Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 12:22:13 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: medalja hrabrosti ili medalja ratnika  (Posjeta: 4043 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
-philadelphia--
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« na: Ožujak 19, 2013, 01:41:37 »

pozz,imam jedno  pitanje  jer vidim da nema smisla  da samo  farmeri  osvajaju stalno medalje kao osvajači ere....Šta se nebi mogla uvesti neka medalja za saveze sa najviše vojnih bodova, i da se te medalje vide i u idučoj eri....jer prošle ere sam bio u nightkillerademu  i imali smo duplo više vojnih bodova nego  drugoplasirani,ove godine u templarima se  događa isto  al je jedini problem što eru neosvajaju ratnici nego  farmeri  koji  na kraju   sa hrpom dijamanata  i  zakulisnim igrama dođu do medalje....
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1 na: Ožujak 19, 2013, 10:43:43 »

pozz,imam jedno  pitanje  jer vidim da nema smisla  da samo  farmeri  osvajaju stalno medalje kao osvajači ere....Šta se nebi mogla uvesti neka medalja za saveze sa najviše vojnih bodova, i da se te medalje vide i u idučoj eri....jer prošle ere sam bio u nightkillerademu  i imali smo duplo više vojnih bodova nego  drugoplasirani,ove godine u templarima se  događa isto  al je jedini problem što eru neosvajaju ratnici nego  farmeri  koji  na kraju   sa hrpom dijamanata  i  zakulisnim igrama dođu do medalje....
zato sto IO tim nema nista od tvojih vojnih bodova, vec od dijamanata koje su "farmeri" kupovali !
Evidentirano

BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #2 na: Ožujak 20, 2013, 12:21:19 »

A sve cesce i "farmeri" ostaju bez medalja  ;D ;D ;D
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #3 na: Ožujak 20, 2013, 11:08:49 »

zato sto IO tim nema nista od tvojih vojnih bodova, vec od dijamanata koje su "farmeri" kupovali !
Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #4 na: Ožujak 20, 2013, 11:08:28 »

da se to uvede samo bi mandjo imao te medalje ostali samo sanjajte Grin
Evidentirano

-philadelphia--
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« Odgovor #5 na: Ožujak 21, 2013, 09:45:13 »

ma  nemora  ratnik  biti  osvajač ere,  neka to ostane kako je  sada tako  da IO tim neostane bez svojih dijamanata  nego  da postoji neka medalja  ili oznaka  za recimo naj  ratnika, naj ratni savez  itd....
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #6 na: Ožujak 21, 2013, 05:00:28 »

pa imas medalje za bitke dana.....
Evidentirano
-philadelphia--
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« Odgovor #7 na: Ožujak 21, 2013, 07:29:36 »

ima al  da  se  to  i iduču  eru  može  vidjeti a   ne  samo medalje osvajača  era..
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #8 na: Ožujak 21, 2013, 09:45:43 »

Treba se uvesti medalja "Prostitutka" za igraca koji je kacio gace o stap na eri  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #9 na: Ožujak 22, 2013, 12:37:54 »

Treba se uvesti medalja "Prostitutka" za igraca koji je kacio gace o stap na eri  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano
DarthAnakin
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 39



Profil
« Odgovor #10 na: Ožujak 23, 2013, 05:18:36 »

lako igrati kad tisuće dijamanata dobiješ na poklon.......nekima zbilja treba mrvica poštovanja prema drugima i malo manje egoističkih ispada...
Možda je to malo teško za shvatiti,ali ovdje igraju i ljudi koji imaju obitelji,posao ili nešto treće.
Kultura na nivou kromanjonca i egoizam kakvog se rijetko viđa ,mada potpuno bez nekog pokriča. Lako je biti velika klasa u smiješnim svjetovima poput CS-a ili sličnih......
Da sad tu ne pričam previše,nekoliko ,onako,izazova za nečiji Ego,koji je očito velik kao Eiffelov toranj :
1. Internacionalno svijet - normalne ili x2 brzine,te fore sa blitz x10 svjetovima za Lips Sealed i
2. Igraj sa ljudima koji imaju dijamanata u tvom rangu i savezima koji nakon 7 dana ere premašuju milion bodova,pa tu ratuj
3. Osvoji medalju u takvom svijetu......

Dva igrača koji imaju bodova koliko i cijeli drugi savez nakon 15 dana ere nisu pokazatelj kvalitete istih nego očajnog svijeta.
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #11 na: Ožujak 23, 2013, 06:06:33 »

 ;D ;D
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #12 na: Ožujak 23, 2013, 08:08:05 »

slazem se da bi IO tim trebao uvesti 3 individualne medalje koje bi ostale vidljive zauvijek i to za 1. mjesto po net, vojnim i bodovima casti.  nadalje u pobjednickim savezima medalju treba dati igracu koji je min 30% ere proveo u savezu, a ne kao npr BloodyDolor koji je 1.eru dosao zadnji dan u istru i dobio medalju kao i oni koji su je zasluzili .
lako igrati kad tisuće dijamanata dobiješ na poklon.......nekima zbilja treba mrvica poštovanja prema drugima i malo manje egoističkih ispada...
Možda je to malo teško za shvatiti,ali ovdje igraju i ljudi koji imaju obitelji,posao ili nešto treće.
Kultura na nivou kromanjonca i egoizam kakvog se rijetko viđa ,mada potpuno bez nekog pokriča. Lako je biti velika klasa u smiješnim svjetovima poput CS-a ili sličnih......
Da sad tu ne pričam previše,nekoliko ,onako,izazova za nečiji Ego,koji je očito velik kao Eiffelov toranj :
1. Internacionalno svijet - normalne ili x2 brzine,te fore sa blitz x10 svjetovima za Smiley i
2. Igraj sa ljudima koji imaju dijamanata u tvom rangu i savezima koji nakon 7 dana ere premašuju milion bodova,pa tu ratuj
3. Osvoji medalju u takvom svijetu......

Dva igrača koji imaju bodova koliko i cijeli drugi savez nakon 15 dana ere nisu pokazatelj kvalitete istih nego očajnog svijeta.
slazem se s tobom da su cs svijetovi smijesni, ali oni su dobar izbor za pocetnike da se nauce igrati
sto se tice int. svijetova , mega blitz je odraz snage i kvalitete i tamo igraju najjaci igraci imperije. int. blitzevi zbog svoje brojnosti pocinju polako liciti na sela u kojem jedan savez igra serifa i dominira iz ere u eru. o fast i normalnim svijetovima necu ni govoriti. pa tko je jos bolestan da igra jednu eru godinu dana i pokazi mi jedan normalan svijet koji traje godinu dana a ima zravu i ravnopravnu konkurenciju
o mogucnosti osvajanja medalje napisao sam na blodyjevom primjeru . tako mozes osvojiti medalju u kojem god hoces svijetu bez obzira na jacinu i trajanje Embarrassed Embarrassed Cheesy
Evidentirano

BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #13 na: Ožujak 23, 2013, 10:08:51 »

slazem se da bi IO tim trebao uvesti 3 individualne medalje koje bi ostale vidljive zauvijek i to za 1. mjesto po net, vojnim i bodovima casti.  nadalje u pobjednickim savezima medalju treba dati igracu koji je min 30% ere proveo u savezu, a ne kao npr BloodyDolor koji je 1.eru dosao zadnji dan u istru i dobio medalju kao i oni koji su je zasluzili .slazem se s tobom da su cs svijetovi smijesni, ali oni su dobar izbor za pocetnike da se nauce igrati
sto se tice int. svijetova , mega blitz je odraz snage i kvalitete i tamo igraju najjaci igraci imperije. int. blitzevi zbog svoje brojnosti pocinju polako liciti na sela u kojem jedan savez igra serifa i dominira iz ere u eru. o fast i normalnim svijetovima necu ni govoriti. pa tko je jos bolestan da igra jednu eru godinu dana i pokazi mi jedan normalan svijet koji traje godinu dana a ima zravu i ravnopravnu konkurenciju
o mogucnosti osvajanja medalje napisao sam na blodyjevom primjeru . tako mozes osvojiti medalju u kojem god hoces svijetu bez obzira na jacinu i trajanje Embarrassed Embarrassed Cheesy

Mozes ti svoje medalje iz blitz svetova nabit u supak matori debiltante... a to kako sam ja medalje osvojio znam da te boli... no i za to mozes da mi se sagnes.... vidio sam cs1 eru 3 sta si uradio... pokazao si svo znanje i pamet... zabarikadirao jedan jedini dvorac sa 9 okupljalista i cekao Broncu... kad si vidio da klizi digao hram 32 i ako si znao da nista neces postici ali kad si vec nemocan bar da zza Lips Sealed es druge... uspio si nakratko u tome... e kad je doslo vrijeme da ostanes bez dvorca i tog jednog jedinog veliko znanje i umece je bilo poslat vodji Balkana pp "nisi valja lud krenut na mene jer izmedju tebe i dvorca stojim JA i 11 mil vojske" hahaha da bi par sati nakon toga ispraznio dvorac i prepustio ga bez borbe jer nisi ima ni punih 3mil koje MAX moze stat u dvorcu... da bi u narednih sati osta i bez te vojske i nastavio prosipanje prica po tribunu i objavama kako si ti veliki igrac... je... velik si dok popijes dije i odlepise se bodovima ali ni to ne pomaze ako nemas ekipu koja ce te branit kad idu napadi na tebe.... sjeti se plakanja u Istri iz ere 2... Horus:"Napada me Vracphe alo ampfetamine, Bloody knezborna saljite porobe da vrati napad, napadajte ga rusite sada... alooo" to je taj veliki ratnik HORS... zivis od ove igrice debiltante matori.... na grobu ce ti urezat "Hors farmerska placi Lips Sealed  IO" a svi mi cemo doci da ti se popiskimo na svu tvoju igru.... Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #14 na: Ožujak 23, 2013, 10:17:14 »

A kad smo vec kod ere1 posto zivis na staroj "slavi" i u proslosti mozemo pitat svakog igraca koji je igra tu eru tko sam bio ja a tko si bio ti... preko 40 dana si provea na odmoru debiltante jedan sa statusom na profilu da dajes 20 dijamanta onome tko srusi koloniju mussi.... toliko o tebi... dovedi stari the_end meris11 jos igra eno ga na cs4 neka kaze tko je iz tigrova jedini napadao the_end dok je Istra pod savjetom HORSA drzala FED i krojila planove kako s Lips Sealed at svog SAVEZNIKA.... bia ja u Tigrovima, Strongu ili Istri vise sam uradia od tvoje pisljive arhitekture i donacija od 0.98% to ti svaki Istrin igrac moze potvrdit da sam te u roku jednog presa sa donacijama i vojske i resa debiltante matori... odi igraj domina u nekom penzijonerskom klubu nemoj ovde prodavat muda za bubrege....  [:-} [:-} [:-} [:-}
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!