Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 10:15:02 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: medalja hrabrosti ili medalja ratnika  (Posjeta: 4045 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #15 na: Ožujak 23, 2013, 10:29:16 »

hahahahah  Grin Grin Grin  hehehhe *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #16 na: Ožujak 24, 2013, 01:24:00 »

Mozes ti svoje medalje iz blitz svetova nabit u supak matori debiltante... a to kako sam ja medalje osvojio znam da te boli... no i za to mozes da mi se sagnes.... vidio sam cs1 eru 3 sta si uradio... pokazao si svo znanje i pamet... zabarikadirao jedan jedini dvorac sa 9 okupljalista i cekao Broncu... kad si vidio da klizi digao hram 32 i ako si znao da nista neces postici ali kad si vec nemocan bar da zza Smiley es druge... uspio si nakratko u tome... e kad je doslo vrijeme da ostanes bez dvorca i tog jednog jedinog veliko znanje i umece je bilo poslat vodji Balkana pp "nisi valja lud krenut na mene jer izmedju tebe i dvorca stojim JA i 11 mil vojske" hahaha da bi par sati nakon toga ispraznio dvorac i prepustio ga bez borbe jer nisi ima ni punih 3mil koje MAX moze stat u dvorcu... da bi u narednih sati osta i bez te vojske i nastavio prosipanje prica po tribunu i objavama kako si ti veliki igrac... je... velik si dok popijes dije i odlepise se bodovima ali ni to ne pomaze ako nemas ekipu koja ce te branit kad idu napadi na tebe.... sjeti se plakanja u Istri iz ere 2... Horus:"Napada me Vracphe alo ampfetamine, Bloody knezborna saljite porobe da vrati napad, napadajte ga rusite sada... alooo" to je taj veliki ratnik HORS... zivis od ove igrice debiltante matori.... na grobu ce ti urezat "Hors farmerska placi Smiley  IO" a svi mi cemo doci da ti se popiskimo na svu tvoju igru.... Tongue Tongue Tongue Tongue
ti si danas na nekim zescim drogama, jel  Cheesy Huh? trebas citat uputstva, pise da zabu krastacu trebas samo jedamput poljubiti i onda se pretvori u princa, ako pretjeras dobijes kontraefekt kao sa svim drogama i pocnes halucinirati (i naravno, zabu trebas samo poljubiti, ne raditi one .... ;D ;D )   sve ovo sto si opisao nema veze sa mnom jer nisam ja vodio taj savez, niti sam vukao te poteze. da se mene slusalo sigurno nebi pao dvorac s utvrdom 10 oko kojeg je bilo 10M vojske. ali eto, to je nova i perspektivna ekipa, valjda ce biti bolja iducu eru.  Smiley
osvajanje tvoje medalje me ne boli, jer nije moja sramota nego tvoja doci 2 dana pred kraj u vodeci savez i kititi se tudjim perjem. a popiskit se mozes jedino u pelenu, ne brini mamica ce staviti novu Grin
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #17 na: Ožujak 24, 2013, 01:32:35 »

A kad smo vec kod ere1 posto zivis na staroj "slavi" i u proslosti mozemo pitat svakog igraca koji je igra tu eru tko sam bio ja a tko si bio ti... preko 40 dana si provea na odmoru debiltante jedan sa statusom na profilu da dajes 20 dijamanta onome tko srusi koloniju mussi.... toliko o tebi... dovedi stari the_end meris11 jos igra eno ga na cs4 neka kaze tko je iz tigrova jedini napadao the_end dok je Istra pod savjetom HORSA drzala FED i krojila planove kako s Smiley at svog SAVEZNIKA.... bia ja u Tigrovima, Strongu ili Istri vise sam uradia od tvoje pisljive arhitekture i donacija od 0.98% to ti svaki Istrin igrac moze potvrdit da sam te u roku jednog presa sa donacijama i vojske i resa debiltante matori... odi igraj domina u nekom penzijonerskom klubu nemoj ovde prodavat muda za bubrege....  [:-} [:-} [:-} [:-}
izvini, ali tko si bio ti  Huh? Huh? Huh? tko je cuo za tebe prije nego sam te ja javno stjerao u onu stvar kad sam te vidio predzadnji dan u savezu. kad sam te javno prozvao na tribunu i pitao te posto si dosao zadnji dan. tada si poceo postojati, tada su ostali clanovi istre vidjeli da postojis.
eto , vise ti nemam namjeru odgovarati, jer i ovo vremena sto sam ti posvetio ne zavrijeđujes.   
Evidentirano

DarthAnakin
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 39



Profil
« Odgovor #18 na: Ožujak 24, 2013, 03:16:18 »

Horus je igrač kakav je  Huh? Grin  Grin  Grin  Grin - ali čovjek je poznat ovuda,ne samo zbog foruma
ovi ostali igrači nove generacije bi malo skromnosti ipak trebali pokazati prema drugima....osvoje nekakav cs i misle da su boga za jaja ulovili...
Evidentirano
DarthAnakin
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 39



Profil
« Odgovor #19 na: Ožujak 24, 2013, 03:24:56 »

i naravno, da ne zaboravim...
Izraze "farmer " i "ratnik" izmislili su zmajevi koji veze nemaju kako spojiti jedno i drugo pa svršavaju na svoje vojne bodove jer im kronično fali sive tvari za napraviti nešto više,nakrcaju se konjima,pa se igraju Tarzana po globalnoj mapi.....
I lijepo je fragster jednom rekao " egoizam je gadna stvar".......
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #20 na: Ožujak 24, 2013, 04:32:32 »

i naravno, da ne zaboravim...
Izraze "farmer " i "ratnik" izmislili su zmajevi koji veze nemaju kako spojiti jedno i drugo pa svršavaju na svoje vojne bodove jer im kronično fali sive tvari za napraviti nešto više,nakrcaju se konjima,pa se igraju Tarzana po globalnoj mapi.....
I lijepo je fragster jednom rekao " egoizam je gadna stvar".......

Ako su vojni bodovi izigravanje Tarzana kako ti kazes... de mi reci sto su eko bodovi zaradjeni dijamantima? Znanje? imas celu eru 150 napadackih pobjeda i 10M eko bodova oces mi reci da je to znanje i umjece uplatit dije otvarat skrinje i uzimat 10h proizvodnje? A onda dodje neki "Tarzan" kako ti kazes i popiski se na sve to nabijajuci ti poraze u odbrani a nije ti ni u x2... znanje? egoizam? O cemu ti to?
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #21 na: Ožujak 24, 2013, 04:38:27 »

ti si danas na nekim zescim drogama, jel  Cheesy Huh? trebas citat uputstva, pise da zabu krastacu trebas samo jedamput poljubiti i onda se pretvori u princa, ako pretjeras dobijes kontraefekt kao sa svim drogama i pocnes halucinirati (i naravno, zabu trebas samo poljubiti, ne raditi one .... ;D ;D )   sve ovo sto si opisao nema veze sa mnom jer nisam ja vodio taj savez, niti sam vukao te poteze. da se mene slusalo sigurno nebi pao dvorac s utvrdom 10 oko kojeg je bilo 10M vojske. ali eto, to je nova i perspektivna ekipa, valjda ce biti bolja iducu eru.  Smiley
osvajanje tvoje medalje me ne boli, jer nije moja sramota nego tvoja doci 2 dana pred kraj u vodeci savez i kititi se tudjim perjem. a popiskit se mozes jedino u pelenu, ne brini mamica ce staviti novu Grin

babe, zabe, krastace i ostalo ostavi za svoje unuke princezice nemoj meni o bajkama... Svaki igrac koji je tada igrao je znao da sam ja bio u tigrovima... presao sam u Strong zbog ratova jer kad su tvoji iz AmonRaa dosli u tigrove ratovi su bili preskupi... s tim sto sam ja presa u saveznicki savez samo zbog RATOVA.... sve vrijeme dok ste vi krojili planove ja sam napadao the_end... a evo mozemo uc i na skype i pitat mussu tko je najvise kolonija srusio na tom realmu za ISTRU.... ja sam u pp dobia koordinate i rusio jer vi niste mogli zbog FED-a... vidis da pojma nemas... pitaj Regoca tko je vise zasluzio zlato tu eru... jer da nije tako prvo mi ne bi posla poziv a drugo da se za Lips Sealed a izbacia bi me iz saveza kad si pocea plakat na tribunu zasto sam ja u savezu....
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #22 na: Ožujak 24, 2013, 04:43:06 »

izvini, ali tko si bio ti  Huh? Huh? Huh? tko je cuo za tebe prije nego sam te ja javno stjerao u onu stvar kad sam te vidio predzadnji dan u savezu. kad sam te javno prozvao na tribunu i pitao te posto si dosao zadnji dan. tada si poceo postojati, tada su ostali clanovi istre vidjeli da postojis.
eto , vise ti nemam namjeru odgovarati, jer i ovo vremena sto sam ti posvetio ne zavrijeđujes.   


tko sam bia ja tko sam sada i tko cu biti to se tebe ne tice... jer jako dobro ti sve znas samo se pravis lud... mos pitat u svako dobra vodju stronga tko je obezbedia igrace da doniraju 3 milje vojske da se obezbedi tada juzni dvorac... de pitaj comoespeja i ropemaster84 tko je donira 1.3M kataprahta Istri kad sam usa u savez i isti dan dobia medalju u obrani na KIRNJA tkoji je bia u the_end... dok si ti sta? Jurio mjesto na ljestvici kako bit u vrhu i stic mussu... pa svaka budala moze srat po tribunu ovo ovako ono onako a ajmo to pokazat na delu jer svi mogu bit jaki na rijecima....
Evidentirano
ja sam taj
Private
*

Karma: +1/-6
Offline Offline

Postova: 20


Profil
« Odgovor #23 na: Svibanj 26, 2013, 12:15:26 »

ma ajde molim te guzičaru jedan , nemoj spominjat taj savez kako te nije sram, bolje se vrati u svoj savez i igraj kao čovjek a ne sa tim  *freak*  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #24 na: Svibanj 26, 2013, 01:11:39 »

ma ajde molim te guzičaru jedan , nemoj spominjat taj savez kako te nije sram, bolje se vrati u svoj savez i igraj kao čovjek a ne sa tim  *freak*  Grin Grin Grin Grin Grin

 :Smiley :Smiley :Smiley :Smiley :Smiley :Smiley :Smiley :Smiley :Smiley
Evidentirano
ja sam taj
Private
*

Karma: +1/-6
Offline Offline

Postova: 20


Profil
« Odgovor #25 na: Svibanj 26, 2013, 01:16:33 »

you are  *crazy*  Grin Grin Grin vrati seeeeeeee vrati seeeeeee vrati seeeeeee nemoj da i ti postaneš  *freak* zarazna to bolest hahahahahhaha
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #26 na: Svibanj 26, 2013, 01:24:48 »

you are  *crazy*  Grin Grin Grin vrati seeeeeeee vrati seeeeeee vrati seeeeeee nemoj da i ti postaneš  *freak* zarazna to bolest hahahahahhaha

Vrati se, NENO vratiiiiiiii nedaj da srce pati  Cry Cry Cry
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!