Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 10:46:08 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: uvodjenje 6h obaveznog offa  (Glasanje završeno: Ožujak 07, 2013, 09:35:15 )
da - 13 (59.1%)
ne - 9 (40.9%)
Ukupno glasača: 19

 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: 6h off  (Posjeta: 4970 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« na: Ožujak 05, 2013, 09:35:15 »

zbog nemogucnosti igre,kreativnosti igre,zabave u igri,igra je izgubila svaku draz zbog ukidanja 6h obaveznog offa...molim sve ljubitelje imperie online...da se izjasni.....hvala lijepo
Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #1 na: Ožujak 05, 2013, 10:28:59 »

Vec smo se izjasnili 3000x na 3000 tema... i prije uvodjenja, i nisu obustavili to, pa ne vidim zasto da opet pisemo o tome
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #2 na: Ožujak 06, 2013, 12:54:44 »

potsjetilo me ovo na 27. 4. 10. kad je uvedeno 6off pravilo, onda je bilo puno vise igraca kojim su imali nesto reci, pa i onih koji su ˇodustajali" kao mala tina Grin
evo za one koji su bili ovdje da se prisjete, a za nove da vide kako se nekad polemiziralo Grin

http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=1237.0
Evidentirano

mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #3 na: Ožujak 07, 2013, 03:17:31 »

ja vise neigram.....nema smisla...barem zamene nema smisla...bilo je lijepih trenutaka...i ruznih...lijepih rijeci i ruznih rijeci....svima isprike odmene..sve je to u zaru borbe bilo.... *heart* *heart*adioooo...
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #4 na: Ožujak 07, 2013, 08:32:22 »

pa evo horus kad te posjetilo na taj topic,,evo i odgovora tigera na taj post:

ako nekog zanima, evo vam post vlasnika igre:
http://forum.imperiaonline.org/int/index.php?topic=20350.msg183779#msg183779
Ovo pravilo uopće ne utječe puno na igru. Svi normalni ljudi su i tako bili offline više od 6 h dnevno jer rade, spavaju... jedino što se želi uvesti tim je spriječiti sve one babysittere, ljude koji imaju autoreloadere, dojavljivače napada i slično da ih koriste. I umjesto da ste sretni što se nešto radi, što poduzimamo i mijenjamo igru da bude bolja, zanimljivija, poštenija... ne odgovara vam. Na taj način smo izbacili odnosno barem na 6 h onemogućili sve varanje, pa ma koliko gunđate protiv varanja, opet ne paše.
Samo uvođenje toga na početku realma nije moguće jer postoji preko 100 realmova i nije moguće čekati godinu dana da pravilo zaživi. Pravilo ustvari uopće neće utjecati na 99% ljudi koji normalno igraju. Samo na one kojih par njih je online 24 h dnevno.
Što se tiče računanja 6 h offline vremena, kad dobijem potvrdu iz ureda, postati će u vijest moje pojašnjenje kao dodatak i ja ću ga postati ovdje. Pa će sve biti jasno.


znaci vracamo se na staro,,,,
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #5 na: Ožujak 07, 2013, 10:30:11 »

Mogli ste da varate pa vam je taj gust uskracen pa ajmo opet da varamo sta ces ne ide posteno a Tiger? Ma jasta nije bitno da li to nekome odgovara ili da li je to staro ili novo-staro pravilo bitno da se nesto desava da se mjenja kroz koju godinu ce se opet uvest "NOVO" pravilo gde ce postojat 6h off-a bitno da se nesto desava  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*   *bravo* *bravo* *bravo*
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #6 na: Ožujak 07, 2013, 10:52:20 »

Po meni je bolje da nema 6 sati offa, sada igraci koji ne igraju sa dijama ne moraju slat vojsku u "off" tj. ako ce bi online nemoze ih uhvatit neki igrac koji igra na dije Smiley  Isto tako igrac koji igra na "dije" ako moze bit online moze si branit kolonije itd. Sad je bitna pokrivenost s cuvarima i timska igra i kome to ne pase slobodno nek prestane igrat
Evidentirano
klocna
Sergeant
**

Karma: +2/-13
Offline Offline

Postova: 67



Profil
« Odgovor #7 na: Ožujak 07, 2013, 11:38:14 »

heheh ovo je upalo jako dobro evo sada cete vidjet sta cu ja napravit u dogledno vrijeme, imam 3 kolege koji su se poceli zanimat za ovu igru od kada sam ih ja poceo nagovarat, pricam im bajke o igri kako je dobra, peri, deri, i tako,ako ih uspijem nagovorit ,a budem igrat cemo na 1 acc sva trojica i to zato sto radimo u jednoj firmi na 3 smjene, ujutro, popodne i preko noci, tako ionako nam nitko nista nemoze tj napravit cemo 3,4 acc i igrat, jos kad svaki uplati nesto dijamanata, di ce nam bit kraj, mozemo rokat po cijeloj imperiji, i igrat ce se samo na poslu....hvala za 6h off, nema brige ni pameti za vojsku, a posao nam je sjedit na kompu, mislim da nemozemo pogrijesit...
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #8 na: Ožujak 07, 2013, 12:03:18 »

heheh ovo je upalo jako dobro evo sada cete vidjet sta cu ja napravit u dogledno vrijeme, imam 3 kolege koji su se poceli zanimat za ovu igru od kada sam ih ja poceo nagovarat, pricam im bajke o igri kako je dobra, peri, deri, i tako,ako ih uspijem nagovorit ,a budem igrat cemo na 1 acc sva trojica i to zato sto radimo u jednoj firmi na 3 smjene, ujutro, popodne i preko noci, tako ionako nam nitko nista nemoze tj napravit cemo 3,4 acc i igrat, jos kad svaki uplati nesto dijamanata, di ce nam bit kraj, mozemo rokat po cijeloj imperiji, i igrat ce se samo na poslu....hvala za 6h off, nema brige ni pameti za vojsku, a posao nam je sjedit na kompu, mislim da nemozemo pogrijesit...

Pa imate iste uvjete ko i prije, znaci igrate s dijma i 18 sati ste mogli bit online. Sad je jedina razlika sto mozete bit 24 sata Smiley
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #9 na: Ožujak 07, 2013, 12:45:03 »

i sad je kao to dobro?aj uhvati mi vojsku ili uzmi resurse?sta ces sjedat za kompom 24 h online i farmat?i dodje kraj ere doniras vojsku i sto si radio 4 mj u strateskoj online igri,,,imao 120 napada na svoje provincije,,2000 napada na napustena carstva,,,ubijeno 20k vojnika,,,,mislim da je bezveze,,,
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #10 na: Ožujak 07, 2013, 12:53:09 »

i sad je kao to dobro?aj uhvati mi vojsku ili uzmi resurse?sta ces sjedat za kompom 24 h online i farmat?i dodje kraj ere doniras vojsku i sto si radio 4 mj u strateskoj online igri,,,imao 120 napada na svoje provincije,,2000 napada na napustena carstva,,,ubijeno 20k vojnika,,,,mislim da je bezveze,,,


A sta ces ti sjedit za kompom 24 sata i cekat napad da maknes vojsku mozda??? Ko moze bit dnevno 24 sata online aj budi realan. Sad je problem sto ne mozete pljackat vise jel ljudi s vecim online statusom imaju prednost, ko moze bit vise online imat ce jaci racun i gotova prica.....
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #11 na: Ožujak 07, 2013, 12:56:10 »

necu nego cu npr napravi ono sto si rekao u postu prije,,postavit cuvare  racuna,,razmijenit acc ,,i suigraci kad mi vide 1 napad na mene,,jednostavno mi udju na racun i maknu i rese i vojsku,,znaci max 1 udar ces imat,,,
Evidentirano
djontravolta
Major
*****

Karma: +141/-67
Offline Offline

Postova: 571


Hey babe :)


Profil
« Odgovor #12 na: Ožujak 07, 2013, 01:02:40 »

necu nego cu npr napravi ono sto si rekao u postu prije,,postavit cuvare  racuna,,razmijenit acc ,,i suigraci kad mi vide 1 napad na mene,,jednostavno mi udju na racun i maknu i rese i vojsku,,znaci max 1 udar ces imat,,,

Teze ce bit ljudima uhvatit vojsku. Znaci da jaci igrac nece moc maltretirat toliko slabije igrace ako mogu bit vise online. Uvjek se desi pogreska i nekom ostane vojska na polju ili kod nekog u koloniji. A i jos jedna stvar 10 napada  jedan igrac posalje u 5 min i tako ograniziras 3-4 igraca i ubiju ti sve sto imas po provama.
kao sto sam napiso timska igra ce sad prevladavat sto je i bit ove igre....
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #13 na: Ožujak 07, 2013, 01:05:53 »

opet kazem vrlo tesko ali zivi bili pa vidili,,,jednostavno glupo pravilo,, i glupo objasnjenje zasto je uvedeno ,,,
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #14 na: Ožujak 07, 2013, 05:23:36 »

Za mene ukidanje 6 h off-a je cista glupost,sada rat gubi smisao.Kako objaviti rat onim jacim savezima koji su aktivniji,NIKAKO...Jer ce biti pokriveni sa cuvarima,cim su ukinuli 6 h off-a ja sam radio to sa jednim cuvarem jer sam mogao poslati vojsku u jednom pravcu 1 h i 30 min a tako i moj cuvar tako da sam ja slao vojsku a on je docekao i opet poslao a ja bi odspavao 6 h i onda docekao svoju i njegovu pa tako se moze do beskonacnosti ne vidim tu nigdje strategiju.A zamisli da aktiviram jos jednog cuvara da mi prati profil znaci svako po 8 h bi pratio profil,stalno bi cistio napustena i svoje provincije GLUPOST
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!