Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 10:29:15 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: Dali treba promijeniti pravila u ratu
DA - 23 (71.9%)
ne - 9 (28.1%)
Ukupno glasača: 28

 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Dali treba promijeniti pravila u ratu  (Posjeta: 2864 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #15 na: Kolovoz 18, 2013, 05:53:47 »

pa naravno proxy da se podcjenjuju igraci , to je u ljudskoj prirodi Smiley . sve to sto si napisao stoji i tocno je. i potpisao bih odmah da za vrijeme rata odmor kosta i 50 dija , neka prije rata bude 10 . eto kompromisa. 
 je cilj je unistiti druge saveze ali to se moze i bez rata, rokas ga non stop i hop ode on u goldera. nije to poanta moje teme .
stvar je u tome da se masovno nekaznjeno bjezi van iz saveza.  nes ti problema otic van i u drugi savez, svijet 5 blitz je pun takvih. Grin
 samo trazim ( ne samo ja ) da se ta mogucnost svede na minimum.


Neka bježe van, imaju pravo na samo joj jedan ulaz u isti savez. Ipak, mislim da je poanta tvoje teme, kao kaj si i naveo u prvom postu 'odmor za vrijeme trajanja rata'.
Ponavljam, nema gumbiča retreat ili recall kojim bi savez mogao potpisati predaju, pa nekako igrači moraju izbjegnuti ratovanje, zasad je to odmor ili napuštanje saveza.  Smiley
Evidentirano

babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #16 na: Kolovoz 18, 2013, 10:39:05 »

cini se meni da je ovo boreba s vjetrenjacama Smiley
doesnt matter who gives a  Lips Sealed
Evidentirano
ERR_OR
Private
*

Karma: +7/-3
Offline Offline

Postova: 14



Profil
« Odgovor #17 na: Kolovoz 19, 2013, 11:29:01 »

mandjo opet ti je jezik brzi od mozga !!! citaj !!!  neka se ide na odmor ali ne u ratu !!! pa  da vidis onda dija !!!! svatko ko nema vojske za rat ce na odmor , pogotov kada zna da nema sanse da upali odmor  kad rat pocne . koliko je to dija Huh???

 *ok* definitivno odmor prije rata.. ima 8 sati vremena da razmisli može li to ili ne... a ako za vrime rata ipak odluči odustati može samo na odmor uz 50 dijamanata, i moral  ide na nulu (ukoliko nije u minusu heheh) ... nemam pojma.. neka kazna jer definitivno nije moralno pobjeći i ostaviti ili oštetiti ekipu zbog krive procjene... neka kazna mora biti... gubi se 20 % ratnih bodova saveza... kontate me...  *drunk*
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!