojašnjenje o tvojoj kazni moraš se obratiti na internacionalni suport.
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #7 na: Veljača 26, 2018, 06:55:21 »

Grin nema nista a obavesti me da sam banovan.. kako mi jadni mali igraci da dodjemo do tog velikog glavonje koji nasumice kako mu nadodje pritisne ban..
Shvatio sam da je dovoljno da neko " uperi prst " prema nekom igracu i napise moderatoru  " ovaj koristi skripte "  a jos je i miljenik moderatora, ili ste pak Vi slucajno neomiljeni moderatoru ( to vam dodje na  isto) i dobijete BAN ... tako da neznate kad ce da dobijete BAN a ni neku potkrepu te tvrdnje da koristi neko skriptu.. kako znaju ako nam ne pokazu i dokazu da nije u pitanju samo "upereni prst" .. igra postaje prljava puna protekcionizna i podvala.. za prave ljubitelje igre a ne mucki pokvarenih dostava i prijava igra je postala nemoguca...
nemate nista..?? pa ako ja napisem dostavu da neko koristi sta nedozvoljeno stigne moderatoru..?? i sta dalje ..?? kako dodje do banovanja.. ko bre jednostavnno banuje ..?
Igram ovu igru 9 godina i nikad nisam dozivio da me baniraju u igri. prvu godinu su me ušutkali par puta dok nisam naucio da moram pisati nevine poruke kao kod popa u ispovjedaonici, i nemam nikakvih problema s igrom. banirao me je na forumu jedino mucko, tj dunki moderator bez razloga, tj. imao je razlog: dizao si je time ego..
Evidentirano

klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #8 na: Ožujak 05, 2018, 05:16:34 »

Igram ovu igru 9 godina i nikad nisam dozivio da me baniraju u igri. prvu godinu su me ušutkali par puta dok nisam naucio da moram pisati nevine poruke kao kod popa u ispovjedaonici, i nemam nikakvih problema s igrom. banirao me je na forumu jedino mucko, tj dunki moderator bez razloga, tj. imao je razlog: dizao si je time ego..
da bar ima vise takvih igraca kao sta si ti horuse  Grin Grin Grin bugari bi propali niko nebi dije treba.kad tebe ofarma covik netreba mu nista vise  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #9 na: Ožujak 16, 2018, 11:10:46 »

što kažete na trenutno INVAZIJU NOMADA !?  ;D Angry Smiley
Evidentirano

DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #10 na: Ožujak 25, 2018, 01:52:50 »

Kažem da je ovo najgore njesra koje sam igrao ... Prvo bez dija moš popušiti k na bunaru .... Mada nisam igrao v6 uopće i ovo mi je prvo ozbiljnije sudjelovanje općenito ... Ali stvarno kaj su napravili od ove igre majko mila  *crazy* ... Ali dobro svaka budala ima svoje veselje uostalom i ja klikčem ovu invaziju nomada ? Koji eto čudom su nomad i imaju i falange i čuvare ... Koji k ih nisu imali kad sam igrao v5   Grin nego vidim ništa se baš previše nije promijenilo od prije par godina ... Ima li negdje u nekom realnu nešto starije ekipe i više igrača ? Pa makar i u v6 ?
« Zadnja izmjena: Ožujak 25, 2018, 01:56:11 od DeeRaa » Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #11 na: Ožujak 26, 2018, 10:35:54 »

Kažem da je ovo najgore njesra koje sam igrao ... Prvo bez dija moš popušiti k na bunaru .... Mada nisam igrao v6 uopće i ovo mi je prvo ozbiljnije sudjelovanje općenito ... Ali stvarno kaj su napravili od ove igre majko mila  *crazy* ... Ali dobro svaka budala ima svoje veselje uostalom i ja klikčem ovu invaziju nomada ? Koji eto čudom su nomad i imaju i falange i čuvare ... Koji k ih nisu imali kad sam igrao v5   Grin nego vidim ništa se baš previše nije promijenilo od prije par godina ... Ima li negdje u nekom realnu nešto starije ekipe i više igrača ? Pa makar i u v6 ?

pozz deeraa,ne bi komentarisao v6 i invaziju nomada,...

evo ti r 285 pocinje za 2-3 dana ,izgleda jako pristojno za v5 verziju,..trenutno u realmu je oko 100 brazilaca u top 2 saveza,.izgurali su sve autohtone igrace ovog realma,u kojem ima dosta znanih i neznanih igraca,..mozda vrijedi zaigrati,..xd
http://prntscr.com/iwq156
Evidentirano

DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #12 na: Ožujak 27, 2018, 12:30:32 »

Pa gdje si ti čovječe kako si ? ša ima ? igraš li ti onaj c2 ili samo zahebancija ? Grin i daj da te nađem koji put negdje ... ostavi neki podatak Smiley
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #13 na: Ožujak 27, 2018, 01:39:58 »

Ma moram prokomentirati v6 da ga  Lips Sealed š ....
Ne znam baš čemu služe falange u ovoj igri ? Inače glavna sila impera ... Nabiješ čuvare i malo više elitnih strela i ko da nikad nisi imao ijednu :d
Jednom sam Čakiju rekao na tribinu prije nekih 5 godina da će uvesti dije za napad na napušteno :d a kad ono ... Kupiš dije kupiš leteće cipelice i platiš povratak u carstvo [:-}  Grin  Huh?
I tako uglavnom kupiš sve kaj ti treba manje više ... Ok dosta o dijamantima ko oče nek kupuje ko neće nek igra bez njih ali pitam se čemu onda igrati jer svaka šuša kupi dije i podere te prije ili kasnije ... Onda valjda igraš iz gušta recimo ko ja u megi v5 prije 2-3 mjeseca  pa ratuješ pa skupljaš vojne ali opet banana uđemo nas 4 od 6 iz saveza u top 20 po vojnim ... a Flash ima milju vojnih preko 100 milja net bodova i namještene bitke ... Grin i tako će jednom IO otići u zaborav do V7
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #14 na: Ožujak 27, 2018, 11:04:21 »

http://prntscr.com/ix8r9r

zbog toga što dije previše utjeću na igru sad igram v6 Blitz Masters x10 , dobiješ u startu 200 000 dija koje traju 48 sata i evo već 3 ere zaredom blitz mastersa u tih 48 sati istražim i paladine Smiley  ... ere traju mislim 3 tjedna... evo s ovim savezom s kojim sad igram već i treća era zaredom vjerojatno stiže zlato  Smiley( 3 dana do kraja i iduća počinje u subotu )

inače kombinacija falanga i elitnih strijelaca ti je najbolja opcija za napade na sve barbarske kampove bez elitnih strijelaca Smiley
Evidentirano

 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!