Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 09:36:10 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Natječaj za reportere  (Posjeta: 7547 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mikac
Private
*

Karma: +8/-3
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #30 na: Lipanj 03, 2013, 12:04:30 »

Nešto sam te već pitao i molim te odgovori na to!  Smiley
Izvini ko pametuje Huh? Ko priča gluposti  Huh?
Izdržali smo dovoljno  Lips Sealed Vidili smo ko nema pojma Grin  Lips Sealed  Kiss
daj molin te,dva puta ste slucajno digli hram 32 ne za mene je billo svejejdno ko ce uzet srebro i to sam vama prepustija ali vi ste to namistili da hram bude gotov 1 sat prije kraja!!!a ja sam sazna za to tocno 13 sati prije kraja!!!imas pravo vi ste zasluzili medalju:D neznam samo na koji nacin,jer zadnje dvi ere tamo sam ja dilija medalje tako i ovu eru,da ste malo ranije pokazali pravo lice neznam sta bi osvojili..nepricaj gluposti jer nemas pojma da se julian krija iza feda cilu eru,bili su tu puno jaci savezi pa su nestali tako da bi vi u 2 dana takoder nestali!!!!neznas jedan info da ste vi imali zadnji dan po 600m zlata a mi po 2 milijarde i niste imali sve skupa 100k balista a mi smo imali 800k jedan napad ste izgubili 35k..oces da jos pisem?
Evidentirano
Vampir..11
Gost
« Odgovor #31 na: Lipanj 03, 2013, 10:15:15 »

Tiger, Kika??
Evidentirano
Kika
Lieutenant
***

Karma: +89/-48
Offline Offline

Postova: 134


Profil WWW
« Odgovor #32 na: Lipanj 03, 2013, 04:46:44 »

Hrvatski reporteri na Svjetskom prvenstvu 2013 su: *WRITE*

wind :-Xer13
BloodyDolor
krizantema
luckgood
shanks
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #33 na: Lipanj 03, 2013, 08:03:05 »

Hrvatski reporteri na Svjetskom prvenstvu 2013 su: *WRITE*

wind :-Xer13
BloodyDolor
krizantema
luckgood
shanks

da se osvrnem na ovaj izbor
Hrvatski reporteri na Svjetskom prvenstvu 2013 trebali bi pisati reportaze o dogadjajima na SP i posto to reportaze idu na veb stranicu koju mogu gledati svi posjetitelji veba, tamo trebaju biti reporteri koji prije svega razumiju i znaju pisati hrvatski. nije li sramota da hrvatski reporter pise na ekavici. nemam ja nista protiv nikoga, moze reporter biti srbin , moze biti cak i iz bosne ili srbije , ali mora znati napisati reportazu na cistom hrvatskom jeziko. ako to ne zna po mom misljenju ne moze biti hrvatski reporter, mozda srbijanski ili bosanski da , ali hrvatski ne. demantirajte me ako nisam u pravu!!!
Evidentirano

windfucker13
Sergeant
**

Karma: +8/-49
Offline Offline

Postova: 58



Profil Email
« Odgovor #34 na: Lipanj 03, 2013, 08:43:28 »

Što ne valja u mome izvješću?
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #35 na: Lipanj 03, 2013, 08:45:39 »

da se osvrnem na ovaj izbor
Hrvatski reporteri na Svjetskom prvenstvu 2013 trebali bi pisati reportaze o dogadjajima na SP i posto to reportaze idu na veb stranicu koju mogu gledati svi posjetitelji veba, tamo trebaju biti reporteri koji prije svega razumiju i znaju pisati hrvatski. nije li sramota da hrvatski reporter pise na ekavici. nemam ja nista protiv nikoga, moze reporter biti srbin , moze biti cak i iz bosne ili srbije , ali mora znati napisati reportazu na cistom hrvatskom jeziko. ako to ne zna po mom misljenju ne moze biti hrvatski reporter, mozda srbijanski ili bosanski da , ali hrvatski ne. demantirajte me ako nisam u pravu!!!
Što još Hrvatski jezik postoji u Hrvatskoj?  Cheesy Cheesy
Evidentirano

Vampir..11
Gost
« Odgovor #36 na: Lipanj 03, 2013, 08:46:50 »

Misli na lookgood..
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #37 na: Lipanj 03, 2013, 08:50:55 »

Što ne valja u mome izvješću?
pa, tvom, shanksovom i krizanteminom izvjescu ne fali nista. valjda si dobro procitao sto sam napisao i valjda si dobro procitao izvjesca ostalih kandidata
« Zadnja izmjena: Lipanj 03, 2013, 08:53:55 od Horus » Evidentirano

mandjooo
Major
*****

Karma: +95/-41
Offline Offline

Postova: 536



Profil
« Odgovor #38 na: Lipanj 03, 2013, 08:51:01 »

nemojte se svađati tu!!! ako imate, napisite reportazu, a za prepucavanje otvorite sebi temu pa raspalite  Angry
tako je horuse ovaj put si u pravu
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #39 na: Lipanj 03, 2013, 09:02:18 »

da se osvrnem na ovaj izbor
Hrvatski reporteri na Svjetskom prvenstvu 2013 trebali bi pisati reportaze o dogadjajima na SP i posto to reportaze idu na veb stranicu koju mogu gledati svi posjetitelji veba, tamo trebaju biti reporteri koji prije svega razumiju i znaju pisati hrvatski. nije li sramota da hrvatski reporter pise na ekavici. nemam ja nista protiv nikoga, moze reporter biti srbin , moze biti cak i iz bosne ili srbije , ali mora znati napisati reportazu na cistom hrvatskom jeziko. ako to ne zna po mom misljenju ne moze biti hrvatski reporter, mozda srbijanski ili bosanski da , ali hrvatski ne. demantirajte me ako nisam u pravu!!!
slazem se s horsetom(rijetko a desi se) nezelim citat izvjestaje na srpskom jeziku a ni na bosanskom imaju svoju reprezentaciju i svoj forum i nek idu tamo
Evidentirano

buuu
Vampir..11
Gost
« Odgovor #40 na: Lipanj 03, 2013, 09:42:00 »

Evo dečki ako su ovi mogli prepraviti poslije roka mogu i ja...Kika?
Evidentirano
Kika
Lieutenant
***

Karma: +89/-48
Offline Offline

Postova: 134


Profil WWW
« Odgovor #41 na: Lipanj 04, 2013, 12:34:11 »

Svaki reporter mora pisati gramatički ispravno i objektivno o događajima... To su osnovni kriteriji po kojima smo birali reportere. Što se luckgooda tiče, napisao je dobar tekst i svoje izvještaje o svjetskom prvenstvu će pisati ijekavicom.

Tema je zatvorena. Bit će otvorena nova tema u kojoj će reporteri dobiti punu informaciju. Smiley

Evidentirano
 Str: 1 2 [3]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!