Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 03:06:30 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Velikani u V6  (Posjeta: 18205 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #45 na: Listopad 14, 2013, 09:53:32 »

..nisu nestali...heroji su uvik tu ...al to je izgleda stvar osobne percepcije Smiley


...ISTO VIDE A RAZNO TUMAĆE .... Smiley

ja samo gubim zivce ovdje sa vama poslat cu vas negdje u prekrasno mjesto odakle potjecete pa cu opet dobit ban pa mi je bolje mucat i otic odavde dok jos mogu

babagiga ja se nisam ni pokusao kvalificirat a vjerovatno to nebi ni uspio al vama svaka cast na osvojenoj medalji nekazem da ste losi igraci al na v6 su ovi sramota Smiley
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #46 na: Listopad 14, 2013, 09:58:34 »

tinky-wink i jenke  ovo je druga opomena. Sve opomene ste iskoristili Smiley
Evidentirano
Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #47 na: Listopad 14, 2013, 10:02:39 »

tinky-wink i jenke  ovo je druga opomena. Sve opomene ste iskoristili Smiley

e znas sta prvi put si me banao bez razloga !!!...kako san sada nekoga ode uvrijedia da bi dobia opomenu  *hmm*
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #48 na: Listopad 14, 2013, 10:02:52 »

kako kazu dode jos jedna bitka  Grin


 http://prntscr.com/1xc4rk   Shocked
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #49 na: Listopad 14, 2013, 10:08:39 »

ja samo gubim zivce ovdje sa vama poslat cu vas negdje u prekrasno mjesto odakle potjecete pa cu opet dobit ban pa mi je bolje mucat i otic odavde dok jos mogu

babagiga ja se nisam ni pokusao kvalificirat a vjerovatno to nebi ni uspio al vama svaka cast na osvojenoj medalji nekazem da ste losi igraci al na v6 su ovi sramota Smiley
nije sramota ako netko nema vremena  pa upali odmor, i nema potrebe vrijeđati ni po nacionalnoj ni po nikakvoj osnovi. ovo je igra i takva treba da ostane !!!
to kad shvatis bit ce ti ugodno igrat i neces gubit zivce. zato Jenke zaboravi psovke i vrijeđanje i igraj i uzivaj . 
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #50 na: Listopad 14, 2013, 10:16:33 »

e znas sta prvi put si me banao bez razloga !!!...kako san sada nekoga ode uvrijedia da bi dobia opomenu  *hmm*
Stavljanje privatnih poruka na forum je dobar razlog za ban. http://prntscr.com/1xc9hr a zbog ovog opomena
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #51 na: Listopad 14, 2013, 10:23:44 »

http://prntscr.com/1xcaqp   


 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


auuuuuuuuuuu pa to se kukurice u kokosinjcu........... Grin
Evidentirano
Jenke
Sergeant
**

Karma: +9/-15
Offline Offline

Postova: 81



Profil
« Odgovor #52 na: Listopad 14, 2013, 10:25:00 »

Stavljanje privatnih poruka na forum je dobar razlog za ban. http://prntscr.com/1xc9hr a zbog ovog opomena

opomena jer sam ih nazvao jadnicima a on moze govorit da nam je savez kokosinjac i da smo kokosi....pljesak za tebe  *bravo*
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #53 na: Listopad 14, 2013, 10:31:20 »

opomena jer sam ih nazvao jadnicima a on moze govorit da nam je savez kokosinjac i da smo kokosi....pljesak za tebe  *bravo*

..ajde proćitaj temu ispoćetka pa vidi di je kokošinjac spomenut... opravdavaj se čvrsim argumentima
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #54 na: Listopad 14, 2013, 10:31:42 »

opomena jer sam ih nazvao jadnicima a on moze govorit da nam je savez kokosinjac i da smo kokosi....pljesak za tebe  *bravo*
Bravo, proslistaj forum malo bolje pa ces vidit ko je prvi poceo s kokošinjcem i kokosima. I da se zna i kokocar je isto dobio opomenu
Evidentirano
tinky-wink
Private
*

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 35



Profil Email
« Odgovor #55 na: Listopad 14, 2013, 10:48:14 »

Bravo, proslistaj forum malo bolje pa ces vidit ko je prvi poceo s kokošinjcem i kokosima. I da se zna i kokocar je isto dobio opomenu
ajde dajte si mira , jenke ohladi malo Wink   kokocaru je dosadno tamo jer je usutkan pa sad tu pise , igrajte se tamo ne tu .nek kokocar ostane sam jer si je i sam kriv za flaster..
Evidentirano
kokocar
Lieutenant
***

Karma: +47/-33
Offline Offline

Postova: 202



Profil Email
« Odgovor #56 na: Listopad 14, 2013, 10:52:32 »

ajde dajte si mira , jenke ohladi malo Wink   kokocaru je dosadno tamo jer je usutkan pa sad tu pise , igrajte se tamo ne tu .nek kokocar ostane sam jer si je i sam kriv za flaster..

 Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
zbrkakodkrka
Private
*

Karma: +2/-2
Offline Offline

Postova: 0



Profil
« Odgovor #57 na: Listopad 15, 2013, 12:45:41 »

objavi im se rat 46% saveza ode na odmor i to ovih jacih, imali su jednu dobru bitku i sad su oni heroji mozda ? trebalo bi ih uzdizat jos vise ? nestali im heroji Grin ...izgubili vec dosta toga ma daj neda mi se nabrajat vise   Smiley

objavi im se rat 46% saveza ode na odmor i to ovih jacih... a 54% onih "slabijih" je ipak dovoljno da vas nauci kako se igra!?  Cheesy  Lips Sealed
 i ti to jos omalovazavas *crazy* kaj te ni sram  Embarrassed pa bus se i ti jednog dana naucil igrat  Undecided a do tada bolje čkomi da se ne osramotis jos vise sa svojim izjavama ;D
Evidentirano
_DevilFrog
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 26



Profil
« Odgovor #58 na: Listopad 15, 2013, 09:12:54 »

objavi im se rat 46% saveza ode na odmor i to ovih jacih, imali su jednu dobru bitku i sad su oni heroji mozda ? trebalo bi ih uzdizat jos vise ? nestali im heroji Grin ...izgubili vec dosta toga ma daj neda mi se nabrajat vise   Smiley

Gspodine Jenke...odmor mene nije radi toga jer se bojim rata iti nikoga,više faktora je utjecalo na to i naravno rat ali medju zadnjim faktorima..razlogje jednostavan trebam sna a neaktivnošću u ratu nemogu doprinjeti dobro jer od početka v6  nisam spavao duze od 3 sata dnevno..Neznas razloge a ima ih još,,niti mi je itko od vas ulovio vojsku niti neće
Evidentirano
_DevilFrog
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 26



Profil
« Odgovor #59 na: Listopad 15, 2013, 09:28:06 »

ja samo gubim zivce ovdje sa vama poslat cu vas negdje u prekrasno mjesto odakle potjecete pa cu opet dobit ban pa mi je bolje mucat i otic odavde dok jos mogu

babagiga ja se nisam ni pokusao kvalificirat a vjerovatno to nebi ni uspio al vama svaka cast na osvojenoj medalji nekazem da ste losi igraci al na v6 su ovi sramota Smiley
.  
Da napunim baterije....malo....ustvari daj mi reci koliko sam imao napada  na sebe od tvojih,,da ti kazem  1 jedini u preko 14 dana igre uključujući i 1 rat ...a vidiš moje napade na  tvooj savez ukupno ,,preko 100 samo na vas..zato ne prozivaj nikoga....a zahvaljujućii  tvom jeziku  podebljat cu u kratkom vremenu statistiku..samo nemojte  gaće dizat ponovo..imat ćeš čast  reći da mi je tvoj seljak usao u milion...čarobna brojka..
« Zadnja izmjena: Listopad 15, 2013, 09:42:01 od _DevilFrog » Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!