Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 03:54:00 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: diskriminacija  (Posjeta: 2703 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Diktator10
Sergeant
**

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil
« na: Veljača 09, 2015, 05:54:14 »

Sta je bilo admini.ne kupujem dije i odma nemam pavo na temu na forumu..jer je vi odma izbrisete..pa sta je ..isitinu sam rekao i to je problem...prije nego ovu izbrisite objasnite igracima zasto ke brisite iako nista ne psujem...
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 09, 2015, 10:44:17 »

O kojoj temi je riječ? Ako nisi psovao ili vrijeđao korisnike foruma iznesi ovdje svoje probleme.
Evidentirano

Diktator10
Sergeant
**

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil
« Odgovor #2 na: Veljača 09, 2015, 11:58:34 »

Rijec je samo o tome,da se igraci kaznjavaju po kolicini dija koju kupe a ne tezini prekrsaja koji nacine,nista drugo Wink i rijec je o tome da je takva vrsta rada presla sve granice i da bi veliki grijeh bio pustati ljude da ovo igraju i i izgovaraju jedni drugima svakakve rjeci zbog prevara.... dok prije kada se igralo,gubilo i dobijalo se pruzala ruka i cestitalo protivniku ... jer se znalo da je sve regularno,ali ovo sada,,,pa jednostavno nije igra
Evidentirano
BalkanacVu
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 7



Profil
« Odgovor #3 na: Veljača 10, 2015, 12:15:32 »

nitko nikog nije vrjedao,samo sa hrvatskim adminima nevrjedi pricat,sad se obracamo direkt bugarima kad imamo problem Grin
Evidentirano
_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #4 na: Veljača 10, 2015, 10:19:22 »

ovi hrvatski ti nisu admini oni su samo moderatori foruma
ne diži im perje bez potrebe jer stvarno od kada je tiger otišao za sve čekaš odbgovor po par dana Smiley
Evidentirano
WhiteTiger2
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 6



Profil
« Odgovor #5 na: Veljača 10, 2015, 02:24:58 »

slazem se sa Diktator10 , cijeli IO je postala jedna velika sprdnja tko kupi dije moze radit sta god hoce samo me zanima kad sa takvim stavom poteraju odredjen broj igraca radi koga ce se onda kupovat dijamanti hehe ti sta uzimaju u vecim kolicinama vise jednostavno nece imat potrebe kupovat jer nece imat sa kim igrat 
Evidentirano
Probisvit
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 13


Profil
« Odgovor #6 na: Veljača 10, 2015, 08:46:22 »

ma nemojte slušat diktatora, on je najobičniji galamdžija  Grin Grin Grin
Evidentirano
Diktator10
Sergeant
**

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil
« Odgovor #7 na: Veljača 10, 2015, 11:35:45 »

Pihhh ja ocekivo podrsku a meni vako moj probi hehe...si ziv bem ti veceru Grin
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #8 na: Veljača 11, 2015, 02:58:07 »

ovi hrvatski ti nisu admini oni su samo moderatori foruma
ne diži im perje bez potrebe jer stvarno od kada je tiger otišao za sve čekaš odbgovor po par dana Smiley

Situacija je ovakva...
Ima nas 3 moderatora za hrvatski forum (GMa tj. global moderatora), ja sam zadnja prinova i mislim da u tom pogledu nema problema što se održavanja samog foruma tiče.

Bila su dosta dugo 2 hrvatska CMa (community managera) koji su su međusobno nadopunjavaili ali nažalost ostao je samo jedan.
Ostala je samo Kika a naš dugogodišnji CM Tiger koji je po mojem mišljenju odlično odrađivao svoj posao sve ove duge godine je otišao.
A posao je ostao isti... pa sad, istina je da se ponekad na odgovor čeka duže nego ste navikli... suport preko vikenda ne radi, taman kad se ljudi i najviše igraju, pa se nakupi posla i ne stigne se sve brzo odraditi... al evo, svako i od nas želi i cijeni svoje slobodno vrijeme, pa tako i suport ima svoje, pogotovo kad je spao na jednu osobu.
Ne sviđa mi se redukcija osoblja posebno na našem suportu, kao ni vama ostalima, pogotovo kako je ovo postala i skupa igra ako želiš u samom vrhu igrat, ali evo što je tu je. Kika se trudi što prije vam odgovoriti, a vama koji pišete na suport preostaje samo malo strpljiviji ponekad biti Huh?
Evidentirano
Probisvit
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 13


Profil
« Odgovor #9 na: Veljača 11, 2015, 08:47:59 »

koju su ti temu izbrisali nesrćo
Evidentirano
Diktator10
Sergeant
**

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil
« Odgovor #10 na: Veljača 12, 2015, 11:33:06 »

ma kao i inace pricao sam o alarmima i duplim accovima..pa dalj o nekim prevarama koje koriste oni dijamantasi,ali su zasticeni kod admina i mogu kako hoce,dok nas banaju bez razloga,to ti je ziva zalosna komedija
Evidentirano
tijomanija
Sergeant
**

Karma: +5/-5
Offline Offline

Postova: 79



Profil Email
« Odgovor #11 na: Veljača 12, 2015, 01:53:36 »

Nema se tu što puno pričati...igra je sve gora i gora...poštenja ni za lijek, a štite se "igrači" koju kupuju dilje i njihovi višestruki računi...Zato ja također prestajem sa igrom jer ovdje se ne radi više tko je bolji nego tko ima više para. A kad se treba dobiti medalja sa svjetskog onda se čeka po 4 mjeseca i još na kraju ti plaćaš pošarinu. Sramota da ne može biti veća. Zato zahvaljujem svima i pozdravljam sve. Do viđenja
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #12 na: Veljača 12, 2015, 03:06:33 »

zezaš ? .. koliko je poštarina da znam hoću li uzeti ili ne kad dođe medalja Smiley
Evidentirano

_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #13 na: Veljača 12, 2015, 04:46:06 »

Nema se tu što puno pričati...igra je sve gora i gora...poštenja ni za lijek, a štite se "igrači" koju kupuju dilje i njihovi višestruki računi...Zato ja također prestajem sa igrom jer ovdje se ne radi više tko je bolji nego tko ima više para. A kad se treba dobiti medalja sa svjetskog onda se čeka po 4 mjeseca i još na kraju ti plaćaš pošarinu. Sramota da ne može biti veća. Zato zahvaljujem svima i pozdravljam sve. Do viđenja
naručeno platiti pouzečem Grin:D:D:D:D:D
pa samo onaj sultan je toliko potrošio da su mogli platiti poštarinu  *WASSUP*
« Zadnja izmjena: Veljača 12, 2015, 08:50:39 od Dunkan1973 » Evidentirano
tijomanija
Sergeant
**

Karma: +5/-5
Offline Offline

Postova: 79



Profil Email
« Odgovor #14 na: Veljača 13, 2015, 04:16:41 »

zezaš ? .. koliko je poštarina da znam hoću li uzeti ili ne kad dođe medalja Smiley
matere mi mile
istina živa
kod Unce sve medalje u Splitu leže
ona šalje a plaća primatelj
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!