Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 03:26:23 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Imperijanac ili Nomad  (Posjeta: 1553 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
_Husarski_
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 9


Dragom često opraštaj, sebi nikad.


Profil Email
« na: Siječanj 27, 2015, 10:37:22 »

Kao što vidite naslov teme,vrlo jednostavno i odmah će te znati o čemu je riječ. Embarrassed
Sad neznam da li ovo pravo mjesto na forumu za ovu temu,moderatori slobodno prebacite temu na željenu lokaciju,ako sam pogriješio. ;D
Neću biti dosadan,hajde da počnem da napišem svoju neku priču o razlikama Imperijanaca i Nomada,ne brini te kratak ću biti. ;D
Prvi moj susret u ovoj igri je bio odabir između dviju rasa to jest Imperijana I Nomada,čitao sam o razlikama nešto malo,kao kod Imperijana su jače utvrde za 30 % i imaju bonus morala u odbranu itd,a kod Nomada je bilo suprotno kao jače jedinice u napadu,nemaju limit na kuće bla bla bla Grin
Eh sad gledam u sliku i neznam koga da uzmem,pošto sam bio poćetnik u igri ono odlučim igru zaigrat sa Nomadima.Kao svaki poćetak je bio težak,apsolutno neznajući nista,ono odlućim opuštenu neku igru i da krenem da razvijam ekonomiju,što je bila greška*trebao sam vojsku da pravim do onog limita da se mognem odbranit od neprijatelja.Čak se i sječam da sam igrao par mjeseci sa ni jednom pripojenom provincijom,pa odlučim malo da pročitam o pravilniku igre,da se malo usavršim.Igrajući dosta vremena sa Nomadima,sam saznao sve o mane i prednosti,uglavnom su to bili neki sitni nedostatci i bezpotrebno ih je
spomenuti,mogu samo reći sve najbolje o njima i da su za razliku od Imperijana dosta bolji i jači,nemojte me pogrešno svatit,mozda i griješim,to je samo moje mišljenje.Evo na današnji dan igram sa Imperijancija,samo ću reći da je katasrofa igrati snjima,imaju više mana nego prednosti,koje samo silne resurse moram uložit u kuće,jer odmah automaski mi smanjuje rast populacije i odmah sam na gubitku,dok ja napravit 50k paladina i 200k falanga,jedan nomad će odvostručit broj vojske,zbog razlike u održanju vojske i vremena regrutiranja,što znaći da je u velikoj prednosti.Sami ste i vidjeli da je 98% nomada dobili bitku dana,ma nije samo to ima tu i jos mnogo da se kaze o ovome,možda sam i previše ugrozio Imperijance,ali ne brinite ima tu i dobri stvari da se kaže o njima,ali neću danas mozda drugi put. Wink *suicide*
 
Evidentirano



pijujica
Sergeant
**

Karma: +11/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil Email
« Odgovor #1 na: Siječanj 28, 2015, 02:13:34 »

e jablane

ako si igrao par mjeseci bez da si pročitao pravila to bi ti bilo kao da ideš na svadbu bez "one stvari", ovo nije pucačina nego strateška igra i vrlo mali ljudi "sve zna" ali igrati nešto bez da se prouče pravila i da se zna dinamika igre nedaje rezulate, jak imper je mrcina koju treba respektirati i u pametno odabranoj provi s pravom taktikom imper koji ima gomilu "drvene vojske" tj falangi, elitnih strelaca i balista je opaka mrcina i samo kate tu završavaju kao šiškebabi nataknuti na koplja

gotovo da nema saveza koji ide na medalju bez nekoliko mrcina od impera jer njihova je ekonomska snaga velika, zato treba dobro proučiti pravila i ne donositi zaključke nakon par tjedana igranja jer ovo je sofisticirana igra u kojoj poznavanje dinamike kao i lukavost pojedinca rade razliku između onih koji misle da znaju igrati i onih koji znaju da znaju igrati.
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 28, 2015, 06:57:54 »

e jablane

ako si igrao par mjeseci bez da si pročitao pravila to bi ti bilo kao da ideš na svadbu bez "one stvari", ovo nije pucačina nego strateška igra i vrlo mali ljudi "sve zna" ali igrati nešto bez da se prouče pravila i da se zna dinamika igre nedaje rezulate, jak imper je mrcina koju treba respektirati i u pametno odabranoj provi s pravom taktikom imper koji ima gomilu "drvene vojske" tj falangi, elitnih strelaca i balista je opaka mrcina i samo kate tu završavaju kao šiškebabi nataknuti na koplja

gotovo da nema saveza koji ide na medalju bez nekoliko mrcina od impera jer njihova je ekonomska snaga velika, zato treba dobro proučiti pravila i ne donositi zaključke nakon par tjedana igranja jer ovo je sofisticirana igra u kojoj poznavanje dinamike kao i lukavost pojedinca rade razliku između onih koji misle da znaju igrati i onih koji znaju da znaju igrati.

slazem se sa svime osii mda je igra sofisticrana  Grin
za impera ti treba malo vise dija ali kad se npravi dobar profil ni jedan nomadski ga ne moze pobijediti cak ni sa istom kolicinom dija
Evidentirano
_Husarski_
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 9


Dragom često opraštaj, sebi nikad.


Profil Email
« Odgovor #3 na: Siječanj 28, 2015, 09:13:27 »

e jablane

ako si igrao par mjeseci bez da si pročitao pravila to bi ti bilo kao da ideš na svadbu bez "one stvari", ovo nije pucačina nego strateška igra i vrlo mali ljudi "sve zna" ali igrati nešto bez da se prouče pravila i da se zna dinamika igre nedaje rezulate, jak imper je mrcina koju treba respektirati i u pametno odabranoj provi s pravom taktikom imper koji ima gomilu "drvene vojske" tj falangi, elitnih strelaca i balista je opaka mrcina i samo kate tu završavaju kao šiškebabi nataknuti na koplja

gotovo da nema saveza koji ide na medalju bez nekoliko mrcina od impera jer njihova je ekonomska snaga velika, zato treba dobro proučiti pravila i ne donositi zaključke nakon par tjedana igranja jer ovo je sofisticirana igra u kojoj poznavanje dinamike kao i lukavost pojedinca rade razliku između onih koji misle da znaju igrati i onih koji znaju da znaju igrati.


Ma uredu je to što si rekao i stojim iza toga,ali problem je u tome što ti govoriš o Neeprirodnim mrcinama,ljudi koji se špricaju sa nenormalnim
dijamaskim paketima i bonusima,ljudi koji troše nekoliko stotina eura sedmično i njima odavno ovo nije igra nego bizniss,ja ti pričam o natural ljudima,ali nekažem da nije bilo dobrih jaki Imperinaca uz normalno igranje koju su bili top 20 najbolji,da se vratim nazad na mrcine, naravno imao  priliku da snjima igram u saveza,poštujem takve ljude zbog što hoće da pomognu,ne kažem da tu ima nema interesa.Jer kako ljudi kažu kad si bliži vatri,bolje ces se ogrijati i ljepse osjecati uz lakse igranje. Wink Wink
« Zadnja izmjena: Siječanj 28, 2015, 09:17:02 od _Husarski_ » Evidentirano



pijujica
Sergeant
**

Karma: +11/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil Email
« Odgovor #4 na: Siječanj 29, 2015, 04:06:25 »

_Husarski_

neigranje s dijama može se kompezirati aktivnom igrom, imam suigrača koji igra impera i ima preko 10 tisuća napada, zaboravimo mitove i legende o farmerima i tkz ratnicima on je u statusu nedodirljivog i bez Premiuma

slažem se da je dijamantofage nemoguče loviti ali ih se može probati izolirati, iako sad gledam dojamantofage koji igraju aktivno i s alarmom i postavljaju nove standarde u igri koja je to sve manje, no koliko para toliko i muzike
Evidentirano
pijujica
Sergeant
**

Karma: +11/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil Email
« Odgovor #5 na: Siječanj 29, 2015, 04:15:44 »

slazem se sa svime osii mda je igra sofisticrana  Grin
za impera ti treba malo vise dija ali kad se npravi dobar profil ni jedan nomadski ga ne moze pobijediti cak ni sa istom kolicinom dija

i tu dolazimo do sofisticiranog djela koji radi razliku među igračima, onaj tko zna dinamiku igre i planira unaprjed dobija a i ti i ja znamo da ti to znaš  Wink
Evidentirano
_Husarski_
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 9


Dragom često opraštaj, sebi nikad.


Profil Email
« Odgovor #6 na: Veljača 01, 2015, 12:57:32 »

_Husarski_

neigranje s dijama može se kompezirati aktivnom igrom, imam suigrača koji igra impera i ima preko 10 tisuća napada, zaboravimo mitove i legende o farmerima i tkz ratnicima on je u statusu nedodirljivog i bez Premiuma

slažem se da je dijamantofage nemoguče loviti ali ih se može probati izolirati, iako sad gledam dojamantofage koji igraju aktivno i s alarmom i postavljaju nove standarde u igri koja je to sve manje, no koliko para toliko i muzike

Slažem se naravno da se može i bez dijamanata igrati,mislim ako želiš biti u ligi najbolji za to se moraš dobro angažovat i aktivno igrati.Da plaćkaš redovno resurse od drugih igrača uz sto više napada i da juriš nenormalno napustena carstva,problem je sto ih slabo ima na globolnom mapi,al eto uvijek se nađe neko rješenje,znači moraš igrati do te mjere,da ti oči ispadnu iz glave.... Cheesy Cheesy
Evidentirano



 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!