Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 05:05:43 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: Traba li  djontravolta ostati moderator na forumu?  (Glasanje završeno: Rujan 04, 2013, 06:20:31 )
da,dobar je, treba ostati - 44 (86.3%)
nov je pa se nije priviknuo na taj posao - 2 (3.9%)
ne , nesposoban je - 1 (2%)
ne , nepodoban i nije nepristran - 4 (7.8%)
Ukupno glasača: 47

 Str: 1 2 [3]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Vaše mišljenje o novom moderatoru djontravolti  (Posjeta: 5102 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
prdek2
Captain
****

Karma: +36/-12
Offline Offline

Postova: 377



Profil
« Odgovor #30 na: Kolovoz 16, 2013, 08:35:31 »

Prica 3
                                      BAN ZA HORUSA
znaci, kad nisam htio kompenzirati  *crazy* *crazy* dobio sam i ja BAN. pa pitam ja odgovorne zasto, i tiger mi odgovori da me dragi moderator banao zbog dva posta s kojim vrijedjam i provociram igrace  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

znaci, evo "teske provokacije" http://prntscr.com/1kpimv
da pojasnim, par "svijetskih prvaka"  umjesto u mega blic otislo u provinciju (cs3) da pokaze lokalnom pucanstvu tko je gazda. ispocetka su im svi cestitali, ali kad su ovi poceri udarat po njima i provincijalci su pokazali zube i poceli tamburati "prvake". mandjo koji 20x na dan potsjeca da je svjetski prvak taj dan je dobio po tamburi i to je ekipa komentirala. , na sto sam ja napisao gore naveden post. no posto je dragi moderator pristran , a mandjo povlastena kasta ,a ktome trebalo naci kompenzaciju za dacmihov ban, gore naveden post je proglasen provokatorski na na osnovu njega mi je dan ban za provokaciju.. strasna provokaicja nema sto  *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*

a "tesko sam uvrijedio" mrkija sljedecim postom: http://prntscr.com/1kplf8
mozda bi ovo bilo uvreda za sve ostale ali ne i za covjeka koji je pocetkom blitza 5 i epskog sukoba krkana i reprezentativaca u par navrata na forumu i privat napisao. :"kako ce vazelin teci potocima i nece ga biti gdje za kupiti kad nas oni budi nabijali na svoja velika koplja" po toj izjavi je savez _U_ i dobio naziv vazelinci. pa dajte mi recite, ako se covjek sam tako izjasnio sto ga onda u mom postu gore vrijedja  Huh? Huh? Huh?
usput jedna digresija:mrki je tu u svom postu napisao  ...... i štalu i iz Smiley at sve seljanke.....
za tu recenicu on nije dobio BAN. pa iskreno  nije ni trebao, ali ako smo svi jednaki i ako je lemans za svoj smajli : ma  Smiley ite se svi skupa dobio 2 dana ban onda je i mrki za svoj trebao dobiti ban.
eto, to su ta sva posta ukojima sam ja provoicrao i vrijedjao i za koje sam dobio ban.

uskoro ide nova prica o nasem djeljitelju pravde pod nazivom konjska posla Smiley
 

oprosti ako griješim (u što sumnjam) ali ovo ti nije čak ni kratka priča,a kratka priča sadrži od 1000 do 20 000 riječi što ne vidim ovdje
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #31 na: Kolovoz 16, 2013, 08:40:43 »



a "tesko sam uvrijedio" mrkija sljedecim postom: http://prntscr.com/1kplf8
mozda bi ovo bilo uvreda za sve ostale ali ne i za covjeka koji je pocetkom blitza 5 i epskog sukoba krkana i reprezentativaca u par navrata na forumu i privat napisao. :"kako ce vazelin teci potocima i nece ga biti gdje za kupiti kad nas oni budi nabijali na svoja velika koplja" po toj izjavi je savez _U_ i dobio naziv vazelinci. pa dajte mi recite, ako se covjek sam tako izjasnio sto ga onda u mom postu gore vrijedja  Huh? Huh? Huh?

 
u par navrata, na forumu i privatno?? o čem ti pričaš? iznenađuješ me iz dana u dan... Grin aj daj mi samo jednu sličicu, možeš i privatnu poruku, dam ti dozvolu, inače ćeš bit cijeli premazan vazelinom i gurnut negdje gdje te nitko neće tražit...
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #32 na: Kolovoz 16, 2013, 08:45:45 »

u par navrata, na forumu i privatno?? o čem ti pričaš? iznenađuješ me iz dana u dan... Grin aj daj mi samo jednu sličicu, možeš i privatnu poruku, dam ti dozvolu, inače ćeš bit cijeli premazan vazelinom i gurnut negdje gdje te nitko neće tražit...
pocetkom godine u blitzu5. nazalost nema je vise. ali ima tu na forumu, jedino ako je nisi izbrisao kao onu sto  si me vrijedao m, pa je poruka nestala a ti nisi dobio ban, atrebao si.  Lips Sealed . ipak si ti povlastena kasta. nego, tehnicaru, jel ti to meni prijetis ili mi se cini  Cool
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #33 na: Kolovoz 16, 2013, 08:59:44 »

pocetkom godine u blitzu5. nazalost nema je vise. ali ima tu na forumu, jedino ako je nisi izbrisao kao onu sto  si me vrijedao m, pa je poruka nestala a ti nisi dobio ban, atrebao si.  Smiley . ipak si ti povlastena kasta. nego, tehnicaru, jel ti to meni prijetis ili mi se cini  Cool
ja svoje poruke ne brišem, slobodno iznesi sve šta te vrijeđa s moje strane, eto moš i temu otvorit, to ti dobro ide, pa piši šta oćeš...
kakvo vrijeđanje?
to je samo uvjet... daj slikovni dokaz, ili prekini pisat gluposti...
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #34 na: Kolovoz 16, 2013, 09:04:36 »

Prije nego se do kraja raspištoljite, tema zaključana... Tko želi glasati neka glasa, dok traje anketa.
Za sada anketa pokazuje da djontravolta sasvim ok radi svoj posao što je i moje osobno mišljenje. Možete se slagati sa tim ili ne slagati, ali nažalost ipak CM-ovi odlučuju na kraju.
Ako netko misli da je zakinut na neki način radom bilo kojeg moderatora, može pisati Kiki ili meni i provjeriti ćemo svaki slučaj.
Evidentirano

 Str: 1 2 [3]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!