Imperia Online Croatia
Ožujak 19, 2024, 05:40:21 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Jeste li znali ????  (Posjeta: 683 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mila
Sergeant
**

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« na: Listopad 13, 2013, 04:46:23 »

U svijetu 125 uhvatili smo nekoliko igrača koji se koriste varanjem u igri ( imaju nekoloiko računa) , uredno smo ih prijavili , dostavili dokaze i IO je potvrdila da se stvarno radi o varanju , no problem je u tome kaj su to top igrači ( čitaj kreteni koji troše 1000 dijamanata dnevno- možda i više jer doniraju za cijeli svoj savez ) , i takvi igrači nemogu biti blokirani nego poslani samo na par dana odmora , i da bi stvar bila gora ( za njih odlična) prije nekoliko dana tim IO ( kapitalisti ) je uveo novo pravilo kod napadanja sa 400 vojnika- oni nesmetano mogu raditi sve što god žele s škrinjama i dijamantima.
    Sad molim naše sveznale administratore da mi kažu kako da se nosim sa time  te kako mogu učiniti bilo što protiv takvih igrača Huh?    Pri tome i vas ostale molim za savjet u vezi toga , jako je bitno da sredimo par igrača , jer zlato je već opipljivo Smiley
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #1 na: Listopad 13, 2013, 05:02:30 »

U svijetu 125 uhvatili smo nekoliko igrača koji se koriste varanjem u igri ( imaju nekoloiko računa) , uredno smo ih prijavili , dostavili dokaze i IO je potvrdila da se stvarno radi o varanju , no problem je u tome kaj su to top igrači ( čitaj kreteni koji troše 1000 dijamanata dnevno- možda i više jer doniraju za cijeli svoj savez ) , i takvi igrači nemogu biti blokirani nego poslani samo na par dana odmora , i da bi stvar bila gora ( za njih odlična) prije nekoliko dana tim IO ( kapitalisti ) je uveo novo pravilo kod napadanja sa 400 vojnika- oni nesmetano mogu raditi sve što god žele s škrinjama i dijamantima.
    Sad molim naše sveznale administratore da mi kažu kako da se nosim sa time  te kako mogu učiniti bilo što protiv takvih igrača Huh?    Pri tome i vas ostale molim za savjet u vezi toga , jako je bitno da sredimo par igrača , jer zlato je već opipljivo Smiley
sjesti i plakati  Grin
Evidentirano
mila
Sergeant
**

Karma: +5/-13
Offline Offline

Postova: 61


Profil
« Odgovor #2 na: Listopad 13, 2013, 05:04:15 »

Još ovo da završi i počinjem igrati šah, pun k..ufer mi je toga ...
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #3 na: Listopad 13, 2013, 06:30:34 »

U svijetu 125 uhvatili smo nekoliko igrača koji se koriste varanjem u igri ( imaju nekoloiko računa) , uredno smo ih prijavili , dostavili dokaze i IO je potvrdila da se stvarno radi o varanju , no problem je u tome kaj su to top igrači ( čitaj kreteni koji troše 1000 dijamanata dnevno- možda i više jer doniraju za cijeli svoj savez ) , i takvi igrači nemogu biti blokirani nego poslani samo na par dana odmora , i da bi stvar bila gora ( za njih odlična) prije nekoliko dana tim IO ( kapitalisti ) je uveo novo pravilo kod napadanja sa 400 vojnika- oni nesmetano mogu raditi sve što god žele s škrinjama i dijamantima.
    Sad molim naše sveznale administratore da mi kažu kako da se nosim sa time  te kako mogu učiniti bilo što protiv takvih igrača Huh?    Pri tome i vas ostale molim za savjet u vezi toga , jako je bitno da sredimo par igrača , jer zlato je već opipljivo Smiley
Tema je premjestena jel ne spada pod onu rubriku. I da znam odgovor napisao bi ga
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!