Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 01:49:13 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: kukavicluk  (Posjeta: 6963 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Diktator10
Sergeant
**

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil
« na: Rujan 22, 2014, 01:31:39 »

Pozz svima...cujem da po cs5 kruze price da su "sile" postale mace ...salim se,ne cujem nego sam dozivio...Naime ima jedna tamo ticurina,jastreb,noj,vrabac sta vec,koji je navodno "sila" i rame uz rame njemu potrcko drama...radi se o osobama koje potrose hiljade dija na igru a veze nemaju,objave rat,imaju spijuna u savezu,i to im nije malo nego im igrac popije 3-4 kontre i onda ga izbace van dok napad ne prodje,pa im bude malo i to,nego mu se 2x desi ista situacija pa ga opet van posalje,i onda prica kako je sila kako zna igrati...jadno gdje i koliko jedna ticurina moze da se spusti nisko,a tako visoko leti Wink i da...protiv ljudi koji koriste dijamante nemam nista protiv,ali kada znaju da ih koriste..to nije s njima slucaj,te im savjetujem da prvo pare koje daju za dije potrose na nekoga ko ce ih nauciti igri,a takvih ima koliko hocete u savezu Relax Wink i vratite se u gnjezdo iz kog ste se izlegli jer nama ubrzo ni u x5 necete biti pa-pa
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1 na: Rujan 22, 2014, 10:45:35 »

Pozz svima...cujem da po cs5 kruze price da su "sile" postale mace ...salim se,ne cujem nego sam dozivio...Naime ima jedna tamo ticurina,jastreb,noj,vrabac sta vec,koji je navodno "sila" i rame uz rame njemu potrcko drama...radi se o osobama koje potrose hiljade dija na igru a veze nemaju,objave rat,imaju spijuna u savezu,i to im nije malo nego im igrac popije 3-4 kontre i onda ga izbace van dok napad ne prodje,pa im bude malo i to,nego mu se 2x desi ista situacija pa ga opet van posalje,i onda prica kako je sila kako zna igrati...jadno gdje i koliko jedna ticurina moze da se spusti nisko,a tako visoko leti Wink i da...protiv ljudi koji koriste dijamante nemam nista protiv,ali kada znaju da ih koriste..to nije s njima slucaj,te im savjetujem da prvo pare koje daju za dije potrose na nekoga ko ce ih nauciti igri,a takvih ima koliko hocete u savezu Relax Wink i vratite se u gnjezdo iz kog ste se izlegli jer nama ubrzo ni u x5 necete biti pa-pa
u davna vremena kad su bogovi setali zemljom, ljudi su im se klanjali. kad su bogovi otisli, ljudi su izmislili "svece" pa se sad klanjaju njima. tako je i u igri. bogovi igre su otisli u v6 a oni koji i dalje graju v5, svoje idole nalaze u raznim "silama".  i tako ce biti dok ne umru ili uskrsnu u v6 . Grin Grin Grin
Evidentirano

podrug-1
Sergeant
**

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 78


Profil Email
« Odgovor #2 na: Rujan 22, 2014, 05:49:53 »

Neznaci ako su svijetovi verzije 5 slabi da su medjunarodni
Evidentirano
Diktator10
Sergeant
**

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil
« Odgovor #3 na: Rujan 22, 2014, 06:53:18 »

Kad smo kod v6 (iako tema nije namjenjena njima,i molim da se o njima pise na mjestima predvidjenim za to) to je obicno  Lips Sealed
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #4 na: Rujan 23, 2014, 09:53:35 »

Pozz svima...cujem da po cs5 kruze price da su "sile" postale mace ...salim se,ne cujem nego sam dozivio...Naime ima jedna tamo ticurina,jastreb,noj,vrabac sta vec,koji je navodno "sila" i rame uz rame njemu potrcko drama...radi se o osobama koje potrose hiljade dija na igru a veze nemaju,objave rat,imaju spijuna u savezu,i to im nije malo nego im igrac popije 3-4 kontre i onda ga izbace van dok napad ne prodje,pa im bude malo i to,nego mu se 2x desi ista situacija pa ga opet van posalje,i onda prica kako je sila kako zna igrati...jadno gdje i koliko jedna ticurina moze da se spusti nisko,a tako visoko leti Wink i da...protiv ljudi koji koriste dijamante nemam nista protiv,ali kada znaju da ih koriste..to nije s njima slucaj,te im savjetujem da prvo pare koje daju za dije potrose na nekoga ko ce ih nauciti igri,a takvih ima koliko hocete u savezu Relax Wink i vratite se u gnjezdo iz kog ste se izlegli jer nama ubrzo ni u x5 necete biti pa-pa
Cheesy  Lips Sealed
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #5 na: Rujan 23, 2014, 04:07:10 »

Pozz svima...cujem da po cs5 kruze price da su "sile" postale mace ...salim se,ne cujem nego sam dozivio...Naime ima jedna tamo ticurina,jastreb,noj,vrabac sta vec,koji je navodno "sila" i rame uz rame njemu potrcko drama...radi se o osobama koje potrose hiljade dija na igru a veze nemaju,objave rat,imaju spijuna u savezu,i to im nije malo nego im igrac popije 3-4 kontre i onda ga izbace van dok napad ne prodje,pa im bude malo i to,nego mu se 2x desi ista situacija pa ga opet van posalje,i onda prica kako je sila kako zna igrati...jadno gdje i koliko jedna ticurina moze da se spusti nisko,a tako visoko leti Wink i da...protiv ljudi koji koriste dijamante nemam nista protiv,ali kada znaju da ih koriste..to nije s njima slucaj,te im savjetujem da prvo pare koje daju za dije potrose na nekoga ko ce ih nauciti igri,a takvih ima koliko hocete u savezu Relax Wink i vratite se u gnjezdo iz kog ste se izlegli jer nama ubrzo ni u x5 necete biti pa-pa
bravo progledo si cime se bave da dodu do medalje
Evidentirano
Diktator10
Sergeant
**

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil
« Odgovor #6 na: Rujan 23, 2014, 04:29:07 »

zao mi je ali ovaj put tamo za njih nema medalje,koliko god varali,alarme imali,ali nema za njih nista,dzabe bacaju pare,jer nisu oni taj nivo bez obzria na sve Smiley
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #7 na: Rujan 23, 2014, 10:40:08 »

mozda kad izbace prvo"POKEMON" slike iz v6 i uvedu 2. rasu u igru vrijedice zaigrati v6 verziju,...IO nije privukla igrace zbog grafike nego zbog strategije ,i nepotrebno se ide u poboljsanje grafike koja nikad nece zadovoljit PRO standarde.
ti horuse u jednom postu pozivas igrace da igraju v6 a u drugom govoris o propasti v6,..odluci se jednom,...xd
i konacno sto se tice teme ovdje ,ne da mi se ulaziti u duzu raspravu,..samo jedna izreka:

Časnog čoveka poštuju i oni koji to nisu.
Evidentirano

vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #8 na: Rujan 26, 2014, 10:41:17 »



Slika govori više od rijeci Grin sve baje koje mogu dobit po lampi bjeze od mene ko ludi Grin

Sto se tiče autora posta, bolje da šuti... i sam zna zašto - jer je u par era za pakovanje dija od 40 kn prodavao sve saveze gdje je igrao  Grin
I tko se sabrao na temi... agasaur-memnom, obicna nabiguzica i kukavica koja dize gaće cim dobije po lampi,  a dobije redovito... barestony, prevarant koji je prodao mene i kolege istri na cs1 za 10k drva i to 10 dan igre Grin dera, kojem bi bilo bolje da više vremena provodi na poslu nego na igrici,  Lips Sealed  se nekim znanjem, a sve znanje dokazuje poslje 23h  Grin grupa ljudi koja "zna" igrat a gdje god se pojavim odmah placu Grin
Evidentirano

Vrapche
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #9 na: Rujan 26, 2014, 01:58:01 »

vidjet ćemo te sad na kvalifikacijama za SP hoćeš biti tako dobar Smiley
Evidentirano

podrug-1
Sergeant
**

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 78


Profil Email
« Odgovor #10 na: Rujan 26, 2014, 03:45:08 »

Igor bilo bi mi drago da napravimo dvoboj iduce ere na croser6 i da igraš bez dija jer ja ih nemam i ne koristim ih ako me dobiješ bez dija čestitam ti a ako me dobiješ dijama onda ćeš ispasti  Lips Sealed
Evidentirano
Happy_
Gost
« Odgovor #11 na: Rujan 26, 2014, 03:57:57 »

Igor bilo bi mi drago da napravimo dvoboj iduce ere na croser6 i da igraš bez dija jer ja ih nemam i ne koristim ih ako me dobiješ bez dija čestitam ti a ako me dobiješ dijama onda ćeš ispasti  Lips Sealed

ti kao prvo ne bi mogao parirat igoru i da igra bez i sa dijamantima jer si smijesan,tvoje jedino znanje je uvlacenje jacim igracima u paksu da bi te oni kao cuvali  Grin Grin i je li ti roditelji znaju da igras ovu igru posto imas 15 godina ? jer tu ocito pokazujes nekulturu i psujes zato je psovka prikrivena smajlijem ,ako si mladji od 18 moras imati pristanak roditelja a ja sumnjam da ga imas, http://prntscr.com/4qh1p9  Grin Grin ako tvrdis da imas pristanak roditelja daj kucni broj tigeru u porukama da on to provjeri  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Diktator10
Sergeant
**

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 97


Profil
« Odgovor #12 na: Rujan 26, 2014, 04:25:05 »

tico,istina te pogodila jelde Wink a nemo jda pricas ovo jer pod broj 1. nikada nisi igrao sa mnom, pod 2. nisi nikad pricao sa mnom,tak oda ja nisma neki ko bi se prodao ni za 1 000 dija,jer da jesam vjerovatno bi bio s tobom,jer samo takve i okupljas oko sebe,nemoj da meljes bez vezeu  prazno,nisam tip koji igra dijama,nit mi trebaju,a ti ak si tako siguran dovedi mi nekog nek potvrdi tvoju tvrdnju i ja prestajem odmah da igram
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #13 na: Rujan 26, 2014, 06:12:39 »

 Grin Grin Grin...jos uvijek ima svadje...
Evidentirano
DeeRaa
Sergeant
**

Karma: +22/-27
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #14 na: Rujan 26, 2014, 07:43:23 »



Slika govori više od rijeci Grin sve baje koje mogu dobit po lampi bjeze od mene ko ludi Grin

Sto se tiče autora posta, bolje da šuti... i sam zna zašto - jer je u par era za pakovanje dija od 40 kn prodavao sve saveze gdje je igrao  Grin
I tko se sabrao na temi... agasaur-memnom, obicna nabiguzica i kukavica koja dize gaće cim dobije po lampi,  a dobije redovito... barestony, prevarant koji je prodao mene i kolege istri na cs1 za 10k drva i to 10 dan igre Grin dera, kojem bi bilo bolje da više vremena provodi na poslu nego na igrici,  Lips Sealed  se nekim znanjem, a sve znanje dokazuje poslje 23h  Grin grupa ljudi koja "zna" igrat a gdje god se pojavim odmah placu Grin
za tebe gsp DEE ili profesor DEE  Cheesy može i poduka --- javi se u pp   Wink --- hvala što si skinuo suncobran u cs1 lijepa farmica onih par dana Grin
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!