Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 10:09:16 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: Dali treba promijeniti pravila u ratu
DA - 23 (71.9%)
ne - 9 (28.1%)
Ukupno glasača: 28

 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Dali treba promijeniti pravila u ratu  (Posjeta: 2836 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« na: Kolovoz 18, 2013, 03:28:38 »

Opet po tko zna koji put igraci bjeze iz saveza , odlaze na odmor.  
Velika vecina nas se trudi oko tih ratova da se nekom nađe vojska , srusi kolonija da se neprijatelj otjera u minus. i kada to sve odradis nakon nekoliko sati krvavog truda i buljenja u ekran neprijatelj hladno izađe iz saveza ili upali odmor. HALO??? ODMOR? Neka se odmor upali nemam nista protiv, ali neka se moze upaliti samo u onom vremenu  koliko treba do pocetka rata . S time ce se svi sloziti.  Ako se ne varam ovo je "ratna" igra . Pa dragi moji administratori dajte poslusajte glas naroda i napravite nestou vezi toga.  

PS. molim naknadu za slomljenu tipkovnicu ( neznam koja je ovo po redu )
« Zadnja izmjena: Kolovoz 18, 2013, 03:36:20 od babagiga » Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #1 na: Kolovoz 18, 2013, 03:33:42 »

Neka pale odmor, automatski vi dobivate rat, plijen i kaj je ono najvažnije neprijatelj je 2 dana na odmoru, znači razvijanje njegovog carstva je stopirano. Dok se vi dva dana daleko bolje razvijate naspram njih. Ti bi da se odmor nemože aktivirati pa da jadne igrače mrcvariš dok nebi napustili igru?  Smiley
Evidentirano

babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #2 na: Kolovoz 18, 2013, 03:44:14 »

Neka pale odmor, automatski vi dobivate rat, plijen i kaj je ono najvažnije neprijatelj je 2 dana na odmoru, znači razvijanje njegovog carstva je stopirano. Dok se vi dva dana daleko bolje razvijate naspram njih. Ti bi da se odmor nemože aktivirati pa da jadne igrače mrcvariš dok nebi napustili igru?  Smiley
neka ga upali prije objave rata, nemam nista protiv toga.  Uostalom zasto ide u rat ako nije spreman prihvatiti mogucnost da moze biti ulovljen?? A sto je sa mrcvarenjem onih koji se trude da nađi nekome vojsku??  Ako netko nije spreman na "mrcvarenje" kako ti kazes ne mora ni igrati. U eri  7 samo moje kolege i ja  u savezu isto tako gazen i "mrcvaren" od strane bugarskih igraca , pa se nisu ni gace dizale a kamoli bjezalo na odmor.  Ne moram ni rec da je jedan u trenutnom ratu izasao iz saveza dok je isao napad na njega, nakon napada se vratio su savez. Molim te nemoj samo rec da moze dva puta van  jer je to smijesno.
Mislim da ako se vecina igraca odluci za opciju DA onda bi se trebalo nesto promijeniti. jer nisam ja prvi koji se zali na to.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 18, 2013, 03:46:17 od babagiga » Evidentirano
prdek2
Captain
****

Karma: +36/-12
Offline Offline

Postova: 377



Profil
« Odgovor #3 na: Kolovoz 18, 2013, 03:51:33 »

Proxy ja se slažem sa babom,a ti me banaj ako hoćeš
 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #4 na: Kolovoz 18, 2013, 04:13:46 »

Opet po tko zna koji put igraci bjeze iz saveza , odlaze na odmor.  
Velika vecina nas se trudi oko tih ratova da se nekom nađe vojska , srusi kolonija da se neprijatelj otjera u minus. i kada to sve odradis nakon nekoliko sati krvavog truda i buljenja u ekran neprijatelj hladno izađe iz saveza ili upali odmor. HALO??? ODMOR? Neka se odmor upali nemam nista protiv, ali neka se moze upaliti samo u onom vremenu  koliko treba do pocetka rata . S time ce se svi sloziti.  Ako se ne varam ovo je "ratna" igra . Pa dragi moji administratori dajte poslusajte glas naroda i napravite nestou vezi toga.  

PS. molim naknadu za slomljenu tipkovnicu ( neznam koja je ovo po redu )
baba odmor kosta 10 dija 10 ratova po 10 odmora Grin je 100 da dalje ne racunamo ,njima je isplativo da u svakom svjetu 5 igraca upali odmor kad su ratovi Grin zato sam glasao da ne treba nista mjenjati Grin
« Zadnja izmjena: Kolovoz 18, 2013, 04:15:32 od mandjooo » Evidentirano
Cro-player333
Gost
« Odgovor #5 na: Kolovoz 18, 2013, 04:16:30 »

baba odmor kosta 10 dija 10 ratova po 10 odmora Grin je 100 da dalje ne racunamo ,njima je isplativo da u svakom svjetu 5 igraca upali odmor kad su ratovi Grin zato sam glasao da ne treba nista mjenjati Grin

u pravu si baba to je suludo ne znam otkud im ta ideja  Grin
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #6 na: Kolovoz 18, 2013, 04:43:33 »

baba odmor kosta 10 dija 10 ratova po 10 odmora Grin je 100 da dalje ne racunamo ,njima je isplativo da u svakom svjetu 5 igraca upali odmor kad su ratovi Grin zato sam glasao da ne treba nista mjenjati Grin
mandjo opet ti je jezik brzi od mozga !!! citaj !!!  neka se ide na odmor ali ne u ratu !!! pa  da vidis onda dija !!!! svatko ko nema vojske za rat ce na odmor , pogotov kada zna da nema sanse da upali odmor  kad rat pocne . koliko je to dija Huh???
Evidentirano
prdek2
Captain
****

Karma: +36/-12
Offline Offline

Postova: 377



Profil
« Odgovor #7 na: Kolovoz 18, 2013, 04:48:59 »

mandjo opet ti je jezik brzi od mozga !!! citaj !!!  neka se ide na odmor ali ne u ratu !!! pa  da vidis onda dija !!!! svatko ko nema vojske za rat ce na odmor , pogotov kada zna da nema sanse da upali odmor  kad rat pocne . koliko je to dija Huh???

pravo logično  Grin Grin Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #8 na: Kolovoz 18, 2013, 04:50:41 »

mandjo opet ti je jezik brzi od mozga !!! citaj !!!  neka se ide na odmor ali ne u ratu !!! pa  da vidis onda dija !!!! svatko ko nema vojske za rat ce na odmor , pogotov kada zna da nema sanse da upali odmor  kad rat pocne . koliko je to dija Huh???
a gledaj baba nemaju svi vremena u tom savezu za rat kad im objavis rat mada rat bi trebao biti faktor iznenadjenja imao ne imao vremena rat je moras ratovati ali odmori u ratu su im dodatna zarada rat im potice dodatnu zaradu sa v-modovima ako me shvacas
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #9 na: Kolovoz 18, 2013, 05:00:08 »

Hm.. da, ali zaboravio si da većina igrača podcjenjuje druge igrače zato se i upuštaju u rat sa drugim savezom s ciljem da ih pobijede. Tokom ratovanja vjerovatno shvate da su pokojni i ekipa se dogovori pa odu na odmor jer su izgubili vojsku ili baš od sutra idu nekamo na put i nebudu bili dostupni u igri, međutim nisu baš svi članovi nekog saveza maksimalno lojalni vlastitome savezu pa samovoljno napuštaju savez ili idu na odmor.Dosta njih niti ne pomišlja na odmor ali kaj igračimo kojima je vojska uhvačena, utvrde srušene, provincije porobljene još preostaje? Otići na odmor.
 Osim kaj svaki odmor košta 10 dijamanta, ako se ne varam, 50% igrača koji su objavili rat treba da se rat automatski završi u korist pobjede druge strane. Evo i tekst iz tuta:

Ako više od 50% saveza napadača završi na odmoru ili zaštiti za blagdane, savez automatski gubi rat. Ako više od 50% ekonomskih bodova saveza pripada jednom članu i on napusti savez, savez napadač gubi rat.
Ako je više od 75% članova saveza branitelja na odmoru ili zaštiti za blagdane, taj savez automatski gubi rat i napadač automatski prima 50% plaćenog poreza na rat natrag.


I za kraj, zar nije bolje biti u ratu, natjerati drugi savez da odu na odmor, vi pobjedite i dižete svoje ekonomske bodove, trenirate vojsku i nastavite sa pljačkanjem golda ili drugih igrača, dok se dotični savez mora odmarati i dio igrača nemože imati aktivnosti jer su na odmoru. 2 dana sredinom ili pred kraj ere jako puno znači i savez sigurno pada na ljestvici. Zar to nije bit ratovanja? Srušiti jedan savez, onemogučiti mu posjedovanje dvorca, natjerati ih na raspad saveza?
Uostalom, ako i večina ode na odmor ili napusti savez, shvati to kao predaju. Ipak u igri ne postoji gumbić 'retreat' ili 'recall' da se rat preda bez ikakvih posljedica. Zato, u ovom slučaju tko ide na odmor, 48h pauzira sa carstvom. Odnosno, ima pravo samo 2 puta pristupiti u isti savez tokom jedne ere. Osobno smatram da bi trebali možda odmore poskupjeti na 15 ili 20 dijamanta ( ali samo za one koji aktiviraju mod odmor nakon početka rata ) ili mod odmor produžiti s 48 sati na 72 sata, pa da vidimo tko bježi na odmor jer će zaostajati jako puno.

Evidentirano

babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #10 na: Kolovoz 18, 2013, 05:00:48 »

a gledaj baba nemaju svi vremena u tom savezu za rat kad im objavis rat mada rat bi trebao biti faktor iznenadjenja imao ne imao vremena rat je moras ratovati ali odmori u ratu su im dodatna zarada rat im potice dodatnu zaradu sa v-modovima ako me shvacas
bas zato sto rat nije faktor iznenađenja ako se promijeni pravilo ce biti zarada, ovako se izvlace  pa ako bas mora na odmor kad rat krene  onda ide jer je skrt dat 10 dija odmah ( a i ne mora ih dat jer pravila to dopustaju ) ali da se pravilo promijeni da vidis kako bi d odmori frcali Grin Grin  ko rakete . a kad zna da u ratu nema odmora ni izlaska iz saveza nema drugog izbora nego odmor prije nego rat pocne ( naravno to ce upalit oni koji ne zele ratovat ) pa da vidis show program
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #11 na: Kolovoz 18, 2013, 05:11:02 »

pa naravno proxy da se podcjenjuju igraci , to je u ljudskoj prirodi Smiley . sve to sto si napisao stoji i tocno je. i potpisao bih odmah da za vrijeme rata odmor kosta i 50 dija , neka prije rata bude 10 . eto kompromisa. 
 je cilj je unistiti druge saveze ali to se moze i bez rata, rokas ga non stop i hop ode on u goldera. nije to poanta moje teme .
stvar je u tome da se masovno nekaznjeno bjezi van iz saveza.  nes ti problema otic van i u drugi savez, svijet 5 blitz je pun takvih. Grin
 samo trazim ( ne samo ja ) da se ta mogucnost svede na minimum.
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #12 na: Kolovoz 18, 2013, 05:11:20 »

bas zato sto rat nije faktor iznenađenja ako se promijeni pravilo ce biti zarada, ovako se izvlace  pa ako bas mora na odmor kad rat krene  onda ide jer je skrt dat 10 dija odmah ( a i ne mora ih dat jer pravila to dopustaju ) ali da se pravilo promijeni da vidis kako bi d odmori frcali Grin Grin  ko rakete . a kad zna da u ratu nema odmora ni izlaska iz saveza nema drugog izbora nego odmor prije nego rat pocne ( naravno to ce upalit oni koji ne zele ratovat ) pa da vidis show program
po meni nebi trebalo to mjenjati nego kad se objavi rat u koje doba to bilo da odmah pocinje Grin nema cekanja pa da vidimo Grin
Evidentirano
mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #13 na: Kolovoz 18, 2013, 05:12:41 »

po meni nebi trebalo to mjenjati nego kad se objavi rat u koje doba to bilo da odmah pocinje Grin nema cekanja pa da vidimo Grin
di ima to u svijetu da kad s eobjavi rat Grin cekaj da se pripremimo odmah pocne pa ce sa razlogom na odmor kad ostane bez vojske Grin
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #14 na: Kolovoz 18, 2013, 05:21:13 »

di ima to u svijetu da kad s eobjavi rat Grin cekaj da se pripremimo odmah pocne pa ce sa razlogom na odmor kad ostane bez vojske Grin
pa i u ratu mora bit neki fair play . to je fer da ima vremena pripremiti se i razmisliti hoce  li ratovat ili ne.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 18, 2013, 10:37:30 od babagiga » Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!