Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 04:48:41 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: logiranje  (Posjeta: 2069 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
bazuka1
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« na: Veljača 07, 2014, 11:12:14 »

Pozdrav! Ne mogu se logirati u svijet 14 v4 već dva dana, a era završava u trećem mjesecu. Molim pomoć, hvala.
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #1 na: Veljača 07, 2014, 01:31:48 »

isra stvar je i sa v4,r79,napadi nisu zaustavljeni,neki mogu ući neki ne,probaj preko ovoga tako jedino ja uspijem ući,upiši nik i šifru..........http://www9.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/login.php?realm=78&lang=en&day=70
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #2 na: Veljača 07, 2014, 01:37:21 »

Poslao sam upit u ured. Ja sam uspješno ušao u V4.
Da li možete pokušati neki browser u kojem ne igrate obično putem linka www.imperiaonline.org   - ako je slučajno stvar u nekom linku koji je ostao na kompu.
Evidentirano

bazuka1
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« Odgovor #3 na: Veljača 07, 2014, 04:00:52 »

i ja sam ušao prije dva sata,sad je već gotovo, ubiše me *black_eye*
Hvala Vam...
« Zadnja izmjena: Veljača 07, 2014, 04:08:58 od bazuka1 » Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #4 na: Veljača 09, 2014, 12:13:36 »

Sinoc je se tako desilo jednom mom savezniku,nije se mogao logovati morao je preko maila traziti sifru i kada je usao imao je sta i da vidi u 20 min turci su ga spustili za 1,1 m bodova zalio se adminima u uredu i rekli su mu da nije mogao uci jer mu je cuvar bio na profilu citavo vrijeme i da je citav dan taj cuvar bio na profilu jer vide jednu IP adresu ali to nije istina jer sam mu ja cuvar a i bio mu je drugi cuvar na profilu a za vrijeme napada on je bio na profilu i vidio je napad ali ga je izbacilo sa profila...Ja sam vodja i kada sam vidio da su ga napali pisao sam mu jer sam vidio po aktivnosti da je bio aktivan 1 min pa onda u sledecem trenutku ta aktivnost je bila na 0 a on nije bio tu...Pa vi meni sada recite da admini to provjeravaju?? Shocked *xxx*
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!