Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 06:43:16 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: MOLIM POMOĆ  (Posjeta: 5003 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
valnea
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« na: Ožujak 06, 2013, 12:29:35 »

kako da se obratim glavnom administratoru ali privatno ako je moguće?
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #1 na: Ožujak 06, 2013, 12:30:51 »

<support_hr@imperialsupport.org>
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #2 na: Ožujak 06, 2013, 12:31:34 »

privatna poruka korisnik tiger
Evidentirano
valnea
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« Odgovor #3 na: Ožujak 06, 2013, 12:32:10 »

aha, znači moguće je samo preko maila.. hvala punoo.. Smiley
Evidentirano
valnea
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« Odgovor #4 na: Ožujak 06, 2013, 12:34:58 »

hmm.. tiger je ovdje administrator znači? malo sam sad zbunjola hahaha
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #5 na: Ožujak 07, 2013, 01:21:40 »

mozes se i meni obratit....mogu ti pomoc ako imam odgovarajuce alate  Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #6 na: Ožujak 07, 2013, 01:35:00 »

mozes se i meni obratit....mogu ti pomoc ako imam odgovarajuce alate  Grin Grin
alata nikad dosta  Grin Grin Grin
Evidentirano
mislavus1
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #7 na: Ožujak 18, 2013, 02:27:58 »

Ja sad kopam po ovom forumu i pojma nemam di da plačem pa ću tu. Dakle ovako, ja sam novi na ovom čudu od imperije, igram godinama neke druge online strategije pa reko da probam i ovo. E sad što mene muči, mislim da sam neke stvari skužio al me ubija slanje napada. Čitam o nekim formacijama, prednostima i manama pojedinih jedinica, a ja tele to nigdi nemogu nać u igri. Znači moje pitanje glasi ima li neko tu da mi objasni ko teletu ( i to ne baš prepametnom) kako funkcioniraju ti napadi i formacije i kako da ne popušim brdo vojske kod igrača koji je po količini jedno 10x slabiji od mene i tako to.

Unaprijed hvala
Evidentirano
klocna
Sergeant
**

Karma: +2/-13
Offline Offline

Postova: 67



Profil
« Odgovor #8 na: Ožujak 18, 2013, 03:15:15 »

http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?board=111.0
Evidentirano
klocna
Sergeant
**

Karma: +2/-13
Offline Offline

Postova: 67



Profil
« Odgovor #9 na: Ožujak 18, 2013, 03:19:40 »

ovo si dobro prouci...i primjeni na igru, a moj savjet je da si nades neki savez gdje imas igraca sa vecom razlikom u bodovima, vidis na ljestvici, i tamo se uguras, te ucis, sve pitaj sto te zanima i oni ce ti objasnit, tako je meni bilo najbolje u pocetku, svaki zna nesto i to upijas i kroz odreredeno vrijeme ces sve shvatit...ovako sam ce ti duze trebat, jer ima milja caka  Huh? i to je to...nadam se da sam pomogao
Evidentirano
mislavus1
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #10 na: Ožujak 18, 2013, 03:29:42 »

To sam već proučava malo, al brate il sam ja gluplji od očekivanog il je to tolko komplicirano. Definitivno ću morat potražit neki savez di će neko bit dovoljno strpljiv da me školuje, a fala bogu imam dosta vremena za klikanje, a i dvoje nas klika tako da se možda i isplati nekom tršit živce na nas. Al evo čisti primjer ako može. Ja napadam lika koji ima na polju ajmo reć 50 strijelaca i 100 kopljanika. Pošto sam čita koje jedinice su jače odnosno slabije protiv kojih kako sad slat napad? Da šaljem konje da poskidaju strijelce onda će mi koplja poskidat konje itd da ne nabrajam sad sve opicije. A opet mi nije jasno to sa formacijama. Pročita sam valjda sve to po 3 puta i sad ima jedan dio u kojem se objašnjava jača sredina jači bokovi itd, ali kako ja to postavim? samo slanje napada i slaganje formacije su mi nepoznanica, ja jednostavno uzmem svu vojsku i šibnem u napad pa što Bog da i sreća junačka  Huh?
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #11 na: Ožujak 18, 2013, 04:09:27 »

To sam već proučava malo, al brate il sam ja gluplji od očekivanog il je to tolko komplicirano. Definitivno ću morat potražit neki savez di će neko bit dovoljno strpljiv da me školuje, a fala bogu imam dosta vremena za klikanje, a i dvoje nas klika tako da se možda i isplati nekom tršit živce na nas. Al evo čisti primjer ako može. Ja napadam lika koji ima na polju ajmo reć 50 strijelaca i 100 kopljanika. Pošto sam čita koje jedinice su jače odnosno slabije protiv kojih kako sad slat napad? Da šaljem konje da poskidaju strijelce onda će mi koplja poskidat konje itd da ne nabrajam sad sve opicije. A opet mi nije jasno to sa formacijama. Pročita sam valjda sve to po 3 puta i sad ima jedan dio u kojem se objašnjava jača sredina jači bokovi itd, ali kako ja to postavim? samo slanje napada i slaganje formacije su mi nepoznanica, ja jednostavno uzmem svu vojsku i šibnem u napad pa što Bog da i sreća junačka  Huh?
Ovako. Prvo moraš pošpijunirati igrača ili nezavisnu provinciju. Otiđeš u simulator i uneseš vojsku i istraživanja - protivniku pretpostaviš malo viša nego može imati. Simuliraš. Ako je pobjeda iznad 50 morala - pobjeđuješ sigurno i rezultati su točno koliko si točno unio podatke. Na taj način ćeš se naučiti kako složiti vojsku.
Evidentirano

mislavus1
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #12 na: Ožujak 18, 2013, 04:25:03 »

e to je već nešto. Špijuniram ja već ko veliki samo me je ozluđiva taj sastav vojske. Hvala idem odma testirat ta čuda
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #13 na: Ožujak 18, 2013, 04:28:42 »

Ako godinama igras online strategije nije ovo "NOVI SVETSKI POREDAK"  da ne mozes skuzit sta i kako... sve online strategije su pakovane po istom principu sa mali korekcijama i izmjenama.... tako da ako nisi duduk ovo ces skuzit za par dana  Wink Wink Wink
Evidentirano
mislavus1
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 11


Profil Email
« Odgovor #14 na: Ožujak 18, 2013, 04:38:06 »

pa travian igram jedno 5-6 godina i moram priznat da mi se travian prema ovom čini ko igra za hendikepirane sisavce  *freak*, al kad se ja naljutim i ovo ću skužit kad tad  Cool
Evidentirano
 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!