Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 03:16:36 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Prijedlog.  (Posjeta: 1071 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Vampir..11
Gost
« na: Veljača 24, 2013, 09:16:41 »

Pozdrav ljudi. Imam jedan prijedlog u vezi diplomacije, znači trenutna diplomacija se temelji na prihvati-odbij što nema nikakvog smisla. Mislim da bi bilo pametnije da se može ponuditi neka svota resursa u zamjenu za federaciju. Također da se napravi neki pakt tako da ako tvojemu partneru netko objavi rat, automatski i Vaš savez njima objavi. Tako bi i diplomacija bila važan čimbenik u ovoj igri. Jer znamo na čemu se zasnivala Dubrovačka Republika u srednjem vijeku.
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 24, 2013, 09:32:16 »

Pozdrav ljudi. Imam jedan prijedlog u vezi diplomacije, znači trenutna diplomacija se temelji na prihvati-odbij što nema nikakvog smisla. Mislim da bi bilo pametnije da se može ponuditi neka svota resursa u zamjenu za federaciju. Također da se napravi neki pakt tako da ako tvojemu partneru netko objavi rat, automatski i Vaš savez njima objavi. Tako bi i diplomacija bila važan čimbenik u ovoj igri. Jer znamo na čemu se zasnivala Dubrovačka Republika u srednjem vijeku.

Ima logike.... s tim sto bi savez koji prekine federaciju trebao imati neku kaznu, jer previse je laznih federacija koje stoje mjesecima i onda u po noci netko skine FED jednim klikom i poroka te do temelja....  *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #2 na: Veljača 24, 2013, 09:34:16 »

Npr. ako skine FED da svi clanovi saveza izgube odredjen broj casti, zadovoljstva po provincijama i da se savez tkome je skinut fed ne moze napadat npr 8h... tako bi se sprecile mnoge stvari prljave igre  [:-} [:-} [:-}
Evidentirano
tajson7
Private
*

Karma: +10/-4
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #3 na: Veljača 24, 2013, 10:03:09 »

A meni se svidi kako su ih obojili  Embarrassed ovi takozvani IO REPORTERI  Grin kako je boja u trendu  Cool trebalo bih im obuci mini suknjice i neku tanku majicicu pa nek se sepure po realmovima i forumima. pozz Grin
« Zadnja izmjena: Veljača 24, 2013, 10:24:49 od tajson7 » Evidentirano
kojeen
Captain
****

Karma: +26/-87
Offline Offline

Postova: 253



Profil
« Odgovor #4 na: Veljača 26, 2013, 12:51:05 »

Sta bloody, pa prljava igra je bila i u pravom zivotu, tako su padale drzave, skupa smo, skupa smo, i onda boom preko noci 500k kata polomi sve zivo Grin
Evidentirano

-> Stormborn gacarosi Cool
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #5 na: Veljača 26, 2013, 03:53:26 »

Sta bloody, pa prljava igra je bila i u pravom zivotu, tako su padale drzave, skupa smo, skupa smo, i onda boom preko noci 500k kata polomi sve zivo Grin

Dace Bog da je samo 500k  Cheesy Cheesy Cheesy Ali kad krenu M onda nastaje  *crazy*  Cry  *crazy*  Cry
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!